Büyücü için "HOL" ve çt

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Karpuz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Büyücü için "HOL" ve çt

Mesaj gönderen Karpuz »

Herkese merhabalar.Ben 49 level büyücü bir karaktere sahibim.Bu büyücü karakterimle çt girmeye çok uğraştım fakat m1'siz olmam sebebiyle giremedim.Bende kıyamet asa ürettim ve hala m1'im yoktu.Şu anda 1000 fizik hasarı ve 1000 elek hasarıyla karışık hasar vuruyorum.120 m nakit ve 60 m gibi bir materyalim var.Ama artık sıkıldım ve 4 günde 5-6 saat aktif olmamla birlikte sadece 1 jadeit düştü.Bende çemberci olmaya karar verdim.Ancak arkadaşımın önerisi var met 2 2 üret çt alırlar diyor.Birde çemberci olup dk 2 üretecek param var.1000 hasar oluyor zırhsız ve ve gözlüksüz çünkü ikiside yok(Ateş).Zırh üretme durumuda var.Ama çok da becerikli değilim holde dar koridorlarda çember zor iş...Daha hızlı kasıp m1 üretmeye çalışıyorum.Bir kaç transformator eşyam oldu muda çt de direkt bırakıp y2ye çeviricem onunla kasacağım.Yardımcı olduğunuz için teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Büyücü için "HOL" ve çt

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Çember olsaydın belki dar alan değilde kuyuda kasmayı deneyebilirdin. Çember'den item düşürmek o kadar kolay değil çünkü.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Monokrom
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: Büyücü için "HOL" ve çt

Mesaj gönderen Monokrom »

Uzun süredir çemberciyim çember ile dolaşarak akrep orumcek kesıp salgı peptıt kasman zor olacaktır. Raylar da ve ırklarda işini bılırsen çember ıle tek seferde kesebılıyorsun fakat ılk kullanacagın ıcın başarısız olup çok sıkılacaksın ve ürettıgın tılsım boşa gıdecek. Fizik veya elektırık yapıp kasmanı önerırım şuan 2.seviye tılsım uretme gıbı bır hata yapma senin için öncelık m1 tılsımı. Akrep örümcek keserek düşen ganımetlerı satabılırsın(iyi para edıyor)+ peptıt salgı düşürebılırsın + maden çekebılırsın. Bunlar senı 1 aya kalmaz hedefine ulaştırır sadece biraz sabır :)
UYGUNSUZİÇERİK
Beyazköşk UYGUNSUZİÇERİK nickli karakterden başka hesabım yoktur.