30 Seviye Savaşçı Direnç ve Yetenek Önerisi

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
seyyid
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

30 Seviye Savaşçı Direnç ve Yetenek Önerisi

Mesaj gönderen seyyid »

30 seviye savaşçı çarım var yetenekler ve dirençler sııfrlandı yetenek puanlaması öneriniz varsa verin ama direnç için daha çok öneri istiyorum yeteneği kendime göre de yapabilirim ama direnci neye göre yapıcağımı bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum :grin:
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: 30 Seviye Savaşçı Direnç ve Yetenek Önerisi

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

40 seviyede tekrar sıfırlanacak zaten puanların.Şuan için bunlara takılma.Olabildiğince hızlı görevlerini yapıp , Karaköy'e girmeye bak. :relaxed:

Ha illa direnç puanı istersen Asit ve Zehir dirençlerine vermeni öneririm 30 seviye için.Meteor Bölgesi'ndeki yılanlar , cinler ve kurt adamlar asit ve zehir etkisi veriyorlar sana.
40 seviyede sıfırlanacağı zamansa buz direncine vermeni öneririm.Meran'da işine çok yarayacaktır.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
seyyid
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Re: 30 Seviye Savaşçı Direnç ve Yetenek Önerisi

Mesaj gönderen seyyid »

FiratCakiroglu yazdı: 01 Haz 2018 19:59 40 seviyede tekrar sıfırlanacak zaten puanların.Şuan için bunlara takılma.Olabildiğince hızlı görevlerini yapıp , Karaköy'e girmeye bak. :relaxed:

Ha illa direnç puanı istersen Asit ve Zehir dirençlerine vermeni öneririm 30 seviye için.Meteor Bölgesi'ndeki yılanlar , cinler ve kurt adamlar asit ve zehir etkisi veriyorlar sana.
40 seviyede sıfırlanacağı zamansa buz direncine vermeni öneririm.Meran'da işine çok yarayacaktır.
Teşekkür ederim :grin: