Kıyamet mi Trans mı ??

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Re: Kıyamet mi Trans mı ??

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Legenddx yazdı:Bende kıyamet asa yok trans ve sıfır asa var, m1'imde var gruplara girerken şuana kadar hiç kimse mırın kırın etmedi. Grubumdaki çoğu büyücüde trans asa düşürmeye çalışıyor

Mırın kırın etmemelerının sebebi m1 olmasıdır.M1 olmasa full 2331 hs ve üstüne fızık ıksır bıle içsen senı almazlar.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
GunAtesi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Kıyamet mi Trans mı ??

Mesaj gönderen GunAtesi »

Ben şahsen şu anda transformator üretiyorum.Neden mi?Senin benim gibi oyuna yeni başlamış yada bırakıp başlamışlar ne ct girebilirler ne junon.Onun yerine ilk başta maden çek paran varsa kondrit çek sat.Sonra savaşçın varsa onla holde kas çünkü daha kolay.Sabırla üretirsin.Mesela benim 3 gano ve 4 hidrojenim kaldı.Onlar da tamamlanır.Şunu çözdüm ki tamamıyle sabır işi.İnsanlar ellerindekinden kurtulmak için ucuza satıyolar arda 500 k 500 k dır.Bunları sakın çok önemseme ki bende çok tecrübeli değilim. :D Hee bide transı üretince efsunkarxmemet in vidyosundaki ırklarsan daha çok para bulursun.Elinde Trans görüncede bol bol alırlar kenan junon.Yaz yaz bitmez.Ayrıca şöyle sölğyüm kimsrnin taktiğine kanma en iyisi sensin çünü ;)
:)