Çemberlitaş'a Girmem İçin Yeteneklerimin Nasıl Olması Gerkr?

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
AnGeLxxHeaL
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Çemberlitaş'a Girmem İçin Yeteneklerimin Nasıl Olması Gerkr?

Mesaj gönderen AnGeLxxHeaL »

Arkadaslar oyunu bıraktım ve tekrr basladım bu nedenler cok gelısemedım Şifacıyım ve şifam 1412 daha fundi zırhı ve kolyeyi düşüremedim :? ama şuanda işlerim var o nedenle giremiyorum onları da alınca 1600 gibi birsey olur. Ama kutu almadım. Yetenklerımı nasıl vermem gerekıyor yanı kutusuz yapamaz mıyım :( Lütfen yardımcı olunn :!:
Kullanıcı avatarı
trapzone1
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Çemberlitaş'a Girmem İçin Yeteneklerimin Nasıl Olması Ge

Mesaj gönderen trapzone1 »

oyuna pek girmesemde az çok çemberlitaş yeteneklerini biliyorum kutuya gelince olsa iyi olur ama fazla gerek yok

Yetenekler Şöyle İdeal

İyileştirme 15
İyileştirme Bilgisi 15
Can Kurtaran 15
Can Verme 15
Element Direnç 15
Fiziksel Direnç 15
Büyü Bozma 10
Meditasyon 1
İyileştirme Çemberi 1
Çağrı 1 ( önemi yok vermeyebilirsin)

+5 yoksa büyü bozma 5 oluyor vede oda iş görür mü pek sanmıyorum onu sorman gerek

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• eski biR dost < IITRABZONLUII >
          • KankaXzeus
[/color]
AnGeLxxHeaL
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Çok tesekkurler :)
Kullanıcı avatarı
Sifacixhezae
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sifacixhezae »

+5 buyu bozma da işe yarar. x kesiminde kanatmayı 2-3 kanatmada 1 bozman lazım. fundi zırh şart degil.full fundi vb girip seri olamayan şifacılarda mevcut. şuan yani bir şifa dizmekteyim , ilk girişte 700du şuan 1400 şifası var.hala da cent zırhı var :) bol şans,iyi oyunlar.
AnGeLxxHeaL
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Ben mevlana asa üretmeye karar verdım arkadaslar. Zaten üretmek için çmberlitaş kutu istiyor mecburen bulucam onu yetenekler tamamdır da mevlana asa üretmek için tavsiye verir misinz ? Ben şuanda tüm degerlı madenelri çekiyorum satıyorum birikince alıp üreticem sizce iyi olur mu ? :?: :!: ;)
Kullanıcı avatarı
Schzanger
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Biz Size Yeteriz

Mesaj gönderen Schzanger »

Şifacıya kolay item düşer hocam. Ben bi Gaffarda Hidrofilorik ve Siyabur Eldiven, Siyabur Pantolon ve Hidrofilorik Ceket aldıgımı bilirim. Daha gaffar atmam sayılıycen benim sadece 2-3 parca eksiğim kaldı. Ashap urettim ve pişman degilim. Ashap ile açıkta olan kritiği Ruh iksir üretip kapatıyorum seçim sana kalmış ama bence mevlanaya para verecegine ashap uret paran kalır iksir alırsın onla da. Çemberlitaşta İksir cok gider acemiysen. ben 2 kk ile de bitirdim 13 kk ile de. gruba bağlı. 13kk içtigimde grup full du ama iş bilmiyolar. Semihayı kesememiştik :))))))
GöNLüYoRGuN
Voys
QuALiTyxAeRoLiTe
ııHERAıı
LasTCoRLeONe
Handbrake
Halown

<Biz Size Yeteriz>
Derdi olan varsa simdi konussun...
Kullanıcı avatarı
Schzanger
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Biz Size Yeteriz

Mesaj gönderen Schzanger »

Sifacixhezae yazdı:+5 buyu bozma da işe yarar. x kesiminde kanatmayı 2-3 kanatmada 1 bozman lazım. fundi zırh şart degil.full fundi vb girip seri olamayan şifacılarda mevcut. şuan yani bir şifa dizmekteyim , ilk girişte 700du şuan 1400 şifası var.hala da cent zırhı var :) bol şans,iyi oyunlar.
Hocam zaten X kestikten sonra ben gibi 1.bolge yuzune bakmazsınız. Bb 5 yeter. Kanattıgında ck atıp 2. kanatmada da bb atarsan 10bb nın suresini kazanırsın. zaten 2 sn mi ne fark ediyor.
GöNLüYoRGuN
Voys
QuALiTyxAeRoLiTe
ııHERAıı
LasTCoRLeONe
Handbrake
Halown

<Biz Size Yeteriz>
Derdi olan varsa simdi konussun...
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen VaMoSBieN »

Benim yetenek dağılımım +5 var.

Resim

Ayrıca sana bir kaç tavsiye vereyim kesinlikle meditasyonu ve çağrı yeteneğini iyi kullanman lazım. Ben herkesin aksine şifacının grupta ki misyonunu biraz farklı kullanıyorum. Normalde kendine CK at denir fakat ben çok nadir kendimi savunurum. Girdiğin grup iyi bir grupsa zaten sen ölsen bile yatmadan uzun süre ilerleyebilirler. Ben her zaman gruptaki büyücüleri ayakta tutmaya önem veririm. CK ve Çemberin süresi çok önemli... Makinelerde Çağrı yeteneği tesla görevi görür bunlara dikkat et...
VaMoSxFeNeRR VaMoSBieNIV ııVaMoSBieNıı Zuhurr LegendxVaMoSBieN Cefakarkanarya

Beyaz Köşk
Kullanıcı avatarı
FedoREmelianenKO
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen FedoREmelianenKO »

VaMoSBieN yazdı:Benim yetenek dağılımım +5 var.

Resim

Ayrıca sana bir kaç tavsiye vereyim kesinlikle meditasyonu ve çağrı yeteneğini iyi kullanman lazım. Ben herkesin aksine şifacının grupta ki misyonunu biraz farklı kullanıyorum. Normalde kendine CK at denir fakat ben çok nadir kendimi savunurum. Girdiğin grup iyi bir grupsa zaten sen ölsen bile yatmadan uzun süre ilerleyebilirler. Ben her zaman gruptaki büyücüleri ayakta tutmaya önem veririm. CK ve Çemberin süresi çok önemli... Makinelerde Çağrı yeteneği tesla görevi görür bunlara dikkat et...
Bu Adamın Dediklerini Yap :)
Ais EzheL , Hidra ...