Sence hangi büyücü türü daha güçlü

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Hasanefekarakus
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: T N T

Sence hangi büyücü türü daha güçlü

Mesaj gönderen Hasanefekarakus »

Selamun Aleyküm.Herkeze bi sorum olacak yanıt larınızı çok merak ediyorum sizce oyundaki en güçlü ve en iyi büyücü türü hangisi ??? birin ci olarak YILDIRIM elektrik Y2 li bir büyücü Full Trans set Alternatör takılar siz bu karakteri mi seçerseniz yoksa İKİNCi tür FİZİSEL meteorit meteorit 2 (III) ve Meteorit 1 tılsımlarına sahip Full Kıyamet Set ve Nucleus takılar eğer bunuda seçmicekseniz bir tane daha fikir söyliyeyim size ATEŞCİ yani ateş çemberi ateş bilgisi 2 (III) direnç kırma alanı (III) tılsımlarına sahip Full Cehennem set Kıyamet alevi takılara sahip bir büyücü eğer siz soğuk a alışkınsanız merak etmeyin soğuk bir fikrim de var sizin için :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: yani buz Full Sıfır Kelvin Set Nucleus takılar bunlardan hangisini seçersiniz cevaplarınızı bekliyorum.İYİ SABAHLAR İYİ TATİLLER....
Meteor Lordu
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Sence hangi büyücü türü daha güçlü

Mesaj gönderen Tahaa »

Bence cehennem set ama savaşçı hepsini keser cehennem de savasciyi keser bence cehennem çünkü tek atıyor
Resim
rumumu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen rumumu »

ateş büyücüsünün çok daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Ama riskli tabi oynaması.
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

Hepsinin yeri ayrı. Bir güç sıralaması yapamayız ama en çok hasar çıkaran ateş çemberi :)
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"