Kıyamet asa ve kasma ile ilgili sorularım.

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Beastxboyxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Kıyamet asa ve kasma ile ilgili sorularım.

Mesaj gönderen Beastxboyxx »

Mehaba bir önceki yazımda ejder asa üreteceğimi söylemiştim. Ancak farklı yazı ve yorumları okuduktan sonra ejderin tamamen israf olduğunu, kıyamet asanın daha yararlı olacağını düşündüm. Oyuna okul dolayısıyla sadece hafta sonları giriyorum. Büyücüm silahtar olmadığından yeni bir char açacağım 20 seviyeye kadar kolay bir şekilde nasıl kasabilirim ? Ve sadece hafta sonları girerek kıyamet asayı üretebilirmiyim ? Yorumlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Kıyamet asa ve kasma ile ilgili sorularım.

Mesaj gönderen AyYildizli »

Merhaba, öncelikle şunu belirtmek istiyorum; 'Büyücüm silahtar olmadığından yeni bir char açacağım 20 seviyeye kadar kolay bir şekilde nasıl kasabilirim ?' diye sormuşsun. Sanırım bunu sormandaki amaç silahı 20 seviye karakterinde üretip 49'a vermek. Ama şöyle bir durum var ki kıyamet asa'yı alışveriş ile aktaramazsın, bu yüzden 49'un üretim puanlarını sıfırlayıp silahtar yapman gerekecek. Hafta içi - hafta sonu şöyle yap diye bir şey diyemez kimse çünkü yapacakların yine aynı; reçetenin istediklerini satın almak veya bir şekilde toplamak...
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...
Beastxboyxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Siz beni yanlış anlamışsınız sanırım. Benim 20 seviyeye kadar nasıl kasabilirim ? Sorusunu sormamın nedeninin söylediğinizle bir alakası yok ben 20 seviyeye kadar nasıl kasabileceğimi sordum sadece ve kıyamet asayı üretmedim ki aktarayım zaten üretmek için char açıyorum.
Beastxboyxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

...
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen AyYildizli »

Tamamdır anladım ama tekrar 'zaten üretmek için char açıyorum.' diyerek yanlış anlaşılmaya sebep oluyorsunuz. Materyalleri toplamak için derseniz daha doğru olur ;) 20 seviyeye ulaşmanın en çabuk yolu öncelikle görevleri yapmak ve görev bulunmadığı durumlarda eminönü'de seviyenize yakın yaratıkları kesmek. y2 arkadaşınız varsa direkt büyük hol de olabilir. Liderlik sembolü, meran mücevheri gibi görev ödülü olarak verilen materyalleriniz tam değilse 49'a kasıp onları da almanızı öneririm. İyi oyunlar.
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...