[OKO Taktikleri] Savaşçı-Büyücüye karşı

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Sultanahmetli
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Re: [OKO Taktikleri] Savaşçı-Büyücüye karşı

Mesaj gönderen Sultanahmetli »

%100 büyü kesme taktiği var ama veriyimde beni kesin demii:) vermem:))
Sultanahmetli[49]
Kullanıcı avatarı
SeRViToR
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: ???

Mesaj gönderen SeRViToR »

*Bana göre savaşcı ile büyücü kesmek için kesinlikle 15 puan sarsılmaz'a verilmeli.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Fethidad
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Fethidad »

Savaşçı öncelikle dikkat dağıtma atmalı ve büyücüye doğru koşmalı fakat depar atmamalı daha sonra büyücünün yapacagı iş buz olur buzdan kurtulan büyücü kaçmaya kaçmaya başlar ve tam o sırada depar atarsınız eğer büyücüde zihin varsa zihin atar ama zihinin süresi bittiğinde durdurma atarsanız çünki durdurma yenilenir ve büyücü pert.
Eğer büyücünün hasarı ateşse yanına yaklaşmayın derim.
Kullanıcı avatarı
Lestrange
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
İletişim:

Mesaj gönderen Lestrange »

Bunlara hiç gerek yok +1700 hasarlı bir büyücüyü +4700 max'lı bir savaşçı olarak sürekli kesiyorum + onda ma göz ve maraton var elime alıyorum balyozu büyüyü gördüğüm gibi durdurma atıyorum kutup açıyor ardından o açılıyor biraz gidiyor ve ben ardından dikkat sonra direk depar oda zihin atıyor sonra ben açılınca direk sarsılmaz (1 puan yeterli) bu süre zarfından durdurma tekrar geliyor kesme şansınız %95 :idea:
Emekli İKV Oyuncusu...
xDaNGeRxTRoJeNx - Eminönü
Saffet Yılmaz
Kullanıcı avatarı
Vguard
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
İletişim:

Mesaj gönderen Vguard »

Depar,durdurma,dikkat zamanında kullanılırsa kesilmeyen büyücü olmaz

Örn; Vs nin ortasında dikkat atarsan bu senin aleyhine zaman kaybı olur büyücü işi biliyorsa hemen keser ;)
Resim
[spoiler]YÜKLENİYOR
Resim[/spoiler]
Kullanıcı avatarı
Tekadam
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen Tekadam »

IIxDRaCuLaxII yazdı:Bunlara hiç gerek yok +1700 hasarlı bir büyücüyü +4700 max'lı bir savaşçı olarak sürekli kesiyorum + onda ma göz ve maraton var elime alıyorum balyozu büyüyü gördüğüm gibi durdurma atıyorum kutup açıyor ardından o açılıyor biraz gidiyor ve ben ardından dikkat sonra direk depar oda zihin atıyor sonra ben açılınca direk sarsılmaz (1 puan yeterli) bu süre zarfından durdurma tekrar geliyor kesme şansınız %95 :idea:

büyücü görüldüğü gibi durdurma yiyorsa eğer büyücü değildir
Yalnızlık paylaşılmaz ..
SUNOFLIBERTY
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen SUNOFLIBERTY »

Ben Genellikle Savascı Büyücü Vssinde Deparım 15 Durdurmam 15 Dikkatim 12 Saldırırm

Büyücü Teslasını Açar Ve Kaçmaya Başlar Ben Deparımı Açıp Kosarak Büyücüye Vurmaya Calırım Ki Büyücü Vuracağım Anda Kutup Acar Kutup Actıkdan Sonra Durdurma Atıp AĞIR VE SERT VURUS YAPARAK keserim

Önemli oLan Büyücüye Kutubu Siz Durdurmayı Atmadan Önce Açtırmak Eğer Zihini 15 ise Büyücünün Kaymışlar Olsun = )
Kullanıcı avatarı
koruyucuxxinzar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen koruyucuxxinzar »

Kullandığım taktik şudur :

Büyücü ile vs ye başladığımızda dikkat + durdurma ile zihin kullanmaya zorlarım eğer kutup kullanırsa tabanca ile bir şekilde zihine zorlarım ki depar'ımız şu anda yerli yerinde zihin süresi bittiğinde ise depar'ı kökleyip sert+ağır+dikkat+kanatma neyimiz varsa saldırmaktır eğer biraz sağlam iteminiz var ise zor değil bu taktikle ;)
SnooW
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen SnooW »

lan metin hani sende latif yoktu ne kandırıon benı :D
Kullanıcı avatarı
Wotkasarap
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Wotkasarap »

IIxDRaCuLaxII yazdı:Bunlara hiç gerek yok +1700 hasarlı bir büyücüyü +4700 max'lı bir savaşçı olarak sürekli kesiyorum + onda ma göz ve maraton var elime alıyorum balyozu büyüyü gördüğüm gibi durdurma atıyorum kutup açıyor ardından o açılıyor biraz gidiyor ve ben ardından dikkat sonra direk depar oda zihin atıyor sonra ben açılınca direk sarsılmaz (1 puan yeterli) bu süre zarfından durdurma tekrar geliyor kesme şansınız %95 :idea:

Beni böyle keser misin ? :D Beni şuan doğru düzgün kesebilen savaşçı yok. Hemde zihin atmıyorum sadece 15 puan kutup.
Eminönü
IoWoTKaSaRaPoI(49)
(^)Kıyamet Asa
Wotkasarap(49)

Oyunu bıraktı .. !