Ashab-ı Kehf??

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Ashab-ı Kehf??

Mesaj gönderen HiTMaN »

Merhaba arkadaşlar,
Benim şifacımın Sığınak ve Migrat itemlerini tamamladım.
Funditores Kolye haricinde hiçbir eksiği yok Allah'a şükür.
Çemberlitaş zamanımın geldiğini düşünüyorum.
Arada arkadaşlarla X ve Gaffar atıyorum (nadiren).
Fakat arkadaşlar oyunda olmadığı zaman beni gruba almıyorlar. Şifan düşük yapamazsın diyorlar.
Ben onlara tecrübem var diyorum ama illa Full şifa istiyorlar. Bende Ashab-ı Keyf basmaya karar verdim.
Mevlana Asa basacak kadar zamanım yok. 10 Hidrojen'i bulamam maalesef.
Şuan elimde İbn-i Cevo(^) Asa var ve 1461 şifam var.
Fakat beni Çemberlitaş'a almadıkları için Ashab-ı Keyf basmaya karar verdim.
Sizce basmalımıyım yoksa yetim gibi bekleyip beni Gaffar'a almalarını ve Mevlana Asa düşürmemi mi bekliyeyim? :D
Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
Heraxist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Ashab-ı Kehf??

Mesaj gönderen Heraxist »

Ashap basmak zarardır bence. Şifacının kritiği şifasından daha önemli.. Ya mev bas yada sabret düşmesini derim. Zaten şifaya çok kolay düşüyor item
Kullanıcı avatarı
55ivedik55
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen 55ivedik55 »

Aslında ruh iksir ve bolca ejder ile her şeyi kesersın ama gruba girmeden önce bunu diğerlerine garanti etmen lazım elindeki eşya bunun için bi intiba oluşturur senin yapabileceklerin için bir fikir verir
Eger grup bulmakta sorun yaşıyorsan baş bi ashap rahat et yapabilirsen mev asa bas herşey daha rahat olur. Ama uğraşırsan gaffardan da asa düşürebilirsin
...
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HiTMaN »

Bugün klanda da Ashab basma dediler Mevlana Asa bas dediler. Bi kaç güne sağlam bi loncaya girecem. Büyük ihtimalle bölgeyi onlarla atacam. Zaten eğer ki Gaffar'dan Mevlana Asa düşerse kimseye muhtaç kalmam. Şuan bende 26 adet Ejderha iksir var. Zaten kritiğim 29,5. Ruh iksiride alsam beni alırlar inşallah. Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için :)
Kullanıcı avatarı
vengeance
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen vengeance »

İmkanın varsa Ashabı bas kardeşim kimseyi dinleme. Ama çevren varsa ibni cevriye asanın kritiğini yükselt. Ama mevlana basma çünkü çoğu üreten kişide gördüğüm kadari ile ( bende ürettim yüzlerce çemberden 1 tane bile item alamayınca charımı sattım ) item düşmüyor. Ashabını üret kritik farkını junondan düşen cevriye cevriye yüzük ile kapatırsın
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HiTMaN »

vengeance yazdı:İmkanın varsa Ashabı bas kardeşim kimseyi dinleme. Ama çevren varsa ibni cevriye asanın kritiğini yükselt. Ama mevlana basma çünkü çoğu üreten kişide gördüğüm kadari ile ( bende ürettim yüzlerce çemberden 1 tane bile item alamayınca charımı sattım ) item düşmüyor. Ashabını üret kritik farkını junondan düşen cevriye cevriye yüzük ile kapatırsın
Kardeşim haklısın galiba. Dün Mevlana Asa ürettim ve parlattım. Daha önce de item düşmüyordu şimdi hiç düşmüyor. Full bölge attım 5 madalya ile çıktım. Arttırıcılı loncaya girdim Gaffar attım Stu + Semiha + Gaffar bi reçete bile mi vermezler hepsi boş. Şansızlık bende mi yoksa çarımda mı anlamadım gitti :D Keşke mesajını önceden görseydim Ashab basardım. :(
Kullanıcı avatarı
Marlon
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Marlon »

Heraxist yazdı:Ashap basmak zarardır bence. Şifacının kritiği şifasından daha önemli.. Ya mev bas yada sabret düşmesini derim. Zaten şifaya çok kolay düşüyor item

Klavyenden bal damlıyor hacı :D Şifacıya kolay düşer falan :D
Son Rehber Ekibi neferi