yardım edin asa konu buyur gel

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
CaoS
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

yardım edin asa konu buyur gel

Mesaj gönderen CaoS »

merhaba arkadaşlar şu oyunu en az 3-4 yıldır oynuyorum bi ejder üretemedim sizce hangi asayı üretmeliyim bide en kolay nasıl yapılır maden çok zor çıkıyor madenle yapamıyorum şimdiden teşekkürler :? :? :?
Kullanıcı avatarı
anchieville
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: T N T

Re: yardım edin asa konu buyur gel

Mesaj gönderen anchieville »

Dostum bence kıyamet asa üret seninle aynı sorunu bende yaşadım. Ben lokman ve sarraf bastım önüme gelen madeni çektim adaçayı ısırgan tohumu ceviz bunlar gibi şeyleri çok düşüre biliyosun illa ki birgün alıcısı çıkıyo kasabiliyosan holde kas ve de plus ve kasa erişimin vardır inş. Son olarak şifacı kasmaya başladım eminönünde görevleri yaparken sürekli maden çekiyorum emin ol çok faydasını görüyorum
Dostluk ve Sevgiyle... ( Aler )
Kullanıcı avatarı
llJusTHEwaRll
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen llJusTHEwaRll »

Merhaba kardeşim,
Eğer yazdığın gibi en az 3-4 yıldır oynayıp ve bir Ejder Asa dahi üretememiş isen senin durumun oldukça vahim.
Öyle anlaşılıyor ki, sen vaktini boşa harcamışsın. 4 yıl demek 1460 gün demek.
Ben inanıyorum gerçekten Ejder asa üretmek için uğraş veren birisi elinde hiçbir materyal
olmadan en fazla 3-4 ay içerisinde üretir ki oyunu da iyi bilmeyen birisi olsun.
Ben derim ki, bir süre oyunda sürekli maden topla ve ticaret işine gir.
Ucuz satıcı bulursan kâr edilecek eşyalar al ve biraz zam yaparak sat.(piyasası canlı olsun, aldığın elinde kalmasın)
Oyuna her girdiğinde az-çok kâr etme prensibin olsun.
Sağlam oyuncular ile tanış olabilirsen dost ol, yine sağlam bir lonca bulmaya çalış.
Lonca başvurusunda durumu samimi bir şekilde anlatıp yardımcı olmalarını istersen işin dahada kolaylaşır.
Bunları denemeni isterim. Birde sana yararı dokunmayacak aksine zarar verecek oyunculardan uzak dur.
Seni düşündüğüm için yazdım bunları ancak, baktın olmuyor bırak oyunu gitsin :) :) İyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
Rude
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Rude »

Bu muallağa bende fazlasıyla düştüm ve eski kafalık yaparak ejder yap kurtul dedim kendime ama hata ettiğimin farkına oyundaki deneyimli insanlarla fikir alışverişi yaptığımda vardım. Malesef 3 tane mavi kaya da elimde patladı ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum yalnız şöyle de bir gerçek var ki ben şu an sıfır kelvin asa için didiniyorum ejder ile arasındaki maliyet farkı maximum 15-20m kelvine yönel derim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bizler ki zamanında büyücünün zırhı aklıdır diyenleriz. Sizler kalkmış şimdi bize artık sizinde zırhınız var diyorsunuz. Siz zırhınıza güvenirken biz zekamızı geliştirdik,şimdi siz düşünün!
Rude