astaR 0 Dan Büyücü Dizme

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
AstaR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Unity

astaR 0 Dan Büyücü Dizme

Mesaj gönderen AstaR »

BÜYÜCÜ DİZİLİMİ
KENAN VE ASA BASIMI
Şimdi Oyuna Yeni Başlayanlar yada Başlayıpta Bir Yerlere Gelemeyenler
Size Bi Kaç Tavsiye Büyücü Hakkında Beyler İyi Güzel 49 Kasmışsınız Ama Trans Asam Yok
Kıyamet Asam Yok Bunlar Artık Sorun Değil Herkezin Bi 49 Level Savaşçısı Vardır Verin Depara 15
Gidin Eminönü Sivri Ada Oturun Madene Her Buldugunuz Madeni Toplayın Emin Olun Günlük 10m
Kazancınız Olur Zaten Bi Tıkla Üret Trans Asa Yada Kıyamet Asa 130 140 150m Civarı Ammavelakin
Sakın Trans Basmayın Trans Basarsanız Çemberlitaşa Girmeniz Zorlaşır 10 Günde Kıyamet Asa Bastınız
Bide Parlatın Onu Sonra Gelelim Gözlüklere Maraton Göz Alın Birde Fizik Göz Alın M2.5 Sonra Bi 10 Gün Daha
Oturun Madene Kıyamet Zırh Basın Zaten Kenana Migrata Y2 Pek Aramıyolar Boş OlanI Alıyorlar Ki Kıyamet Asa
Varken Kimse Almamazlık Yapmaz Kenan Takıları Takmayın Kafaya Nuckleus Kolyeyi Alın Diğer Kolyeyi Düşürürsünüz

MİGRAT

Gelelim Migrata Migrattan Alacagınız Fevzi Pantolon Nuckleus Yüzük Nuckleus Zırh Bu 3 ü Kıyamet Zırh Basmıssanız Nuckleus Zırha Gerek Kalmıcak Bunları Aldınız Önünüze Çemberlitaş Açılıyor Herkezin Korktuğu Bölge :) Aslında En Basit Bölgelerden Biridir Arkadaşlar Sizin Korkunuz Acaba İçeri Alıcaklarmı Gruba Alıcaklarmı METEORİT 1 Nasıl Bulucam Aha Ben Bittim Kimse Beni Almıcam Onca Emek Böyle Yarım Kalıcak :) Korkunuz Bu Sizin Bende Yaşadım Biliyorum Öncelikle Lonca Pasaportu Alın Ve Temiz Bi Lonca Bulun +5 Ve Kasa Erişimi Unutmayın Loncayı Bulduktan Sonra Bakın Sagıda Kusur Etmeyin Abiyse Abi Kardeşşe Kardeş Küfür Etmeyin Ve Asla Aklınızda Hırsızlık Bulunmasın Emek Hırsızlığı Yapmayın Güvenilir Olun Zaten Hepsi Yavaş Yavaş Gelicek Güvenilir Olun Loncanızdan Bi Abinizdenmi Arkadaşınızdanmı M1 İstein Gaffarlık Verir Zaten Size Ha yokmu M1 niz Kimse Vermiyormu Gelin Beyazköşkte Götürecem Ben Sizi Gaffara Dediğim Gibi Bunlar Zamanla Olucak İşler Mesela Lonca Gaffar Giriyor Söylersiniz M1 nİZ olmadığını Alırlar Gruba Zaten Gaffara gitmeden Önce X Kesmelisiniz X Keserseniz Gerisi Kolay İçerde Büyücünün Görevi Kalfanın Depremlerinde Kutup Açın 49 Canda Depremler Kalfa-Çırak Sonra İçerde Sıhhıye ve Taaruz Slotları Bulunur İlk Önce Taaruz Slotu Kesilir Sonra Sıhhıye Şimdilik Bunları Bilin Yeter

Saygılar astaR
BEYAZKÖŞK
Özgürler
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: astaR 0 Dan Büyücü Dizme

Mesaj gönderen mstfmrt »

AstaR yazdı:Sonra Gelelim Gözlüklere Maraton Göz Alın Birde Fizik Göt Alın M2.5
Güzel çalışma emeğine sağlık burada yazım hatası var iletini raporlayıp düzeltebilirsin :) :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
AstaR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Unity

Mesaj gönderen AstaR »

oww pardon :D yeni farkettim
Resim
Resim
Resim
KiyaMeTMuHeNDiSi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: XxXdazlaklarXxX

Mesaj gönderen KiyaMeTMuHeNDiSi »

Eline emegine saglik kardesim cok yararli bi konu acmissin soylediklerine kesinlikle katiliyoruM ben ani bseklde 49 lvl boe buyucuyu 0dan kastim simdi bb1 met q met 2-3 um var ben dosluga onem veren biriyim sagolsun XxXSuPeRNoWaXxX kemal.kardesm cok yardmci oldu oyunda tanidigim en temiz insanlardan
bu arada abi gaffara al diyeceginize madene oturun cikarirwiniz parayi aslnda olay cokk basitte kimsenin isine gelmiyir yapacak bisey yok. İyi eglenceler
xXxdazlaklarxXx

KıYaMeTMüHeNDiSi
Kullanıcı avatarı
CrosssFire
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen CrosssFire »

Eline Sağlık Kardeşim Herşeyi Yazmışsın, :D :D :D :D
CRoSsFiRe
Kullanıcı avatarı
Whiteis
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Kaygısızlar

Mesaj gönderen Whiteis »

Bizim eleman yapmadığı şeyleri anlatmış benim yaptığım çarların özetini geçmişsin ercan bey :D
Her ne kadar kabadayılıkta gözüm olmasada,dalımı kıranın ağacını kökten sökmesini i iyi bilirim.
Whitedes
AstaRI
"Kaygısızlar" Loncası
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

:relaxed: 1 ayda anca üretiyoruz m1 i kalmış birde bb3 dk3 filan onları düsünemiyorum cidden 🤗