Usta Fanatik Kesmek

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Usta Fanatik Kesmek

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Karaköy bölgesinde gördüğü kadarıyla savaşçılar için bu yaratıkları kesmek neredeyse bir işkence. Bir büyücü usta fanatiklere karşı hiç zorlanmadan savaşabiliyorken bir savaşçının canı 50'ye yaklaştığında sarsılmaza geçmek ya da uzaklaşmak için tetikte beklemesi gerekiyor ki bu hem büyük bir zaman kaybı hem de bu kadar kısa sürelerle sarsılmaz yapılamıyor.
Resim
Bir de büyücülere baktığımızda, yaratıklar zaten yakına gelmiyor, onlar da yakınına gitmiyor. 50 canda yaptığı etki sadece yakındakileri etkiliyor. Bu sizce adaletli mi?
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Usta Fanatik Kesmek

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Savaşçının yakın menzil savaştığı göz önünde , bunun için illaki yanına gidip kesicektir . Usta Fanatik 'in de büyücü bi fare olduğu için uzak menzilli saldırdığı ve canı 50'den aşağı indiği anda etrafına ölümcül bi vuruş yaptığı da bariz .

Bu durumda oyuncuların kullandığı sınıfa göre kendince bir strateji oluşturması gerekiyor . Şahsen ben kendi savaşçımda Usta Fanatik 'in mevcut canını 50 ile 53 arasına kadar yakın menzil hasar veriyorum ardından uzaklaşıp tüfek ile canını 50 'den aşağı indiriyorum . Böylece 1 puan 'lık Sarsılmaz yeteneğimi kullanmıyorum , fazla kudret kaybından kaçınmış da oluyorum ve Usta Fanatik 'in ölümcül hasarından kaçınıyorum .
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Usta Fanatik Kesmek

Mesaj gönderen Markzuncher »

Evet o yönden biraz sıkıntılı olmuş ama arkadaşında dedigi gibi silahla çifteyle 50 den 49 a çekip devam edilebilir