[OKO Taktikleri] Şifacı-Büyücüye karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
FedoREmelianenKO
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Büyücüye karşı

Mesaj gönderen FedoREmelianenKO »

baraka1997 yazdı:
FedoREmelianenKO yazdı:Gazap 1 (III) + Zehirleme 1 (III) + Siyanür Set Vur Zehri Bekle Başka Birşey Demiyorum :D
Taktik güzel ama adamdan önce ölürsün. Ki Gönül'de satılan 10m'lik büyü bozma tılsımıda çöp değil. :D
Niye Adamdan Önce ölesin ki ? Aç Dirençleri Ruh Kalkanını , Adam Vuramaz Bile Sana + Gazap 1 (III) Tek Başına 3 Bin Vuruyor Kritikde + Zehirleme 1 (III) %100 hasar arttırıyor 6 Bin Vurursun BB Yapsa Ne olacak Yine Vurursun zehri 3 Saniyede Bir 6 bin hasar demek 9 saniyede 18 bin hasar demek :D nasıl adamdan önce ölüyorsun :D 5 Saniyede mi kesecek seni ?
Ais EzheL , Hidra ...
Kullanıcı avatarı
Shizune
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kardes

Mesaj gönderen Shizune »

FedoREmelianenKO yazdı:
baraka1997 yazdı:
FedoREmelianenKO yazdı:Gazap 1 (III) + Zehirleme 1 (III) + Siyanür Set Vur Zehri Bekle Başka Birşey Demiyorum :D
Taktik güzel ama adamdan önce ölürsün. Ki Gönül'de satılan 10m'lik büyü bozma tılsımıda çöp değil. :D
Niye Adamdan Önce ölesin ki ? Aç Dirençleri Ruh Kalkanını , Adam Vuramaz Bile Sana + Gazap 1 (III) Tek Başına 3 Bin Vuruyor Kritikde + Zehirleme 1 (III) %100 hasar arttırıyor 6 Bin Vurursun BB Yapsa Ne olacak Yine Vurursun zehri 3 Saniyede Bir 6 bin hasar demek 9 saniyede 18 bin hasar demek :D nasıl adamdan önce ölüyorsun :D 5 Saniyede mi kesecek seni ?
Dediğin tılsımlar şifacımda mevcut gözlüğüne varıncaya kadar full zehirciyim :) ve ortalama iksirsiz direnci olmayan birine düz vuruşu 4500 kritikle 5000-5100 vuruyor.paracelsus iksiri çekmek tamamen fanteziye kaçıyor :D düz 4900-5000 kritikle 5500'e kadar kritikle vurubiliyor :D şifacıdan direnç bile alsa 500 dirençliye bu tılsımlarla 2500 3000 zehir vurabilmekteyim
Meran'ın benzersiz Zehir Gazabı..

Meran - The Cursed Priests Wars (Korku-Gerilim)
Kullanıcı avatarı
Chepnixkomutan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kuva İ Milliye

Mesaj gönderen Chepnixkomutan »

Ben şifa kullanıyorum. Asitçi olarak geldiğimi gören veya asitimin tadına birkere bakan büyücü zihin atıp tabanları yağlıyor. Ben zihin yedimmi çıldıran birisiyim açıkçası. Örneğin 1 şifa ve 1 büyü 5 lodosa karşı savşıyoruz yalnız eleman direk bana zihin atıyo ve kaçıyo. Haliyle 2 ofansif savşçı başımda bitiyo. Ck bas kaç ne fayda yatara gidiyorum direkt.

Ruh kalkanı
dirençler
asit
ck
şifa
çağrı
bunları akıllıca yüklersen
sana yakınken ruh dövenle vurman sana kritik şansı vericektir.
2 büyü sırayla pert ettim. Zaten attığın asiti bir kez bozabilecektir büyü. İstediği kadar direnç iksir içsin en fazla 300 e çıkar direnci.
XxKOMUTANxX - XxTUKUAZxX

Resim
amiralbatti05
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen amiralbatti05 »

Petcarar yazdı:
konfucyus yazdı:
Petcarar yazdı:
15 küre 15 büyü bozma yeter bunu kesmek için.

büyü bozmayı hangi büyüye karşı kullanacaksın ?

asit mi zehir mi ?

ya ben şifacılığı bilmiyorum yada kimsede olmayan bir büyücü var sende.

