Karaköy Şifacı?

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Karaköy Şifacı?

Mesaj gönderen zorsavas5 »

Merhabalar karaköyde tek başına şifacı kasmak için ne yapmam gerekiyor? Zehir,asit ya da max bunlardan hangilerini kullanmak gerekir? Dikkat etmem gereken başka noktalar var mı?
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Karaköy Şifacı?

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Yanına büyücü bul takıl hortlaklarda
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

tek başına kasılmıyor , illaki bir grup ile kasılman lazım . tavsiyem ; arkadaşın da dediği gibi bir büyücü ile kasıl hatta mümkünse tek bir büyücü ile . sıkılmadan günde bir iki saat yapsan , plussuz 30 - 40 ex kasarsın .
Kullanıcı avatarı
Redarrow
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Redarrow »

Asitci olursun'da baya zorlar bb'nin oralarda kasılanlar oluyor şifa'yı direk alıyorlar gruba oralara bakmanı öneririm.
hellkiv
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen hellkiv »

Karaköye geldik yavaş yavaş şifacı karakterimizi kasıyoruz
Karaköy bosslarını keserken farklı taktiklerle kesildiğini gördüm. Mesela tek direnç açanlar var 2 tank kesenler var vs.
Ben şimdi şifacı olarak karaköy bossları için yeteneklerini nasıl vermeliyim gruplarda ne aranıyor extra yapmam gerekenleri soylerseniz sevinirim.
Kullanıcı avatarı
theanstar
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen theanstar »

hellkiv yazdı: 29 Mar 2020 13:44 Karaköye geldik yavaş yavaş şifacı karakterimizi kasıyoruz
Karaköy bosslarını keserken farklı taktiklerle kesildiğini gördüm. Mesela tek direnç açanlar var 2 tank kesenler var vs.
Ben şimdi şifacı olarak karaköy bossları için yeteneklerini nasıl vermeliyim gruplarda ne aranıyor extra yapmam gerekenleri soylerseniz sevinirim.
Büyük büyücü kesiminde fiziksel direnç açman gerekiyor. BB'ye 15 versen senin için iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü asit atıyor. Tankın üzerinde ki asit etkisini bozmaz isen tank 1 veya 2 vuruşta ölür. GBZ kesimi sırasında element direnç açmalısın. GBZ'nin canı 75'den aşağı indikten sonra ateş atmaya başlar ck kaçırmayacağını düşünüyorsan direnç açmayadabilirsin. Onun dışında Hakir olsun komiser olsun direnç açman gerekmiyor. Gruplarda genel olarak tanklara can basman ve öldürtmemen, Hakirde ck kaçırmaman vs. önemli.
jrrtalkien
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen jrrtalkien »

hellkiv yazdı: 29 Mar 2020 13:44 Karaköye geldik yavaş yavaş şifacı karakterimizi kasıyoruz
Yetenekleri başka bir yere yazmıştım ama buraya da yazayım.
Klansız olduğunu varsayarak konuşuyorum; iyileştirme 15 15
Canlandırma 15
Fiziksel direnç 15
Çember 10
Can kurtaran 15
Büyü bozma 15
Meditasyon kangal 1 rer puan verebilirsin ve tüm bossları bu yetenek sistemi ile kesebilirsin.