Buz oku tılsımları hakkında

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Bitanem
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği

Buz oku tılsımları hakkında

Mesaj gönderen Bitanem »

Selamlar,elimde buz oku 1 ||| ve buz oku 2 ||| var, 3 3 ün üretimini yapmayı düşünüyorum ama oyunda kullanılan motor eski olduğundan tılsımlar işlemini görmüyor gibi duyumlar alıyorum (savaşçının deparı,yerden bitmesi bir anda, duvarın içerisinden geçmesi vs gibi) /// buz oku tılsımlarını kullanan arkadaşlar var mı
BamsıBayrak /Eminönü
PeNCüSe /Teşkilat ## Efkarlı / Teşkilat
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Dönüşüm

Re: Buz oku tılsımları hakkında

Mesaj gönderen CARMENTA »

CARMENTA yazdı:Merhaba arkadaşlar, Buz Oku 3 (III) tılsımıyla ilgili hızlı desteğe açılan konuları ve kafa karışıklıklarını farkettim.Konuyu netliğe kavuşturmak amacıyla açıklama yapma gereği hissediyorum.

Tılsımı yaklaşık 2 yıldır kullandığımdan çalışma mantığı konusunda tecrübe sahibiyim. İlk olarak OKO larda Buz 3 (III) tılsımının sadece buz büyüsü kritik geldiğinde yavaşlattığı iddia edilmiş.Burada haklılık payı var çünkü bu tılsımın OKO da etkisini gösterebilmesi için büyü atıldıktan sonra hedef oyuncunun tekrar tıklaması gerekiyor.Yani kritik geldiğinde karakteri olduğu yerde durakladığından ötürü tekrar tıklamak zorunda kalıyor ve bununla birlikte Buz 3 ün yavaşlama etkisi uygulanıyor.Ne yazık ki bu oyun motoruyla ilgili bir hatadır.(Depar kullanım süresi bittiği halde karakterin tıkladığın en uzak noktaya gidebilmesi gibi)

Yavaşlama etkisinden maksimum verimi almak istiyorsanız yavaşlatma süre uzatan tılsımı (Buz Oku 2 (III)) üretmenizi tavsiye edebilirim.6 sn içinde mutlaka bir yere tıklayacaktır öyle değil mi ? :D

Diğer bir soru da yaratıklarda işe yaramadığı yönünde. Aynı mantıkla düşünürsek yaratıklarda tıklama faktörü söz konusu olmadığı için yavaşlatma etkisi anında uygulanıyor.Yani bu tamamen algıyla ilgili bir sorun :)

Umarım tılsım konusunda aydınlatabilmişimdir.İyi forumlar :)
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Buz oku tılsımları hakkında

Mesaj gönderen KraToSs »

CARMENTA yazdı: 04 Kas 2016 06:19
CARMENTA yazdı:Merhaba arkadaşlar, Buz Oku 3 (III) tılsımıyla ilgili hızlı desteğe açılan konuları ve kafa karışıklıklarını farkettim.Konuyu netliğe kavuşturmak amacıyla açıklama yapma gereği hissediyorum.

Tılsımı yaklaşık 2 yıldır kullandığımdan çalışma mantığı konusunda tecrübe sahibiyim. İlk olarak OKO larda Buz 3 (III) tılsımının sadece buz büyüsü kritik geldiğinde yavaşlattığı iddia edilmiş.Burada haklılık payı var çünkü bu tılsımın OKO da etkisini gösterebilmesi için büyü atıldıktan sonra hedef oyuncunun tekrar tıklaması gerekiyor.Yani kritik geldiğinde karakteri olduğu yerde durakladığından ötürü tekrar tıklamak zorunda kalıyor ve bununla birlikte Buz 3 ün yavaşlama etkisi uygulanıyor.Ne yazık ki bu oyun motoruyla ilgili bir hatadır.(Depar kullanım süresi bittiği halde karakterin tıkladığın en uzak noktaya gidebilmesi gibi)

Yavaşlama etkisinden maksimum verimi almak istiyorsanız yavaşlatma süre uzatan tılsımı (Buz Oku 2 (III)) üretmenizi tavsiye edebilirim.6 sn içinde mutlaka bir yere tıklayacaktır öyle değil mi ? :D

Diğer bir soru da yaratıklarda işe yaramadığı yönünde. Aynı mantıkla düşünürsek yaratıklarda tıklama faktörü söz konusu olmadığı için yavaşlatma etkisi anında uygulanıyor.Yani bu tamamen algıyla ilgili bir sorun :)

Umarım tılsım konusunda aydınlatabilmişimdir.İyi forumlar :)

%150 donduran hakkında ne düşünüyorsun pekiyi işe yarıyor mu?
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.