eminönündeyim 47 seviye şifacımla 49 seviye tüm büyücüleri yatırırım. buyur gel :) büyü bozmanı ve çadırınıda unutma :D

konfüçyüs
Asitin kaç vurduğunu söylersen ben de şifacılığı bilebilirim?Herkes düz 1000 geçmeyen vurusları olduğunu söylüyor.
Arkadaşım sen hidro full setli bir asitçi gördün mü asit vuruşları dirence göre 4000 i bile bulabiliyor. Full setli bir asitçi varsa karşında (tabi tecrübe daha önemlidir ama) kimse pek karşısında duramaz onun.
Kullanıcı avatarı
Alfayildirim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Lonca: Ezikler

Mesaj gönderen Alfayildirim »

Fullsen zehir at bir de yardimci çağır otur :)
Resim
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Asitleri giy full+full. Asitle parçala. Büyücü şok büyücü iptal büyücü vefat.
Kullanıcı avatarı
Zuvay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Zuvay »

Uzun süredir hiçbirşey paylaşılmamış :D. Herhangibir yavaşlatma ile etkilenen büyücüye ruh döven itemlerle saldırırken eğer 3000 e yakın max hasarınız varsa büyücünün ölümü kaçınılmaz olabiliyor yalnıız işi bilen büyücüler şifacıları yanına bile yaklaştıramıyabiliyor tabii asit şifacısıysanız farklı asit şifacısında kesinlikle tılsımlar konuşuyor.Savaşcılar ile ws atarkende zırh değeriniz önemli tabii ki buraya eklemek istedim...
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

Abi Forumda geziyormusun hala
konfucyus yazdı: 26 Oca 2010 18:45
uğrasmaya gerek yok alın size güzel bir puanlama

şifa ve bilgisi 15

can kurtaran 15

zehir 15

asit ve bilgisi 15

geri kalan puanıda meditasyona basın.

tabi bu yetenek sadece büyücüler için dizilimdir.

zira vs ye başladığın anda konst. acan büyücüye zehiri at ki büyü atamasın

can kurtaranı bas ve asitlerle parala

anında yerde. tabi zehiri kullanmayıp ruh kalkanınada verebilirsiniz.

konfüçyüs

DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
Hasanefekarakus
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: T N T

Mesaj gönderen Hasanefekarakus »

Öncelikle Merhabalar Full asitçi bir şifacı V.S Full bir büyücü karşılaşmasında şifacı ların kazanacağını düşününeniz çok dur büyüleri düşünende öyledir.Büyücü Konsantrasyona kalkarsa şifacının yapabileceği hiç bişey yok bi tılsım vardı şifacılarda hatırlamıyorum ismini gazap aktif iken iyileştirme yeteneklerinin bi kısmını kullanabiliyordu eğer ondan varsa şifacıda şifacı alır bence ama büyücü o durumda ancak iksir içse kazanır konsantrasyona kalktığında tılsımı sayesinde gazapda olsa can kurtan yani ck atar kendine büyücü en az 25 canını kurtarır bu sayede büyücü yü alt edebilir ama o tılsımdan bulunmuyorsa elinde konsantrasyona kalkması ile büyücünün şansan bağlı şu durum hep kritik atarsa ck da atamaz can da basamaz ve o zman şifacı ölür böle düşünüyorum benim fikirim bu 2 sinin kapışması sonucunda böle bi şey ortaya çıkar :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Meteor Lordu
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Dediğine bir nevi katılmıyorum büyücü konsu açtığı anda zehir atarsan 1 2 saniye afallayacaktır ve bunu fırsat bilin asit ile devam edersen konstaki atacağı en az 2 büyüsü boşa gitmiş oluyor zaten o zamanda fazla bir etkisi kalmıyor büyücünün rahatlıkla tak tak tak
Hasanefekarakus yazdı: 19 Oca 2018 20:12 Öncelikle Merhabalar Full asitçi bir şifacı V.S Full bir büyücü karşılaşmasında şifacı ların kazanacağını düşününeniz çok dur büyüleri düşünende öyledir.Büyücü Konsantrasyona kalkarsa şifacının yapabileceği hiç bişey yok bi tılsım vardı şifacılarda hatırlamıyorum ismini gazap aktif iken iyileştirme yeteneklerinin bi kısmını kullanabiliyordu eğer ondan varsa şifacıda şifacı alır bence ama büyücü o durumda ancak iksir içse kazanır konsantrasyona kalktığında tılsımı sayesinde gazapda olsa can kurtan yani ck atar kendine büyücü en az 25 canını kurtarır bu sayede büyücü yü alt edebilir ama o tılsımdan bulunmuyorsa elinde konsantrasyona kalkması ile büyücünün şansan bağlı şu durum hep kritik atarsa ck da atamaz can da basamaz ve o zman şifacı ölür böle düşünüyorum benim fikirim bu 2 sinin kapışması sonucunda böle bi şey ortaya çıkar :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: