bir garip şifacı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
empatist
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

bir garip şifacı

Mesaj gönderen empatist »

İyi günler arkadaşlar, burada biraz halimden yakınıp biraz da sizden yardım isteyeceğim. Ben malesef ki sancak sunucusunda oynayan bir şifacıyım, tam hatırlamıyorum 1-2 yıl sığınaklar migrat yeni çıktığında oyundaki en güzel günlerimi yaşıyordum, tek amacım emeğimle bi ashap üretip bölgelere girmekti, çok çabaladım ramazanda sahurlarda maden çektim uğraştım en sonunda ürettim, o zamanlar arkadaş ortamım da çok iyiydi, en güzeli de buydu hatta. Her istediğim oldu bölgelerden bütün eşyaları düşürdüm, çemberlitaş kutu aldım.

Ama araya ne yazık ki araya üniversite sınavları girdi (atlattık çok şükür çok da iyi geçti) ve şu an oyuna girdiğimde tanıdığım kimse kalmamıştı, şu son 1 haftadır bir bölgelere sadece eğlenmek için girmek istesem bile çok nadir gruba girebiliyorum, mısır ve sivriadaya kaç kere gidip geldim,çemberlitaş için zaten bir şansım yok (bırakmadan önce bir kere 1. bölgeyi bitirdim, o zamanlar gaffar kesilemiyodu bile daha), anlayacağınız sunucuda tek başıma kalakaldım. Bu sorunuma büyük bi ihtimalle bi çözüm bulamayacağım belki ama sizin önerilerinizi okumak isterim, belki benim durumumda birisi vardır o da görür bunu ona da bi faydası olur diye. Herkese iyi akşamlar.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: bir garip şifacı

Mesaj gönderen Esadullah »

empatist yazdı:İyi günler arkadaşlar, burada biraz halimden yakınıp biraz da sizden yardım isteyeceğim. Ben malesef ki sancak sunucusunda oynayan bir şifacıyım, tam hatırlamıyorum 1-2 yıl sığınaklar migrat yeni çıktığında oyundaki en güzel günlerimi yaşıyordum, tek amacım emeğimle bi ashap üretip bölgelere girmekti, çok çabaladım ramazanda sahurlarda maden çektim uğraştım en sonunda ürettim, o zamanlar arkadaş ortamım da çok iyiydi, en güzeli de buydu hatta. Her istediğim oldu bölgelerden bütün eşyaları düşürdüm, çemberlitaş kutu aldım.

Ama araya ne yazık ki araya üniversite sınavları girdi (atlattık çok şükür çok da iyi geçti) ve şu an oyuna girdiğimde tanıdığım kimse kalmamıştı, şu son 1 haftadır bir bölgelere sadece eğlenmek için girmek istesem bile çok nadir gruba girebiliyorum, mısır ve sivriadaya kaç kere gidip geldim,çemberlitaş için zaten bir şansım yok (bırakmadan önce bir kere 1. bölgeyi bitirdim, o zamanlar gaffar kesilemiyodu bile daha), anlayacağınız sunucuda tek başıma kalakaldım. Bu sorunuma büyük bi ihtimalle bi çözüm bulamayacağım belki ama sizin önerilerinizi okumak isterim, belki benim durumumda birisi vardır o da görür bunu ona da bi faydası olur diye. Herkese iyi akşamlar.
Selamlar,

Durumunu iyi anladım. Bende karakterimi Tılsım Sunucusu'ndan, Meran Sunucusu'na aktarınca başıma bu tür olaylar geldi velakin, Şifacılık yeteneğimi iyi kullandığımı görenler artık kendileri beni almaya başladı. Kullanabilme yeteneğine sahip olmalısın, karşıdaki insanları etkilemesin.

Unutmadan ekliyorum; Oyun, sadece stres atmak, zaman geçirmek, karakteri geliştirmek için değildir. Dost edin, yeni arkadaşlar edin, biraz geniş düşünceli olman gerekmektedir.

Umarım dilediğin gibi olursun, sana kolay gelsin.
xEsedullahŞifa| Ali B.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Auril »

Esadullah yazdı:
empatist yazdı:İyi günler arkadaşlar, burada biraz halimden yakınıp biraz da sizden yardım isteyeceğim. Ben malesef ki sancak sunucusunda oynayan bir şifacıyım, tam hatırlamıyorum 1-2 yıl sığınaklar migrat yeni çıktığında oyundaki en güzel günlerimi yaşıyordum, tek amacım emeğimle bi ashap üretip bölgelere girmekti, çok çabaladım ramazanda sahurlarda maden çektim uğraştım en sonunda ürettim, o zamanlar arkadaş ortamım da çok iyiydi, en güzeli de buydu hatta. Her istediğim oldu bölgelerden bütün eşyaları düşürdüm, çemberlitaş kutu aldım.

Selamlar,

Durumunu iyi anladım. Bende karakterimi Tılsım Sunucusu'ndan, Meran Sunucusu'na aktarınca başıma bu tür olaylar geldi velakin, Şifacılık yeteneğimi iyi kullandığımı görenler artık kendileri beni almaya başladı. Kullanabilme yeteneğine sahip olmalısın, karşıdaki insanları etkilemesin.

Unutmadan ekliyorum; Oyun, sadece stres atmak, zaman geçirmek, karakteri geliştirmek için değildir. Dost edin, yeni arkadaşlar edin, biraz geniş düşünceli olman gerekmektedir.

Umarım dilediğin gibi olursun, sana kolay gelsin.
xEsedullahŞifa| Ali B.
Kullanıcı avatarı
FedoREmelianenKO
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen FedoREmelianenKO »

Tek Kelime Kardeşim Gruba Gir Grupta CK Tut Başka Birşey Yapma İstersen Şifa Basma Ama CK Tut, Gerisi Kolay Onlar Seni Çağıracaktır ...
Ais EzheL , Hidra ...