Yeni büyücüyüm ne yapmam gerekiyor

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Yeni büyücüyüm ne yapmam gerekiyor

Mesaj gönderen pegasusejder »

Arkadaşlar 5 yıl önce oyunu oynayamayıp bıraktım 49 oldum ama hesabı fulleyemedim. Şimdi tekrar gaza geldim ve yeni güncellemeyi duyunca oyuna başladım tekrardan. Ama şuanda ne yapacağımı bilemiyorum. Kıyamet asa basmaya çalışıyorum ve az kaldı yakında ilk şaheserimi basacam inşallah :) .
Ondan sonrasında ne yapacağıma dair hiç bir fikrim yok oyuna hiç para yatırmadım para ile birşeylerde yapmak istemiyorum . Hesap ezik olduğu için kimse gruba almıyo haftada 3-4 kere kenana anca giriyorum ordanda bir şey düşmüyor. Y2 veya M1 M2*3 alayım desen çok pahalı o kadar parayı nerden bulacağımı bilemiyorum. Söyleyebileceğiniz bir taktik varmı.
Şuan maden toplayarak para kasmaya çalışıyorum ama oda biraz yavaş oluyor günde en fazla 1-2 m kazanabiliyorum

Kuklacı sunucusu
Hitokirixcevozby
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü

Re: Yeni büyücüyüm ne yapmam gerekiyor

Mesaj gönderen berkan587 »

Karaköy Kapalı beta testlerinin başlayacağı bugün bildirildi,kısa bir süre içerisinde Karaköy bölgesi oyuna eklenecektir.Bu yüzden şuan herhangi bir eşya üretmekten uzak durarak,elinden geldiğince para kasmaya bak.Güncelleme geldiğinde mevcut duruma göre ne yapacağına karar vermen daha doğru olacaktır.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

berkan587 yazdı: 06 Şub 2018 22:39 Karaköy Kapalı beta testlerinin başlayacağı bugün bildirildi,kısa bir süre içerisinde Karaköy bölgesi oyuna eklenecektir.Bu yüzden şuan herhangi bir eşya üretmekten uzak durarak,elinden geldiğince para kasmaya bak.Güncelleme geldiğinde mevcut duruma göre ne yapacağına karar vermen daha doğru olacaktır.
Ama yeni çıkan güncellemede bir şey yapabilirmiyim ve eski malzemelerin kullanılcağını zannetmiyorum :slight_frown:
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

pegasusejder yazdı: 06 Şub 2018 23:25
berkan587 yazdı: 06 Şub 2018 22:39 Karaköy Kapalı beta testlerinin başlayacağı bugün bildirildi,kısa bir süre içerisinde Karaköy bölgesi oyuna eklenecektir.Bu yüzden şuan herhangi bir eşya üretmekten uzak durarak,elinden geldiğince para kasmaya bak.Güncelleme geldiğinde mevcut duruma göre ne yapacağına karar vermen daha doğru olacaktır.
Ama yeni çıkan güncellemede bir şey yapabilirmiyim ve eski malzemelerin kullanılcağını zannetmiyorum :slight_frown:
Yeni bölge yeni lw yeni itemlerin gelecegini göz önüne tutarsan şimdilik bir sey uretme ama illaki carı kasacaksın iteme ihtiyacın olacaktır orası da var itemden ote met 1 ve y2 i basmanı tavsiye ederim(y2 yi basarsan zaten egerki plusın da varsa günde 10 m rahat kasarsın holde sıkılmazsan daha fazla kasarsın duruma göre ama para kasacaksan y2 sart) her yigidin farklı yogurt yiyişi olacaktır muhakkak ama y2 ve de met 1 siz büyücü büyücü degil bence bu şekilde dusun diger tılsımlar keyfi kafana gore uret ama bu ikili vazgecilmez oldu buyuculerde....
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

dreamtr yazdı: 07 Şub 2018 00:03
Yeni bölge yeni lw yeni itemlerin gelecegini göz önüne tutarsan şimdilik bir sey uretme ama illaki carı kasacaksın iteme ihtiyacın olacaktır orası da var itemden ote met 1 ve y2 i basmanı tavsiye ederim(y2 yi basarsan zaten egerki plusın da varsa günde 10 m rahat kasarsın holde sıkılmazsan daha fazla kasarsın duruma göre ama para kasacaksan y2 sart) her yigidin farklı yogurt yiyişi olacaktır muhakkak ama y2 ve de met 1 siz büyücü büyücü degil bence bu şekilde dusun diger tılsımlar keyfi kafana gore uret ama bu ikili vazgecilmez oldu buyuculerde....
Hasar yüksek olmadan y2 işe yararmı bilemedim. Birde y2 reçetesini bulmak ve basmak daha zor olmaz mı ?
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen dreamtr »

