Bir Yardım

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Kamx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak

Bir Yardım

Mesaj gönderen Kamx »

Arkadaşlar yaklaşık 2 seneden sonra oyuna tekrar başladım.Maşallah bayağı şey değişmiş :D Eskiden cevriye azat itemler kenandan migrattan düşen itemler popülerdi para ederdi.Ejder asada bayağı popülerdi :D Şimdi hangi asayı üretmeliyim üstümü ne dizmeliyim?Yeteneklerde bir değişiklik var mı?Bu konularda detaylı bir şekilde bana yardım ederseniz gerçekten sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: R U S
İletişim:

Re: Bir Yardım

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Öncelikle merhaba. Büyücü dizmek hem akıl hem emek hemde para isteyen bir sınıftır. Öncelikle kırma olarak kenana ve junona girebilirsin artık tılsım sistemi ile herkes y2 yanına bir kırma alıyor. Sakın ejder üreteyim deme hiç bir faydasını göremessin . Öncelikle sığınak ve migrat bölümlerinden eksiğini bırakmayana kadar sığınak ve migrat at. Sonra çemberlitaşa girmen gerekecek. Eğer üzerinde hiçbir asa yok ise kıyamet bas. Kıyamet bana çok pahalı gelir dersen sıfır kelvin asada basabilirsin fakat seni yanıltmak istemem Kıyamet asa basarsan kafan rahat eder ve faydasınıda görürsün.
Çemberlitaş için artık
Tılsım - Meteorit 1 olmadan girmen gerçekten çok zor. Öncelikle bir Meteorit 1 basmak gerek . bu yaklaşık 400 - 450 m ye patlayacaktır sana. 400 m gibi bir fiyata satında alabilrsin direk yoldan fakat güvenilir birini bulmanı öneririm. Biliyorsun alışverişe artık en fazla 200 m konuluyor. Meteorit 1 bastıktan sonra çembere rahatlıkla girebilirsin. Zaten kıyamet asan olmasa bile Meteorit 1 tılsımı olan bir büyücüyü kesinlikle alırlar (Tabiki bir şaheser asan olacak. Ejder asa gibi). Çemberden istediğin itemleri düşürene dek çıkma. Plus alman senin için avantajlı olacaktır. Çünkü eşya çıkma olasağını artırmakta. Transformatör , Sıfır Kelvin , Cehennem , Kıyamet itmelerinden senin için hangisi daha önemliyse onları düşür istersen Meteorit 1 tıslımım varken tüm itemleri düşüreyim de diyebilirsin. Benim fikrim transformatör itemlerini fullemeden çıkmaman. Çünkü Meteorit 1 tılsımı ile Yıldırım 2 tılsımını takaslayanlar çok oluyor çünkü aynı malzemeleri istiyor iki tılsımda. Yıldırım 2 ile sağlamca vurmak istiyorsan transformatör itemlerin olması gerekmekte. Dersen ki ben nasıl basacağım o kadar pahalı tılsımı bende sana şöyle bir cevap verırım :
Şifacı kas 49 yap şifacını dizmek ile uğraşma ve direk saatin yolunu tut saatten 24 adet xenotım düşürmeden çıkma zaten her hafta 5 tane düşürsen yaklaşık 5 haftada bitirirsin tılsımın istediği Xenotimleri. Zaten başta da söylediğim gibi büyücü sınıfı akıl , para ve emek isteyen bir sınıftır. Bol şanslar.
Kullanıcı avatarı
Kamx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kamx »

Gerçekten bana çok yardımcı oldun bunun için minnettarım ve teşekkür ederim.Elimden gelidğince dediklerini yapıcam tekrar teşekkürler.Bu arada son olarak kırmadan kastın nedir?
Kullanıcı avatarı
MuratABI
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen MuratABI »

Ne güzel Bırakmışsın Başlama Derim.
MuratABİ

IıKörCeRRaHıI

Balyoz Nazım'ın Torunu.... Son Arz Bükücü

Varlığımızda mutlu olamayanlar yokluğumuzda mutlu olsun ki gidişimiz bir işe yarasın....

Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Kamx yazdı:Gerçekten bana çok yardımcı oldun bunun için minnettarım ve teşekkür ederim.Elimden gelidğince dediklerini yapıcam tekrar teşekkürler.Bu arada son olarak kırmadan kastın nedir?
Tekrardan merhabalar.Kırma derken nedemek istediğini anlamadım fakat yeteneklerdeki DİRENÇ KIRMA ALANINDAN bahsettin sanırım her yer için gereken yetenekleri sana söyleyeyim.

Büyücü sınıfı için Sığınak ve migrata girerken eğer kırma olarak gireceksen şu yetenekleri öneriyorum. +5 alırsan faydasını görürsün (500 akçedir).

Sığınak ve Migrat için şu Büyücü yeteneklerini öneririm :

Yıldırım 15 Yıldırım Bilgisi 15
Buz Oku 15 Buz Bilgisi 15
Direnç kırma alanı 15
Kutup Rüzgarı 15
Büyü Bozma 10
Tesla Küresi 1
Meditasyon 1
Zihin Saldırısı 1

Yazdığım yetenekler +5 dahil iken yapılabilir eğer +5 in yok ise Büyü Bozmaya 5 verebilirsin.

Çemberlitaş için şu Büyücü yeteneklerini öneririm :

Meteorit 15 Fiziksel bilgi 15
Konsantrasyon 15
Kutup Rüzgarı 15
Büyü Bozma 10
Tesla Küresi 1
Meditasyon 1
Zihin Saldırısı 1

Yazdığım yetenekler +5 dahil iken yapılabilir eğer +5 in yok ise Büyü Bozmaya 5 verebilirsin.
Kullanıcı avatarı
Kamx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kamx »

MuratABI yazdı:Ne güzel Bırakmışsın Başlama Derim.
Bakalım fazla oynamamaya gayret edicez.
Ttaymmm yazdı:
Kamx yazdı:Gerçekten bana çok yardımcı oldun bunun için minnettarım ve teşekkür ederim.Elimden gelidğince dediklerini yapıcam tekrar teşekkürler.Bu arada son olarak kırmadan kastın nedir?
Tekrardan merhabalar.Kırma derken nedemek istediğini anlamadım fakat yeteneklerdeki DİRENÇ KIRMA ALANINDAN bahsettin sanırım her yer için gereken yetenekleri sana söyleyeyim.

Büyücü sınıfı için Sığınak ve migrata girerken eğer kırma olarak gireceksen şu yetenekleri öneriyorum. +5 alırsan faydasını görürsün (500 akçedir).

Direnç kırma alanı 15
Kutup Rüzgarı 15
Büyü Bozma 10
Tesla Küresi 1
Meditasyon 1
Zihin Saldırısı 1

Konsantrasyon 15
Kutup Rüzgarı 15
Büyü Bozma 10
Tesla Küresi 1
Meditasyon 1
Zihin Saldırısı 1

Çok teşekkür ederim üşenmedin bana yardım oldun elimden geldiğince tüm dediklerini uyguluycam.
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Kamx yazdı:
MuratABI yazdı:Ne güzel Bırakmışsın Başlama Derim.
Bakalım fazla oynamamaya gayret edicez.
Ttaymmm yazdı:

Direnç kırma alanı 15
Kutup Rüzgarı 15
Büyü Bozma 10
Tesla Küresi 1
Meditasyon 1
Zihin Saldırısı 1

Konsantrasyon 15
Kutup Rüzgarı 15
Büyü Bozma 10
Tesla Küresi 1
Meditasyon 1
Zihin Saldırısı 1

Çok teşekkür ederim üşenmedin bana yardım oldun elimden geldiğince tüm dediklerini uyguluycam.

Rica ederim .