Nasıl bir yol izlemeliyim?

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Sahxyilan
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Nasıl bir yol izlemeliyim?

Mesaj gönderen Sahxyilan »

Merhaba arkadaşlar oyuna derindeki sır zamanı ara vermem gerekmişti ve 3 yıldır oynamıyorum ortalama. Yeni bir büyücü kastım üstü full bilge, azat karışık. Sadece bilge mor asa ve azat mor eldiven var onun dışında bir şaheser, nadide itemim yok ve toplamda 2m param var. Şuan ki seviyeye ulaşmam için nasıl bir yol izlemeliyim? Önce sıgınaklardan alabiliceğimi mi almalıyım veya asa falan mı üretmeliyim? ve bakıyorum tılsımlar falan çıkmış y2 olmadan olmuyormuş falan, 400 500m lerden söz ediliyor. Ben o kadar parayı nasıl kasabilirim. Maden mi çekmek lazım vs, yardımcı olursanız sevinirim. Nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum.
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Nasıl bir yol izlemeliyim?

Mesaj gönderen TOLGA »

Kişiden kişiye oyundaki gelişim fikri değişmektedir. Bana kalırsa Sığınak ve Migrat Bölgelerinden düşürebileceğin takı ve zırhlarını düşürmeni öneriyorum. Görevlerini de bu itemlerle birlikte bitirirsen ileri de maden toplayarak para elde edebilirsin. Elinden geldikçe biriktirdiğin bu paralarla sana tavsiyem Kıyamet Asa üretmek ve güçlendirmektir.
Kıyamet Asa(^)'dan sonra muhtemelen tılsımın olmasa bile bir kaç yardım sever seni aralarına alacaktır ve yavaş yavaş Çemberlitaş itemlerini dizmeye ve görevlerini bitirmeye başlayacaksın.
İyi eğlenceler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Klan: Lodos
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen Brainiac »

maden çekerek toplamaya başlayabilirsin genelde loncalarda arttırıcılar oluyor bi lonca lisansı almanı tavsiye ederim ve ganoderma çekmenide ;)
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Kullanıcı avatarı
kralmusti
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen kralmusti »

Dönüşü Olmayan bir yol izlemelisin yani Büyük Hol :D
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

Kardeşim önce kenana gir takılarını tamamla tamamlanmadan junon atma tamamlanınca junon at zırh düşür , sonrasında Fevzi set diz çemberli taşa gir
Sonra set olursun ama benim sana önerim fizikçi ol
Resim