M1 MET 2 3 MET 3 KONS 1 3 CANAVAR TILSIMLAR NE İŞ YAPAR

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
ahmet2525
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

M1 MET 2 3 MET 3 KONS 1 3 CANAVAR TILSIMLAR NE İŞ YAPAR

Mesaj gönderen ahmet2525 »

İyi Günler Arkadaşlar Öncelikle hepimiz oyunda en yüksek damage(hasar) nasıl vururuz bunun planlarını yaparız kimilerimiz y2 alır fareye vs çarptırır 10k civarı veyahut daha yüksek hasar atar (üstü fulse tabi) ama bazı arkadaşlarımız daha deişik tılsımlar dener deiştirir burda büyük bir kombinasyonu vurgulamak için konu açtım tabi herkesin kararı kendinedir ama yol göstermek bazen iyidir m1 le başlayalım ilk etapta bu tılsım çoğu kişide bulunan ve meteoriti 1 sn indiren tılsımdır bölgelerde iş yapar met 2 3 yüzde 35 zırh indiren sağlam bi tılsım her büyücüde olması lazım olan bi tılsım diğer tılsıma geldimizde değer yok gibi bakılıyor met 1 6sn met 2 8sn met 3 10sn ilk etapta bende düşündüm 6sn 10sn arasında pek fark yoktur diye ama inanın arkadaşlar çok fark var m1 met 2 3 met 3ünüz var tek başınıza en güçlü şifacıyı bile kesebilirsiniz açıklayalım m1 2 snde vurduruyor met 2 3 her kritikte 35 met 3 krtikte 10sn bunu her kes bilir m1 olan biri met 2 3 üde varsa met 3 gerek duymazsa pek bi etkili hasar veremez met 1 ile met 3 arasındaki 4sn fark çok önemli kons 1 3 ise rakibi sizin elinizde kaçırmama şansını yükseltir gerekli bi tılsımdır gelelim etkilerine ne kadar zırh yerseniz okdr çok vurursunuz ayrıetten takım arkadaşlarınıza hasar katkısıda vermiş olursunuz örnek: met 2 3 le 2 krtik yüzde 70 zırh alır bunu bi ofansa atsanız eksi yüzde 30 civarı bi zırhı olur of 2 3 lü başka bi savaşçı 12k sert vurabilir def 2 3lü 20k vurabilir vs işte bunun 10sn olması çok önemlidir 6snde iyi işler yapamassınız eksi 90ları gördüm çoğunda 5 krtik artarda bi def 2 3lü savaşçı şifacıya 70 zırhlı şifacıya 30k vurdu normal bişey dedim gibi bu tılsımlarla ne kdr çok krtik okdr çok hasar demek yani AKLINIZ HASARDAYSA BU 4 TILSIM HER İŞİ BİTİRİR 3 ÜDE YETERLİDİR KONS 1 3 SON PLAN AMA ODA OLSA FENA OLMAZ KESİNLİKLE BELA TILSIMLARDIR TŞK EDERİM OKUDUNUZ İÇİN İNŞALLAH BAZILARINA TILSIM KONUSUNDA YARDIMCI OLMUŞUMDUR HOŞÇAKALIN
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Re: M1 MET 2 3 MET 3 KONS 1 3 CANAVAR TILSIMLAR NE İŞ YAPAR

Mesaj gönderen vahdet »

Bu konu gerçekten işime yaradı.
Kullanıcı avatarı
uzunyillarsonra
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: anatolia

Re: M1 MET 2 3 MET 3 KONS 1 3 CANAVAR TILSIMLAR NE İŞ YAPAR

Mesaj gönderen uzunyillarsonra »

Zehri basar konsantrasyon açıldığında menzilden çıkarım.