[OKO Taktikleri] Savaşçı-Savaşçıya karşı

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

[OKO Taktikleri] Savaşçı-Savaşçıya karşı

Mesaj gönderen Nerull »

Diğer savaşçılarakarşı birebir dövüşlerdeki tecrübelerinizi, kritik noktaları ve ipuçlarını buradan diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Gargoyle35
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Re: [OKO Taktikleri] Savaşçı-Savaşçıya karşı

Mesaj gönderen Gargoyle35 »

Max savaşçıya karşı:Zırhınız ve savunmanız yeterli yani full yücelen halit bir savascı full yücelen plevne karşısında caresiz.

Element savaşçıya karşı:Tek tavunma direnç.Bir kaç direnç takıyla veya itemle dirençlerinizi yüksek tutabilirsiniz.Saldıran siz ve karşınızdaki sizin elementinize karşı dirençliyse 2 item max hasar üstünüze giyip rahatça rakibinizin direnç avantajını kaldırısınız.

Bildiğim sandıklarım bunlar yanlış işe affola :)
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhanuguz96
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen oguzhanuguz96 »

Element daha mantıklı geliyo bana çünkü max hasardan sakınma ile rahatça kurtulabilir, ama direnç itemi yoksa sonu mefta :lol: Bence savaşçının çantasında iki set olmalı; birisi element hasar, diğeri max hasar itemli olmalı. Büyücü ve şifacıya saldırırken max hasar itemleri; savaşçıya saldırırken sakınması yoksa max varsa elementlerle saldırmalı. 8-) 8-)

Tabi bu iş de biraz tuzlu :lol: :lol: :lol:
Ya Bir Yol Bul, Ya Bir Yol Aç, Ya Da Yoldan Çekil...

Dazlakxfighter
Korkusuzzxmage
Delixşifayen

Teşkilat
Kullanıcı avatarı
bbswinq
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen bbswinq »

Yukardaki kardeşim orasını iyi düşünmüssünde oyuna kaç fakir insan var bakalım onlar napıcak onlarada yazık dimi adam 1 elemnt set dizdim diye seviniyor . Max hasar nasıl dissin saten sancak sunucsunda tavan yaptı bu yücelen max hasarlar iyice kıllandım bu işe oyunu bırakasım geliyor . Ama yınede dedigin dogru max hasarsan şifacı ve büyücü bir anda yere yatırırsın . Savascı savascıya karşı düşünürsek 2 hasar saldırı gerisi ful hasar direnç olsa süper olur sancak sunucusunda bunu deneyen arkdasımız var be turnuwada adam 1.oldu Ful Element + plevne adamı yerlere yatırdı . Süper bişi bence hasar direnç bende dızmeye calısıyorum .Ceketım ve ayakkabım yok buaralar fakirleştim bende para kalmadı maden peşindeyım artık x) cok uzattık kusura bakmayın :) :)

Byböceq
Tkxxböceq
Tkxxrukio
Bloodxswinqxşifa
Cyberxeddy
Bloodxcontreas
Kullanıcı avatarı
Wizards
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Wizards »

zaten görevlerden yücelen halit pant. yücelen eldiven yücelen halit ayakkabı urban silah ve yücelen gümüş diş veriyor

yanılmıyorsam. 4 tane max hasar eder. urban veya yücelen takı seti de alabilir.

elementi de tek item dizin boşuna uğraşmayın. sert + ağır işi vuruşlara bırakmıyor bide kanatma verin

sakınmalı savaşçıları elementle sakınmasız savaşçılarla büyücü şfiacıları da max. larla kesersiniz
Hear Me Roar

House LANNİSTER
Kullanıcı avatarı
Asimile
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
İletişim:

Mesaj gönderen Asimile »

Melee yani birebir dövüş olduğundan zırh ve can çok önemlidir itemlerinizi saldırı ve saldırı hızına göre yapabilirsiniz.Fakat zırh da önemli bir unsurdur.
Cesuruz güçlüyüz çünkü LODOSUZ
Kullanıcı avatarı
Petcarar
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Petcarar »

