Yeniden Başlamak

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Gecekusux
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Yeniden Başlamak

Mesaj gönderen Gecekusux »

Merhabalar :) Yaklaşık 2 yıldır oyunu oynamıyorum ve tekrar başlama kararı aldım.Oyunu bıraktığım için çoğu şeyi unutmuşum.49 lvl büyücüm var ve ejder asa vs hiç biri yok.(ejder malzemeleri yarısı var)Benim için çabuk dizilebileceğim önerileriniz var mı ? Grup bölgelerine gir vs gibi.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)
Magnezyum
Gecekusux
Gecekusu
Kullanıcı avatarı
kralmusti
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Yeniden Başlamak

Mesaj gönderen kralmusti »

Merhaba Dostum;

Büyücüne Ejder Asa üretirsen bile ancak sığınak ve migrata girebilirsin çevren yoksa.Çünkü çemberlitaşta meteorit 1 tılsımı ve yüksek hasar gerekli olacaktır.O yüzden yeni bir şifacı açıp ashab-ı kehf ve Mevlana asa basmadan bütün bölgelere rahatça girer ve çevre yapabilirsin ondan sonra diğer karakterleri daha kolay bölgeye sokabilir ve üstünü dizebilirsin ;)
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Sığınak ve migrata bu şekilde dkci olarak gidebilirsiniz. Fakat çemberlitaşa girmeniz imkansız. Çemberlitaşa girmeniz için kıyamet asa ve üzerine m1 tılsımı üretmeniz lazım. Bunun için bayağı uğraşmanız ve emek harcamanız gerekir. Çünkü oyunda üstünü dizmesi en zor karakter olan büyücüyü seçmiş bulunmaktasınız. Şifacı ve yahut tank olsaydınız işiniz daha kolay olacaktı. İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
Gecekusux
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Gecekusux »

Öncelikle yardımlarınız için teşekkürler şifacımın hesabını buldum ve onunla devam edicem.Teşekkürler tekrardan iyi oyunlar :)
Magnezyum
Gecekusux
Gecekusu
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

büyücüler için kasmak çok kolay plus oldu mu yeter.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France