[OKO Taktikleri] Savaşçı-Büyücüye karşı

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
YineLokal
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: [OKO Taktikleri] Savaşçı-Büyücüye karşı

Mesaj gönderen YineLokal »

Wotkasarap yazdı:
IIxDRaCuLaxII yazdı:Bunlara hiç gerek yok +1700 hasarlı bir büyücüyü +4700 max'lı bir savaşçı olarak sürekli kesiyorum + onda ma göz ve maraton var elime alıyorum balyozu büyüyü gördüğüm gibi durdurma atıyorum kutup açıyor ardından o açılıyor biraz gidiyor ve ben ardından dikkat sonra direk depar oda zihin atıyor sonra ben açılınca direk sarsılmaz (1 puan yeterli) bu süre zarfından durdurma tekrar geliyor kesme şansınız %95 :idea:

Beni böyle keser misin ? :D Beni şuan doğru düzgün kesebilen savaşçı yok. Hemde zihin atmıyorum sadece 15 puan kutup.

Bence çok yüksekten uçmamak gerek sağ sol taktiği her savaşçıda işe yaramayabilir.
Kullanıcı avatarı
ForumunMessisi
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Slytherin

Mesaj gönderen ForumunMessisi »

m.a göz alırsam kesemicegim büyücü yok her türlü 3 yiyolar zaten :D 2 tane vur kaçarsa 2 çifte sık tamamıdr
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz

FenerBahçe

LastTimeLord
BlackWell

Resim
Kullanıcı avatarı
SedaT03
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen SedaT03 »

Savaşçı depar atıp büyü zihinler. uzaklaşır durdurma atarsınız menzil der ama büyücü sizi alt eder.Aynı şekilde kutup 15 de işş görür.
Gelelim deparsıza büyüye deparsız yaklaşmak imkansız uzaktan vurduyor üstelik yürüyerek vurması kar.yani ilk gidişde depar şart o deparıda kutup alıyor. Durdurma atsan menzil dışı der.Yanınada gidemezsin zaten tesla tazı gibi seni yawaslatıyor
Büyücüyü tek kesim yolu tabi zihinsizse arkadan gelip deparla durdurma atmaktır. tabi bu durdurma zihin tutması için dua etcen =)
Anlayacağınız savaşçı büyücüye karşı çok zayıf. 100 de 100 büyü alır. GEREKLİ öneriler var desteğe yazıyorum takmıyor bari buraya yazayım. Ya durdurma menzil demicek ve her defasında zihin tutacak. Yada büyüler giderek vurması kalkacak.Yada atığımız dikkat büyücüleri çok yavaşlatacak.Bunlar olmazsa Büyücü kesimi İMKANSIZ.
İyi forumlar
ZAFERE GİDEN YOLDA ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR...
Kullanıcı avatarı
MAXIMIANUS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka
Lonca: Mahşerin Tanıkları

Mesaj gönderen MAXIMIANUS »

SedaT03 yazdı:Savaşçı depar atıp büyü zihinler. uzaklaşır durdurma atarsınız menzil der ama büyücü sizi alt eder.Aynı şekilde kutup 15 de işş görür.
Gelelim deparsıza büyüye deparsız yaklaşmak imkansız uzaktan vurduyor üstelik yürüyerek vurması kar.yani ilk gidişde depar şart o deparıda kutup alıyor. Durdurma atsan menzil dışı der.Yanınada gidemezsin zaten tesla tazı gibi seni yawaslatıyor
Büyücüyü tek kesim yolu tabi zihinsizse arkadan gelip deparla durdurma atmaktır. tabi bu durdurma zihin tutması için dua etcen =)
Anlayacağınız savaşçı büyücüye karşı çok zayıf. 100 de 100 büyü alır. GEREKLİ öneriler var desteğe yazıyorum takmıyor bari buraya yazayım. Ya durdurma menzil demicek ve her defasında zihin tutacak. Yada büyüler giderek vurması kalkacak.Yada atığımız dikkat büyücüleri çok yavaşlatacak.Bunlar olmazsa Büyücü kesimi İMKANSIZ.
İyi forumlar

Senin önerilerinle bu oyun supercan tarzı bişe olur hoş supercan bile senin önerilerinle güzel oyun olur
:)

Savaşçı büyücü vs si tamamen zar atmış gibi birşey zihin tutarsa kesersin tutmazsa biri yardımıma gelir diye dua edersin yapacağın tek iş budur.
Sınıfların en ölümcül olanı şifacıdır.Seni zehirler,asit köpüğünde öldürür.

Resim
Kullanıcı avatarı
IDyBKaTLiaMI
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen IDyBKaTLiaMI »

savaşçı durdurmasını dogru yerde atarsa her türlü büyücüyü yatırır...:)
DyBKaTLiaM - ıIxDyBxqraLxIı - DyBLoRDIII

Resim

GöLGe HaRaMiLeRi'Ne BiR SeLaM ÇAK!!!
Kullanıcı avatarı
Jackss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Duman

Mesaj gönderen Jackss »

SedaT03 yazdı:Savaşçı depar atıp büyü zihinler. uzaklaşır durdurma atarsınız menzil der ama büyücü sizi alt eder.Aynı şekilde kutup 15 de işş görür.
İyi forumlar

her seferine zaten zihnimiz tutuluyo onu yazmana gerek yok destege :-)
SEYMENAGA
xXHaGiWHaTXx
Kullanıcı avatarı
Fatrazor
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Lonca: Cazfiq

Mesaj gönderen Fatrazor »

Asıl En Güçlüsü Şifacı çünkü şifa hm can Basıp hemde ful siyanürse asitle adamı deşer
büyü olsuın savaşcı olsun
HaKKımı AraDım MeŞkUL ÇıkTı............
Ben farklıyım Çünki Fark Benim Adım...
sen beni öldürdün,ben öldürmeden gömdüm!!!
kafana Bişey takma takacaksanda Şapka tak En Güzeli..
sana bişi söliim ama kapasiten yetmess cicim
Kullanıcı avatarı
YineLokal
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen YineLokal »

Fatrazor yazdı:Asıl En Güçlüsü Şifacı çünkü şifa hm can Basıp hemde ful siyanürse asitle adamı deşer
büyü olsuın savaşcı olsun

Full siyanürle asit mi ? Denemek lazım.
Kullanıcı avatarı
harkonen
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Slytherin
İletişim:

Mesaj gönderen harkonen »

neyin kafasını yaşıyosunuz beni kesen büyücü yok oyunda ? dikkat dağıtmayı 15 yapın bide ayı atın rahatsız eder zihinde gçe oturtur çifteyle alırsınız
LastTimeLord
BlackWell

DAR AĞACINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ

FENERBAHÇE

Resim

Resim

ADAMIN DİBİSİN
Kullanıcı avatarı
umutabi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen umutabi »

harkonen yazdı:neyin kafasını yaşıyosunuz beni kesen büyücü yok oyunda ? dikkat dağıtmayı 15 yapın bide ayı atın rahatsız eder zihin de gçe oturtur çifteyle alırsınız
ben kesyrm ya pnp
Üstü Kalsın... ResimResim