Irklarda Xenotim Kasmak

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Irklarda Xenotim Kasmak

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Gözcüyü göndererek örste ırklar ile Xenotim kasma taktiğini anlatabilir misiniz?
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Irklarda Xenotim Kasmak

Mesaj gönderen BayTerapi »

Kardeşim youtube'da bir sürü bu konu hakkında videolar vardır oralardan bakabilirsin anlatmak uzun sürer .
kedi
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

BayTerapi yazdı:Kardeşim youtube'da bir sürü bu konu hakkında videolar vardır oralardan bakabilirsin anlatmak uzun sürer .
teşekkürler
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Gözcü aldıktan sonra arkadaşın dediği gibi youtube'dan bakarak öğrendim. Benim karakterimin hasarları böyle, bu konuda başka bir fikrim yok. Resim
Köşede örsün arkasına geçtikten sonra tesla gözcüsünü iki kılıçlı olan bayan suikastçi ırka yönlendiriyoruz ancak onun öne gelmesini bekliyoruz,yani gözcüyü saldığımızda ilk ulaşan o olmalı. Yoksa size de sersemletme atarlar.

Sonrasında ise onu öldürüp kutup açıyoruz ve /savas 3 yoksa alt+f4 yapıp geri dönüyoruz. Bu sefer gözcüyü öbür bayan ırka salıyoruz ancak onun da uzakta olması gerekiyor çünkü sersemletme atıyor.

O öldükten sonra erkek ırklar zaten duvar köşesine kadar gelmiyor onları da örümcek keser gibi kesiyoruz ancak vurmamaları lazım yoksa tek atarlar.