[OKO Taktikleri] Büyücü-Şifacıya karşı

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: [OKO Taktikleri] Büyücü-Şifacıya karşı

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Petcarar yazdı:
woLveRiNe yazdı:Merhabalar... SöyLemeyecektim ama SöyLiyeyim... Konf Önerimi kabul etmedi..
Asit ve Zehirci Bir Şifacı ile WS Atacak olursanız..!!

15 MEteroit ( Veya Buz İsteiğinize kalmış. ) 15'de bilgisi
15 Direnc kırma
15 Çember ve bilgisi

Eder 75. Geriye kalan 23
15 Hapsetme
5 Buz 1 Tesla kuresi
Ve bu Yetenekleri kullanmasını anlatayım..

Şifacı direk Zehir atacak.. Atar Atmaz ( WS ye başlar başlamaz) Hapsetmeyi atın...Direk Yan tarafına oturun.. Hapsetmenin bitmesine yakın Tesla kuresine Verin... Ve Direk Çemberlemeye başlayın...!!! Üstünüz ne kadar iyi ise eğer o kadar cok krtik vurursunuz..!!! Merak eTmeyin.. ATeş o kadar cok işlemesede (direnc kırmalı Buz Atarsınız )
Oda Yüksek değerde vuracağından dolayı.. Şifacı istediği kadar Çabalasada 2 Defa Çember'i yediği Zaman =) perttir..!!!
Birincisi zehir yiyince oturamazsın.
İkincisi bu dizilimi kesmek aşırı basit.
6 puan element direnci vermek ve tüm direnç puanlarını ateşe yatırmak yeterli bunu kesmek için.

ordaki oturmadan kasıt dinlenmek değil yani yanına geç anlamında vs başlar başlamaz oturmanın anlamı yok zaten petcarar bunu biliyor olman lazım:D
Kullanıcı avatarı
Petcarar
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Petcarar »

turkoxHAMSTER yazdı:
Petcarar yazdı:
woLveRiNe yazdı:Merhabalar... SöyLemeyecektim ama SöyLiyeyim... Konf Önerimi kabul etmedi..
Asit ve Zehirci Bir Şifacı ile WS Atacak olursanız..!!

15 MEteroit ( Veya Buz İsteiğinize kalmış. ) 15'de bilgisi
15 Direnc kırma
15 Çember ve bilgisi

Eder 75. Geriye kalan 23
15 Hapsetme
5 Buz 1 Tesla kuresi
Ve bu Yetenekleri kullanmasını anlatayım..

Şifacı direk Zehir atacak.. Atar Atmaz ( WS ye başlar başlamaz) Hapsetmeyi atın...Direk Yan tarafına oturun.. Hapsetmenin bitmesine yakın Tesla kuresine Verin... Ve Direk Çemberlemeye başlayın...!!! Üstünüz ne kadar iyi ise eğer o kadar cok krtik vurursunuz..!!! Merak eTmeyin.. ATeş o kadar cok işlemesede (direnc kırmalı Buz Atarsınız )
Oda Yüksek değerde vuracağından dolayı.. Şifacı istediği kadar Çabalasada 2 Defa Çember'i yediği Zaman =) perttir..!!!
Birincisi zehir yiyince oturamazsın.
İkincisi bu dizilimi kesmek aşırı basit.
6 puan element direnci vermek ve tüm direnç puanlarını ateşe yatırmak yeterli bunu kesmek için.

ordaki oturmadan kasıt dinlenmek değil yani yanına geç anlamında vs başlar başlamaz oturmanın anlamı yok zaten petcarar bunu biliyor olman lazım:D
duruma göre var.işini bilmeyen bir asitciyi oturarak kesebilirsin.
Kullanıcı avatarı
woLveRiNe
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen woLveRiNe »

Benim için FarkEtmez... WS istiyonursa ANKA sunucusundaYım..!!
O Şimdi ASKER..!
9'uncu Mot.P.Tug. 1'inci iç güvenlik Özel Taburu Muharebe Destek Bl.K.Lığı
Kars/ Sarıkamış..

http://www.facebook.com/fatih.ozbakan
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

woLveRiNe yazdı:Benim için FarkEtmez... WS istiyonursa ANKA sunucusundaYım..!!

güzel bir dönüş :)
Kullanıcı avatarı
Buyukxuzlasma
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Buyukxuzlasma »

