Ejder Asa Yolunda Para Kasmak ??

Yetenek sahipleri elemental değerlerini yargılıyor, en iyi olmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ...

Re: Ejder Asa Yolunda Para Kasmak ??

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

oguzhan55 yazdı:
XxxChesTeRxxX yazdı:Büyük Holde 10dakikada bir poşetin dolacaktır zaten. 1 Çanta Pluslu atıyorum 500binse 1 saatte 3m para olur sana. Peptit Kolorotoksin ve Salgılarıda 1,5mden sattınmı güzelce para kasarsın.Meran labirenti sıkıcı ve poşet düşme olasılığı azdır.Büyük Holde poşet düşme olasılığı çoktur. 1 Günde Holde 6m kasıyordum
Bana biraz abarttin gibi geldi kardeş. 19 akrep kestim 2 TORBA dustu.
Kime ne zaman düşeceği farklıdır şansına bağlı. Ben her para kastığımda rahat 5 akrepten 3-4 ünde poşet çıkıyor.
axdwa
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen axdwa »

adam bende asa yok diyor kudreti nasıl dayansın hadi onuda geçtim akrebe yada örümceği en az 5 6 vuruşta keser bunun getirisini götürsünü toplayın ben çarpıp size söyliyim.
Kullanıcı avatarı
bloodthirsty
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen bloodthirsty »

diğer arkadaşların söylediği gibi bende de plus var 5 örümcek in 3 ünde poşet düşüyor bu arada 1513 hasar ile gaffara kırma olarak gidebilirsin birde benim düşüncem loncaya girerim diyorsan ejder bas bende ejder var hiç sorun yok kıyamet elbet düşecek ama loncaya falan girmiycem diyorsan kıyamet daha mantıklı gibi
Kullanıcı avatarı
Transcendence
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Transcendence »

Arkadaslar ben ejder degilde trans uretmek istiorum
soyle yapmayi planliyorum ct kutu alip plus kasa erisimi felan aldiktan sora cinlere gidip cantami ve kasa
mi doldurup satmak canta basi 250.000 desek kasayla birlikte kendi cantamiz 6 canta yapior 6x250.000=1.500.000 yapar
gunde 10 defa kasa ve cantayi bosaltsam 15.000.000 yapior ben bunu bole 10 gun yapsam 150.000.000 yapior sizce mantiklimi arkadaslar cevablarinizi bekliorum
TRANSCENDENCE
Kullanıcı avatarı
SweetJustice
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Özgürler

Mesaj gönderen SweetJustice »

Transcendence yazdı:Arkadaslar ben ejder degilde trans uretmek istiorum
soyle yapmayi planliyorum ct kutu alip plus kasa erisimi felan aldiktan sora cinlere gidip cantami ve kasa
mi doldurup satmak canta basi 250.000 desek kasayla birlikte kendi cantamiz 6 canta yapior 6x250.000=1.500.000 yapar
gunde 10 defa kasa ve cantayi bosaltsam 15.000.000 yapior ben bunu bole 10 gun yapsam 150.000.000 yapior sizce mantiklimi arkadaslar cevablarinizi bekliorum
Kardeşim burda sen düz hesap yapmışsın bence senin yapacağın iş savaşçın varsadeparımla adada ganoderma ve dört yaptaklı çekip satmak olur hem trans asandaki ganodermayı çekersin hemde kalanı satarsın ama bi arttırıc al bi aylık daya rahat edersin .... benim arkadaiım çift arttırıcyla 20 günde adada ganoderma çekerek m1 ve bb2 bastı :) ...anlıcağın cin kesmeyle yapamazsın tüm cantanı ve kasanı doldurma 2 saati bulur günde 20 saat cin mi kesiceksin
Sweetjustice (Savaşçı)
Sweetjusticee (Büyücü)
Sweetjusticeee (Şifacı)

ÖZGÜRLER
Kullanıcı avatarı
Transcendence
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Oyunda bi büyücü benim yaptığım yöntemin aynısıyla 1 haftada kıyamet üretmiş ama :D :D :D
TRANSCENDENCE
Kullanıcı avatarı
Typeous
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Typeous »

Artirici ile maden cekmek daha mantikli olur ancak sunucu kalabalik mi degil mi pek bilgim yok. Orumcek ve akrep kesebilirsen hem peptit salgi kasarsin hem de canta bosaltirsin. Ama hasarlarin uygun mu bilmiyorum :)
Tyger! Tyger! burning bright 
In the forests of the night, 
What immortal hand or eye 
Dare frame thy fearful symmetry?
Kullanıcı avatarı
Transcendence
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Typeous yazdı:Artirici ile maden cekmek daha mantikli olur ancak sunucu kalabalik mi degil mi pek bilgim yok. Orumcek ve akrep kesebilirsen hem peptit salgi kasarsin hem de canta bosaltirsin. Ama hasarlarin uygun mu bilmiyorum :)
hasarım uygun olsa benim cinlerde ne işim var :D
TRANSCENDENCE
romeofek1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen romeofek1 »

Hasarının az olduğunu söylemişsin.Çoğu kişi için para kasma büyücüyle dert.Eminönü sunucusunda gördüğüme göre madenler hiç boş durmuyor sivri adada çekmek için sabahın 7sinde giriyorum gene dolu oluyor.Akrepler için zaten hasarın yetmiyor.Cinler şu an için en mantıklısı.Ama dediğin gibi para gelirmi onu bilemem.Günlük online süren ne kadar peki ?
Kullanıcı avatarı
Transcendence
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

romeofek1 yazdı:Hasarının az olduğunu söylemişsin.Çoğu kişi için para kasma büyücüyle dert.Eminönü sunucusunda gördüğüme göre madenler hiç boş durmuyor sivri adada çekmek için sabahın 7sinde giriyorum gene dolu oluyor.Akrepler için zaten hasarın yetmiyor.Cinler şu an için en mantıklısı.Ama dediğin gibi para gelirmi onu bilemem.Günlük online süren ne kadar peki ?
online olmakda sıkıntı yokda para kesin gelio çünkü plus yokken 100bin verio herr çanta 5/1 olduğu halde 3/1 de 300bin verir tabi zırhları felada eklesek bu fiyat 400bine çıkacaktır elbet madende çıkar 5 6 tane böylelikle iyi kasarım
TRANSCENDENCE