Eğer rakip cahiliye döneminden kalmaysa kanatılarak kudreti yenilebilir.Eğer size kanama atıyorsa tamamdır çünkü 15 puanı boşa gitmiştir ve büyük ihtimalle zihin toplaması yoktur.Kanama yerseniz Kudretiniz Tükeniyor. ibaresini gördüğünüz anda kanamayı bloklayabilirsiniz.Eğer gitmediyse bloklamaya kudret harcamak gereksizdir.Rakibin saldırı ve savunması düşürülüp saldırabilirsiniz.Eğer daha modern ve sağlam bir şey denemek isterseniz savaşçıların içine atlayıp yardımcı savaşçılarınızı yanınıza çağırabilirsiniz.Ondan sonrası tamamen karşı şifayı etkisiz kılmakla alakalıdır.
Kullanıcı avatarı
sitki
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen sitki »

Benim ek bildiğim açarsın sakınma defansif dövüş.İlk olarak bi durdurma koyarsın adam açılana kadar normal vurursun.Açıldığında bi sert bi ağır.Eğer bedelsiz se sert tekrar sert koyarsın.Kudretin azalır.Kanama atarsa sakınman defansifin yoksa hemen açarsın bütün sikillerini koyarsın nası olsa bitecek kudret :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
ali07
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen ali07 »

bbswinq yazdı:Yukardaki kardeşim orasını iyi düşünmüssünde oyuna kaç fakir insan var bakalım onlar napıcak onlarada yazık dimi adam 1 elemnt set dizdim diye seviniyor . Max hasar nasıl dissin saten sancak sunucsunda tavan yaptı bu yücelen max hasarlar iyice kıllandım bu işe oyunu bırakasım geliyor . Ama yınede dedigin dogru max hasarsan şifacı ve büyücü bir anda yere yatırırsın . Savascı savascıya karşı düşünürsek 2 hasar saldırı gerisi ful hasar direnç olsa süper olur sancak sunucusunda bunu deneyen arkdasımız var be turnuwada adam 1.oldu Ful Element + plevne adamı yerlere yatırdı . Süper bişi bence hasar direnç bende dızmeye calısıyorum .Ceketım ve ayakkabım yok buaralar fakirleştim bende para kalmadı maden peşindeyım artık x) cok uzattık kusura bakmayın :) :)

Byböceq
Tkxxböceq
Tkxxrukio
Bloodxswinqxşifa
Cyberxeddy
Bloodxcontreas

Kod: Tümünü seç

[/quote]

Mesela ben knka :D
Kullanıcı avatarı
Hermanxllxserman
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Hermanxllxserman »

arkadaş lar Bence Şuanda Bakıldıgı zaman Genelde İnsanlar ASİT ve Zehire Direnç Veriyorlar Eger karşınızdaki bir İnsan ELEMENT se sizde ELEMENT takın Ama Örnek Karşınızdaki Adam MAG+dilek ise Dİlek Zırh olyuor biliyorsunuz ki onun Saldırı Hızı düşecek dir Bu durumda Siz MAG + DIŞ sanız Onu çok rhaat indire bilirsiniz ama O da Mag + Dış ise Siz ' 2 İtem Mag + Direnç Takın o zmn Da indirebilirsiniz Unutmadan Büycülere ASİT yada Zehir İtemler le Dalın MAX da işe Yarar Ama büyücüler Asla Asit yada zehire Direnç vermez ;) Max la 2-3 atış Direnç ler Tek atış :)
H€R@Nxllxs£RmØn

Dostumuz Az düşmanımız Çok KORKUMUZ YOK

***Hermanxllxsting***Hermanxllxvuslat***
-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'- -'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'- -'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-'-
[*]Akıllı olun OqLim[*][/size]