Bence konçüfyus haklı bende cagrı+asıt kullanarak dalarım buyucuye bıde zehır ruh +canlar akcarak keserım cagrı 15 de olabılır 1 de cagrı 1 olsun buyu bozma 15 buyulerdne yırtmak ıcın
Sargon
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Sargon »

KİM NEDERSE DESİN BİR BUYUCU ŞİFACIYI KESMESININ EN KOLAY ŞEKLİ DİRENÇ KIRMA BUZ BUZ KIRTIKLERİ ŞİFALARI YAWAŞLATIR FAZLA KUDRET YEMEZ HAYWAN SALDIGINDA HAYWANDAN KURTULMAK İÇİN TESLA KURE BIRAKILA BILIR WE BUYUNUN CANI EGER AZALIRSA ŞİFAYI ZIHINLEYIM OTURA BILIR ...
Kullanıcı avatarı
Buyukxuzlasma
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Buyukxuzlasma »

yhaa nerden bılıyon bunuda kesıcek bır dızılım var..Bencede savascı ıcın full amxsa hızlı vurus kullanmayı oneırırm dıkkat onerırım ama bunu kım ne derse desın dıye demem senın taktıgını yenıcek cok sayıda ınsan var kafa yorma oyun bu bılgısayarı veya oyunu yenemezsın...
Kullanıcı avatarı
thiefss
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen thiefss »

Şifacı hayvan cıkarttıgı zaman zihin saldırısı die bi yetenek konmus dimi zihini atar hayvanı kesersn ayrıca büyüdede tesla var buda şifacıyı yavaslatır zihin ve teslayı dogru zamanda kullanabilirsen fiziksel ile bi şifayı cok rahat kesebilirsn
Kullanıcı avatarı
Ceviz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Ceviz »

thiefss yazdı:Şifacı hayvan cıkarttıgı zaman zihin saldırısı die bi yetenek konmus dimi zihini atar hayvanı kesersn ayrıca büyüdede tesla var buda şifacıyı yavaslatır zihin ve teslayı dogru zamanda kullanabilirsen fiziksel ile bi şifayı cok rahat kesebilirsn
Şifacıyı fiziksel ile kesmek , element ile kesmekten kat kat zor dostum.
Kullanıcı avatarı
Aeoroea
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Raiders Of Anatolia !

Mesaj gönderen Aeoroea »

Oncelıkle Merhaba.
Tum Yorumları Okudum Fakat Tamamen Sacma Yorum Yapan Arkadaslarımız Var.
Ben Emınonu Sunucusunda Buyucumle Onume Gelen Tum Sıfacıları Hemen Hemen Kesmısımdır Yada Kacmıslardır .
Fakat Eger bır Sıfacı Dırenlerı 15 15 Verırse Hayvanıda 15 Verıp Sonra Can kurtaranıda 15 Verırse E Bıde Yucelen Ise Isımız Zorlasır Evet Fakat Benım Yaptıgım Tek Bır Taktık Var Sızlerle Paylasmak Isterım.
Sıfacı Hayvanı Saldıgında Teslayı Acarım Hayvana Gıder Yada Sıfacıya Bu Farketmez Eger Tesla Kuresıne Gıderse Sıfacıya Son Gucumle Saldırırım Tesla Kuresı Bıttıgınde Hayvan Bana Dogru gEldıgınde Zıhın Saldırsını Yaparım 15 Sanıye Zamanım Kalıyor.Kons. 1 Benım ve Cok Ise Yarıyor Emın Olun :) Buyucu Vslerınde Super Bu Taktıgı Ben Yaptıgımda Kımsede Yoktu Sordugumde 15 Yada Yok Derlerdı.Konu Buyuculerle Vs Deıl Konumuza Gecelım.
Hayvanı 15 Sanıyelıgıne Hapsettıgımde Drenc Kırıp Kons Acıp 15 Sanıyede Sıfacıyı Yere Sererım.Buz Drenclı ve Elektırık Drenclı Olursa Zorlasır Ama Yınede Keserım . Meteorıtle Keserım Dıyenler Solucan Esyaları Varsa Hepınız Bırer Kurban Olursunuz ;) Fakat Buz Drencı Gıysede Drenc Kırmayla Kırarım Ama Yınede Keserım Dıye Dusunuyorum.. Krıtık Gelcegı Ne Malım Demeyın Ejder Var Ust Ful bılge Cevrıye Ztn Otesı Yok :) Iyı Eglenceler ..
Resim

Eminönü
FelicitaNascosta '