Büyücülerin ölü olarak geçirdikleri zamanın yaşadıkları zamandan fazla olma sorunsalı

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
KURT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

Büyücülerin ölü olarak geçirdikleri zamanın yaşadıkları zamandan fazla olma sorunsalı

Mesaj gönderen KURT »

Ekşi sözlükvarimsi başlık için özür dilerim.

Evet arkadaşlar, bugünkü tartışma konumuz büyücülerin tek yemesi.
Gazap şifanın biri geliyor zehri salıyor, bb atıyoruz bir şekilde gidiyor, bekleme süresi olmadığı için tekrar atıyor 5 saniye sonra ölüyüz. Defansif-ofansif fark etmez savaşçının teki açıyor deparı koşuyor üstümüze doğru bir vuruyor can yarı, ağır vuruş yerdeyiz. Karşılık verelim bari diyoruz, gazap şifaya vuruyoruz %5 vuruyor fizik, ruh kalkanı var o var bu var. Defansif savaşçıya vuruyoruz %3 vuruyor fizik, her türlü zırhı can itemi var.

Büyücülerin suçu günahı ne de hem hasar veremiyor hem tek yiyor?
Börü
Kıpçak
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: Büyücülerin ölü olarak geçirdikleri zamanın yaşadıkları zamandan fazla olma sorunsalı

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Tılsım bug'undan evvel bir sürü büyücü ile karşılaştım gazap şifacımda. Her zaman dile getiriyorum oyunu Çemberlitaş itemleri ile oynamayın diye. Direnç itemi/iksiri mevcut.
1 tane Vahşi iksir sayesinde asit bir gazap şifacıyı kesebilirsin, Vahşili takı seti de kullan havara karada alırsın.
Savaşçı konusunda haklısınız lakin bırakın bu acındırma hallerini, teknik taktik geliştirmeye çalışın. Eski sistem yok artık.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Merkez Tehlike

Re: Büyücülerin ölü olarak geçirdikleri zamanın yaşadıkları zamandan fazla olma sorunsalı

Mesaj gönderen 92Gner »

FiratCakiroglu yazdı: 22 Ağu 2017 18:17 Tılsım bug'undan evvel bir sürü büyücü ile karşılaştım gazap şifacımda. Her zaman dile getiriyorum oyunu Çemberlitaş itemleri ile oynamayın diye. Direnç itemi/iksiri mevcut.
1 tane Vahşi iksir sayesinde asit bir gazap şifacıyı kesebilirsin, Vahşili takı seti de kullan havara karada alırsın.
Savaşçı konusunda haklısınız lakin bırakın bu acındırma hallerini, teknik taktik geliştirmeye çalışın. Eski sistem yok artık.

👏👏👏