Ne yapmalıyım ?

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
killeraX
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Ne yapmalıyım ?

Mesaj gönderen killeraX »

Selam arkadaşlar benim büyücüm var 1702 fiziği var (gözlüksüz) karacinlerde 3 gündür kasıyorum ve 50m paraya sahibim.Sizce kıyamet amplifikatörü üretip hasarımı 2000 leyimmi yada 50m den m1 e devam mı edeyim?
Loncada lokman sarraf artirici var bu yuzden para kasmak kolay oluyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
CrosssFire
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: Ne yapmalıyım ?

Mesaj gönderen CrosssFire »

Kardeşim Bnece M1 e Devam Etmelisin,
Ayrıca Yeraltında Kasacağına Büyük Hole Git Hem Orada da Maden Çekebilrsin Yeraltındakilerden Daha Fazla Para Ediyor. :ugeek:
CRoSsFiRe
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Daha önce çok sefer bende yeraltında para kastım ama yeraltında kasarken hasarım 400'dü zamanını boşa harcıyorsun eğer illa yeraltında kasacaksan gümüş akrep kes klorotoksin kas holden daha çok karlı ama holde maden olayı gerçekten fark ettirir ama sarraf ve lokman madeni olan Yeşim Taşı ve Çiğdem madenleri genelde toplanmış olur o yüzden akrepler önerimdir :idea: M1 için devam etmelisin 1700 fazla bile
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
firaridadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Voice of Voiceless

Mesaj gönderen firaridadas »

killeraX yazdı:Selam arkadaşlar benim büyücüm var 1702 fiziği var (gözlüksüz) karacinlerde 3 gündür kasıyorum ve 50m paraya sahibim.Sizce kıyamet amplifikatörü üretip hasarımı 2000 leyimmi yada 50m den m1 e devam mı edeyim?
Loncada lokman sarraf artirici var bu yuzden para kasmak kolay oluyor.
Kardeşim karacinlerde 3 günde 50m para kastıysan bu şekilde devam ederek holde 1 haftada basarsın m1i çünkü holde kasarken salgı peptit de düşer ve basacağın zaman satın almak zorunda kalmassın ya da m1i satın alacaksan peptit salgı satarsın 3m - 2.5m para ... Eğer sen karacinlerde 3 günde 50m kasmayı başardıysan holde 1 günde kasarsın o parayı hol senin için en iyisi.