[OKO Taktikleri] Büyücü-Şifacıya karşı

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
IIxAReNAxII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: [OKO Taktikleri] Büyücü-Şifacıya karşı

Mesaj gönderen IIxAReNAxII »

Eğer Meteorit - 1 tılsımınız yoksa şifacıyı indiremezsiniz.... Boşa hayallere kapılmayın... Özellikle karşı tarafta kangal varsa bittiniz, oyunda karakterler arası dengesizlik var.. Bir tesla gözcü 600 vuramazken bir boz ayı 1001 vuruyor ve kanatması da savunmanıza bağlı olarak 1000 geçiriyor, keza kangal hızlı ve kaçamazsınız yakaladıgından size 600 vurur ve yavaşlarsınız şifa yaklaşır ve sizi rahatlıkla keser.. Ben inanmıyorum işi bilen bi şifacının büyücü tarafından kesileceğini..
Resim

"Sisli ve yağmurlu bir havada geldiler, yüzleri maskeliydi... Bizim için savaştılar... Sonradan öğrendik ki hayatımızı kurtaran bu esrarengiz adamlar ARENA ' larmış..!"

-Agah Bey (1957)-
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Guardians Of İstanbul

Mesaj gönderen Refresh »

IIxAReNAxII yazdı:Eğer Meteorit - 1 tılsımınız yoksa şifacıyı indiremezsiniz.... Boşa hayallere kapılmayın... Özellikle karşı tarafta kangal varsa bittiniz, oyunda karakterler arası dengesizlik var.. Bir tesla gözcü 600 vuramazken bir boz ayı 1001 vuruyor ve kanatması da savunmanıza bağlı olarak 1000 geçiriyor, keza kangal hızlı ve kaçamazsınız yakaladıgından size 600 vurur ve yavaşlarsınız şifa yaklaşır ve sizi rahatlıkla keser.. Ben inanmıyorum işi bilen bi şifacının büyücü tarafından kesileceğini..
Meteorit 1 ve yanındaki diğer tılsımlarla rahat şifacı kesilebilir.
Ayrıca Elektrik bilgiisi (III) veya buz bilgisi (III) + direnç kırma (III) tılsımları ile de zorlanmazsınız.
Kıyametin göbeğinde, İstanbul'da ya Kıyametin Efendisi olursun ya kölesi!

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
qwertoy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen qwertoy »

Refresh yazdı:
IIxAReNAxII yazdı:Eğer Meteorit - 1 tılsımınız yoksa şifacıyı indiremezsiniz.... Boşa hayallere kapılmayın... Özellikle karşı tarafta kangal varsa bittiniz, oyunda karakterler arası dengesizlik var.. Bir tesla gözcü 600 vuramazken bir boz ayı 1001 vuruyor ve kanatması da savunmanıza bağlı olarak 1000 geçiriyor, keza kangal hızlı ve kaçamazsınız yakaladıgından size 600 vurur ve yavaşlarsınız şifa yaklaşır ve sizi rahatlıkla keser.. Ben inanmıyorum işi bilen bi şifacının büyücü tarafından kesileceğini..
Ayrıca Elektrik bilgiisi (III) veya buz bilgisi (III) + direnç kırma (III) tılsımları ile de zorlanmazsınız.
Bildiğim kadarıyla meteorit 1 yaratıklar için 1 sn azaltıyo süreyi yanlışım mı var
CEHENNEMSOĞUĞU - Karikatürkomedya - MENDERES
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Refresh »

qwertoy yazdı:
Refresh yazdı:
Bildiğim kadarıyla meteorit 1 yaratıklar için 1 sn azaltıyo süreyi yanlışım mı var
Hayır herşey için yaratık insan farketmez.

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Refresh yazdı:
qwertoy yazdı:
Refresh yazdı:
Hayır herşey için yaratık insan farketmez.
evet konsantrasyon sadece yaratıklarda 1 sn azaltıyor.tılsım tümünde.
KaLDeRa
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Bedr İn Aslanları

Mesaj gönderen KaLDeRa »

Edwardxx yazdı:Ben şifaya direk btün büyüleri döşüyorum :D Yakınımdaysa direnç kırıyom.Ondan sonra bütün büyüleri döşyorum
Bence butun buyuleri düşmek yerine Yakınındaysa Dirnç kırma atmak [DK YOKSA KONS] şifacı son vurubuşunu yapmadan bir kere dha vurup kutuplamak [VURMASINA IZIN VERMEYIN] KUTUP BİTTİGİNDEDE ADAMA BİR KEZ DAHA VURMA ŞANSINIZ OLABILIR HİÇ DEĞİLSE ODA ÖLMÜŞ OLR :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D
Kullanıcı avatarı
baraka1997
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Kuzgun Ve Yolcu
İletişim:

Mesaj gönderen baraka1997 »

Sağlam bir büyücü, sağlam bir şifacıya göre direnç kırma olmadan bir hiç. Şifacıda ruh kalkanı olsa M1 ile kayda değer bir başarı gösteremez. Büyücünün 3 asitlik canı var. ;)
Resim
ÖNEMLİ: Doğru ve tam yazımı ile <Kuzgun Ve Yolcu> loncasındaki Graphene [59], ÇÖREKADAM [59], SigmoidSinus [59] karakterlerimden başka karakterim yoktur.
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Refresh »

baraka1997 yazdı:Sağlam bir büyücü, sağlam bir şifacıya göre direnç kırma olmadan bir hiç. Şifacıda ruh kalkanı olsa M1 ile kayda değer bir başarı gösteremez. Büyücünün 3 asitlik canı var. ;)
O kadar emin olma m1 in yanında güzel tılsımlarla 3. asiti atamadan ölen çok şifacı var :)

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
baraka1997
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Kuzgun Ve Yolcu
İletişim:

Mesaj gönderen baraka1997 »

Refresh yazdı:
baraka1997 yazdı:Sağlam bir büyücü, sağlam bir şifacıya göre direnç kırma olmadan bir hiç. Şifacıda ruh kalkanı olsa M1 ile kayda değer bir başarı gösteremez. Büyücünün 3 asitlik canı var. ;)
O kadar emin olma m1 in yanında güzel tılsımlarla 3. asiti atamadan ölen çok şifacı var :)
Beyazköşk'te hiç denk gelmedim. :)
Resim
ÖNEMLİ: Doğru ve tam yazımı ile <Kuzgun Ve Yolcu> loncasındaki Graphene [59], ÇÖREKADAM [59], SigmoidSinus [59] karakterlerimden başka karakterim yoktur.
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen VaMoSBieN »

M1 Konsantrasyon III ile saglam bir buyucu sifaciyi kesebilir bence... Konsanstrasyon acip normal yurumeye devam edip kesebilir diye dusunuyorum... Tabii burada biraz sans iside var.
VaMoSxFeNeRR VaMoSBieNIV ııVaMoSBieNıı Zuhurr LegendxVaMoSBieN Cefakarkanarya

Beyaz Köşk