Ejder Asa Malzemeler Yardım

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Beastxboyxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Ejder Asa Malzemeler Yardım

Mesaj gönderen Beastxboyxx »

Merhaba arkadaşlar ben ejder asa üretmeyi düşünüyorum. Kıyamet asayı üretmeyi düşünmüyorum çünkü okul dolayısıyla günde sadece 1-2 saat oyuna girebiliyorum. Oyunu 3 yıldır oynamama rağmen ejder üretemedim. Şuan yeniden başladım ve malzemelerin fiyatını tam olarak bilmiyorum. Kadim ve meran görevleri 2 charımda da var ancak iflise ve Kadime giden olmadığından dolayı para ile almayı düşünüyorum. En kolay para karma yöntemi nedir sizce ? Plussuzum ve fazla girmediğinden almayacağım. Kolay para kasmak için ne önerirsiniz ? Ve ejder asa malzemeleri akik mavi kaya hariç ne kadar tutuyor ?
Kullanıcı avatarı
sSuVaRI
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Ejder Asa Malzemeler Yardım

Mesaj gönderen sSuVaRI »

Merhaba, öncelikle son zamanlarda Kadim Hidra ve Meran görevlerine çok az yardım ediliyor olması zor bir durum Bunun için sana tavsiyem oyunda bulunduğun süre zarfında klanı iyi oku sunucundaki insanları tanımaya çalış ve yardımsever olduğunu düşündüğün kişilere birkere sor. Arada birde olsa yardım eden çıkıyor.
Gelelim ejder asa üretimine.Şunu unutma eğer büyücü oynamaya biyerden başlamak istiyorsan kıyamet asa herzaman lazım olacak. Bunun için aşağıda bulunan ejder asa ve kıyamet asa materyallerrini karşılaştırmalısın. Kıyamet asanın verdiği fiziksel hasar ejder asanın 2 katı olmasına karşın materyaller arasındaki fark yaklaşık 50 60 milyon oyun parasıdır. Aytıyetten Kadim Hidra Pençesi ve Meran Mücevheri sıkıntısı yaşıyorsan ejder asaya kullandığın zaman kıyamet asada tekrar ihtiyacın olucağını unutma.

Kıyamet Asa..................................................... Ejder Asa
[Saf Altın] x12 ..................................................[Menekşe Elmas] x 5
[Yeşil Elmas] x12................................................[Akik] x5
[Sinek Mantarı] x12.............................................[Mavi Kaya] x3 (18 mavi topaz)
[Alexandrite] x8.................................................[Alexandrite] x5
[Dört Yapraklı Yonca] x8.......................................
[Hidrojen] x10....................................................
[Niobyum] x10....................................................
[Klorotoksin] x10.................................................
[Kadim Hidra Pençesi] x2......................................[Kadim Hidra Pençesi] x2
[Liderlik Sembolü] x2...........................................[Liderlik Sembolü] x2
[Meran Mücevheri] x2...........................................[Meran Mücevheri] x2
[Dev Komodo Dişi] x2...........................................[Dev Komodo Dişi] x2
[Örümcek Gözü] x2..............................................[Örümcek Gözü] x2

Başlangıç için en kolay para kasacağın yer büyük holdeki akrep ve örümceklerdir. Öldürmesi kolay olmakla beraber bolca bulursun ayrıyetten değeri her sunucu için değeri 2 ila 4 milyon arası değişen salgı ve peptit düşürürsün. Bunları yaparkende hol madenlerini toplar elde ettiğin saf madenlerden para kazanırsın.Sunucundaki maden fiyatlarını arz veya lodos klanını takip ederek kolayca öğrenebilirsin.
Teşkilat____Eminönü____Beyazköşk____Kuklacı______Meran______Tılsım____Sancak______Anka
Süvaribey__Süvarıbey___Süvarıbey___Süvaribey____Süvaribey___Süvaribey__Süvarıbey__Süvaribey
SüVaRI_____SÜVARI______Suvarı______Suvari_______Suvari______Süvari_____Süvarı_____Süvari
SüVaRİ_____SüVaRİ
Beastxboyxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Teşekkür ederim yazınız yardımcı oldu. İtemlerimin tamamı bilge azat olmasına rağmen holde akrepleri keserken zorlanıyorum. Şuanki yeteneklerim
Büyü buz 15
Buz bilgisi 15
Büyü elektrik 15
Elektril Bilgisi 15
Büyü bozma 5
Direnç kırma 15
Tesla Küresi 1
Kutup Rüzgarı 1
Zihin Saldırısı 15
Konsantrasyon 1

Para kasmak için sizin önereceğiniz yetenekler varmı ? Varsa nelerdir ?
Kullanıcı avatarı
sSuVaRI
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen sSuVaRI »

Bu durumda kullandığın yetenekler benim için ideal. Set yapmaya çalış ya ful bilge kağan giy yada azat. Ayrıyetten direnç kırma alanı (I) ,buz oku 1 (I) tılsımları olursa daha rahat edersin. Akrepleri keserken çok dolaşma kısa mesafeler kullan. İsmet Bey 'e yakın olan köprünün başında kasabilirsin. Karakterin sarraf olsn yeşim taşından çıkan jadeit değerlidir.
Teşkilat____Eminönü____Beyazköşk____Kuklacı______Meran______Tılsım____Sancak______Anka
Süvaribey__Süvarıbey___Süvarıbey___Süvaribey____Süvaribey___Süvaribey__Süvarıbey__Süvaribey
SüVaRI_____SÜVARI______Suvarı______Suvari_______Suvari______Süvari_____Süvarı_____Süvari
SüVaRİ_____SüVaRİ
Beastxboyxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Peki yardımınız için teşekkürler. Çok işime yaradı.