pegasusejder yazdı: 07 Şub 2018 13:15
Hasar yüksek olmadan y2 işe yararmı bilemedim. Birde y2 reçetesini bulmak ve basmak daha zor olmaz mı ?
recete basit millet çöpe atıyor o receteleri holde takılırsan bir kaç kez bolgeden sorsan dusuren birisi ucretsiz verebilir yoksa cope atacak o receteyi ha bi de utanmadan para isterse dolaylı yoldan sövebilirsin :D açık sövme ceza verirler :D ya da kendin de saate giden bir grubla takılsan muhakkak duser o recetelerden hasarını bilmiyorum ama uzerin komple azat cevriye olsa dahi iş yapar örümcek akreb keserek hem para hem de peptit salgı dusurursun gelelim sana sıkıntı yapacak işe y2 basabilmen için 24 jade 24 xeno 18 kondrit 12 şer salgı peptit isteyecek bunları bulabilmen ya da çekebilmen biraz sıkıntılı iş ama ugrasmadan da birden her şey olmuyor hayat gibi,biraz ugrasacan yani :D
Kolay gelsin
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Göster
dreamtr yazdı: 07 Şub 2018 22:52
pegasusejder yazdı: 07 Şub 2018 13:15
recete basit millet çöpe atıyor o receteleri holde takılırsan bir kaç kez bolgeden sorsan dusuren birisi ucretsiz verebilir yoksa cope atacak o receteyi ha bi de utanmadan para isterse dolaylı yoldan sövebilirsin :D açık sövme ceza verirler :D ya da kendin de saate giden bir grubla takılsan muhakkak duser o recetelerden hasarını bilmiyorum ama uzerin komple azat cevriye olsa dahi iş yapar örümcek akreb keserek hem para hem de peptit salgı dusurursun gelelim sana sıkıntı yapacak işe y2 basabilmen için 24 jade 24 xeno 18 kondrit 12 şer salgı peptit isteyecek bunları bulabilmen ya da çekebilmen biraz sıkıntılı iş ama ugrasmadan da birden her şey olmuyor hayat gibi,biraz ugrasacan yani :D
Kolay gelsin
Yani hiç kıyamet falan basma üstüne full azat diz holde kasıl y2 veya m1 yapmaya çalış diyorsun . Ama sunucuda azat itemleri o kadar pahalıki onun yerine kıyamet bassam daha ucuza gelir ':) (Üstüm bilge azat karışık 400 buz 400 elek hs var )
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen dreamtr »

Kıyamet asa basma tarafı degilim ama ben kendim dahil urettim düşmeyen tek asadır o :D Çt de üstünü adam gibi yapman gerekiyorsa ki gerekecek bassan iyi olur ve de met 1 sart gerçi sizin sunucu da met 1 in yanında met 2 3 ü isteyen artist çok ama şansını dene met 1 ve de kıyamet asa ile yoksa hiç almazlar çünkü met 2 3 u de basacam diye ugrasırsan karaköy gelir heralde sen bu 3 unu basacakken :D ugraşacan biraz o iki iki daha dört ha yerim ugraşmasını dersen o zaman oyun parası ile alman gerekecek ki dedigim gibi y2 yi basabilirsen iyi olur para kasmak için biraz reel harcayacan gibi gözüküyor kondrit çek kondrit sat talebe göre ne diyim ya da savascın varsa maden artırıcı yukle loncana ve de kendi şahsi hesabına o şekilde maden çek sat ya da uret ben y2 ve de met 1 i basarken gecelerce maden cektim xenoyla ugraşmazdım takas eder gecerdim :D yani anlayacagın biraz ugrasacan kolay ekmek yok :D
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

dreamtr yazdı: 08 Şub 2018 20:03 Kıyamet asa basma tarafı degilim ama ben kendim dahil urettim düşmeyen tek asadır o :D Çt de üstünü adam gibi yapman gerekiyorsa ki gerekecek bassan iyi olur ve de met 1 sart gerçi sizin sunucu da met 1 in yanında met 2 3 ü isteyen artist çok ama şansını dene met 1 ve de kıyamet asa ile yoksa hiç almazlar çünkü met 2 3 u de basacam diye ugrasırsan karaköy gelir heralde sen bu 3 unu basacakken :D ugraşacan biraz o iki iki daha dört ha yerim ugraşmasını dersen o zaman oyun parası ile alman gerekecek ki dedigim gibi y2 yi basabilirsen iyi olur para kasmak için biraz reel harcayacan gibi gözüküyor kondrit çek kondrit sat talebe göre ne diyim ya da savascın varsa maden artırıcı yukle loncana ve de kendi şahsi hesabına o şekilde maden çek sat ya da uret ben y2 ve de met 1 i basarken gecelerce maden cektim xenoyla ugraşmazdım takas eder gecerdim :D yani anlayacagın biraz ugrasacan kolay ekmek yok :D
Sorma hocam teşkilat sunucusuna girdiğime pişman oldum adamlar azat asa ya 30 m fiyat verdi her şey çok pahalı :unamused: Aklıma m1 basmaya çalışsam y2+ ile takas yapsam hem biraz daha param olur hemde y2 olmuş olur diye düşündüm sonuçta ikiside aynı malzmeyi istiyor :thinking_face: zaten y2 fln olmadan kimse gruba almıyor y2 şart artık. İlk defa oyuna bu kadar heveslendim ama bazı insanlar tekrar hevesimi kırıyor maalesef :')
Kullanıcı avatarı
carpetflex
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen carpetflex »

yol yakınken büyücü oynama başka bir sınıftan başlangıç yap güncellemeye kadar onu dizersin büyücü çok emek gerektiriyor ve malesef tılsımsız çok bir şey yapamıyorsun ama yok illa büyücü oynuycam büyücü seviyorum diyosan önünde çok uzun ve zorlu bir yol var bol şans :)