Asa üretim

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Hazart
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Asa üretim

Mesaj gönderen Hazart »

Selamın Aleykum Arkadaşlar Baslıkta asa uretım dedıgım gibi Normal bir büyücüyüm öncelıkle kenan mıgo full doldurcam
sonra cemberliye gecıcegım ıcın asa uretmeye karar verdım ( tecrubede sıkıntı yok ) Yanlız Şoyle sorunum var hangı asayı üretmeliyim para kısıtlı işe yarayanı hangisi arkadaşların elınde kıyamet var ama cogu kısı kıyamet uretme met1 uret dıolar benım gönlumde y2den yana işte böyle demesı kolay ama parayı nerden bulcam madenlere oturuyum dedım bugun

2bucuk satte 2zamk 1sibiryalı para edicek bu 2si cıktı buda fazla etmıyor para edicek az sey var hangı madene nerde oturmalıyım holde oturuyum desem orda cabuk yatarım 5500akce var loncaya felan gırcem gereklı seyler alcam artırıcı felan
Bir yardım edin hangi madene nerde oturursam daha iyi para elde edebilirim

saf altın 2.5m menekse 3m gano şelit 5m iridyum 5 piyasalar

Sancak Sunucusu
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Re: Asa üretim

Mesaj gönderen vahdet »

viewtopic.php?f=46&t=122728

Bu linki inceleyebilirsin.

Birde elektrik fizik buz hasarların en fazla olanı hangısı ve kaç oluyor.? Şuan elinde hangi asa var.

Ejder asan felan varsa bence kıyamet asa üretme. Ben beyazköşkteyim. Çt ye girmek için kıyamet asa ürettim fakat giremedim. M1 istiyorlar bizim sunucuda hep. Daha sonra m1 ürettim anca öyle girebildim. Öteki türlü herkese abi çekmek zorunda kalırsın. M1'in yoksa grp desen cevap bile yazmazlar bizim sunucuda .Tahmini sizin sunucuda öyledir heralde.
Kullanıcı avatarı
busecalikk
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka
Lonca: Time of Death

Mesaj gönderen busecalikk »

Ben sana şöyle söyleyeyim Büyük Hol lodos girişinde az ilerleyince köprü var oraya otur önce 2 slotu sonra diğer 3 sonra az ilerideki 3 slotu kes yerine dön dol. Böyle yarım saatte 3 m para kastım. Tabi düşenleri hemen kasaya at sonra sat. Ayrıca 4 Tılsım ,ibni sina 49 lwl asa ve 49 lwl yucelen ayak düşürdüm.
ıDUMBLEDOREı
DASH
Thered
<Time Of Death>
ANKA
Hazart
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Hazart »

Buse tesekkurler denıyecem

Vahtet kardes car holde kasım oldu y2ler tarafından ıcı bos azat cevo set var asa azat gunes asa bunlara ıste kenan junon ıtemlerı fullenecek ustune hangı asayı uretmelıyım bide busenın acıkladıgı gıbı para kasma sıkıntı :)
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Hazart yazdı:Buse tesekkurler denıyecem

Vahtet kardes car holde kasım oldu y2ler tarafından ıcı bos azat cevo set var asa azat gunes asa bunlara ıste kenan junon ıtemlerı fullenecek ustune hangı asayı uretmelıyım bide busenın acıkladıgı gıbı para kasma sıkıntı :)
para kasmak için:
1- Hs düşük olduğu için çarını çemberci yaparak Holde akrep çukurunda veya örümcek çukurunda salgı veya peptıt kasabılırsın. 1400-1500 civarı hs olsaydı başta taktik verirdim.
2- Verdiğim linki incelediysen, holde tankınla maden çekebilirsin.Ben hiç denemedim ama konuyu açan arkadaş işe yararıyor demiş.

Tahminimce busenin hs'si yüksek.Ama senin hs düşük olduğu için öyle kesmen zor olur.Denedin heralde olmadı::=)

Asa olarak trans asa üretmeni tavsiye ederim. Çünkü ben kıyamet asa ürettim.Şimdi keşke trans asa üretseydim diyorum :?
Kullanıcı avatarı
busecalikk
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka
Lonca: Time of Death

Mesaj gönderen busecalikk »

Benim de hasarım yüksek değil normalde elimde kıyamet asa var parlak bilgeleri geçiriyorum. Buzla süper kesiyor. Birde yavaşlattığı için avantaj bayağı.
ıDUMBLEDOREı
DASH
Thered
<Time Of Death>
ANKA
Kullanıcı avatarı
SR7GEN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen SR7GEN »

Hasarın düşükse Gönül'de akrep yada örümcek kesip oradaki madenden de faydalanabilirsin?
Sergen YENİCE
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

busecalikk yazdı:

Benim de hasarım yüksek değil normalde elimde kıyamet asa var parlak bilgeleri geçiriyorum. Buzla süper kesiyor. Birde yavaşlattığı için avantaj bayağı.
Hasarlarını yazabilir misin. Buz elektrik fizik kaç oluyor?
Hazart
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Hazart »

Hasarım 900 Elek Yaklasık 1100 Kadar cıkarabilirim ama ondan sonra Bisey uretmek Şart
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen vahdet »

Hazart yazdı:Hasarım 900 Elek Yaklasık 1100 Kadar cıkarabilirim ama ondan sonra Bisey uretmek Şart
Çarını çemberci yapıp örümcek veya akrep çukurunda salgı ve peptit kasanlar gibi sende kasabilirsin. Ayrıca yukarıda yazdım neler yapılabileceğini.