Savaşçı kasılmıyor

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Limbo
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Savaşçı kasılmıyor

Mesaj gönderen Limbo »

Merhabalar.
Aslında bu bir sitem değil de üzüntü diyelim. Oyunu çok eskiden oynardım 29 level di meteor set dizen statlara veren kral oluyordu. Sonra meteor bölgesi geldi iyi az çok oynadım sonrasında bıraktım. Eskiye dönüş yapayım dedim bir dünya şey gelmiş neyse tabi artık hiç çevrem kalmamış oyunda eminönünde bir karakter açtım savaşçı bi plus çektim başladım kasmaya iyi kötü kastık 49 yaptık 3 - 5 yücelen item koyduk üstümüze. Ama asıl olay şimdi başlıyormuş. Şu şahaeser itemleri dizmek. Ne kenan ne çemberli taş vs kimse almıyor gruplara hiç çevrem de yok. Kabak gibi kaldım oyuna millet diyor git büyücü aç kas kardeşim ben herkes gibi büyücü oynamak istemiyorum serverda 100 oyuncu varsa 85 i büyü 10u şifa kalan 5 de savaşçı durumunda. Velhasım kelam ben nasıl kasıcam :(
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: Savaşçı kasılmıyor

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Karaköy geliyor malumunuz, grup bölgelerinfen görev eksik kalmasın hiç. Onlarla uğraşmadan Karaköy itemlerini dizmeye başlarsın. Şahsen yeni açacağım büyücü için bu yola gireceğim.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Limbo
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Limbo »

Sorun burada başlıyor zaten kimse savaşçıyım diye ve itemim yok diye pek almıyor dışlanmış hissediyorum :(
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

Tılsım sistemi gelmeden önce en azından Çemberlitaş'a savaşçı gerekiyordu fakat tılsımlar ile beraber hasarlar oldukça arttı ve çemberlitaş'a 5+1 şeklinde girmek daha mantıklı oldu.Bana kalırsa burada suçu oyunculara atmak olmaz eğer bir bölge daha kolay bitirebiliyorsa bunu tercih ederler.Çemberlitaş için Stuart kesmeden Semiha kesilebilmesi,Gaffar ve Semiha'nın eskisi gibi 20 20 can ile kesilmeye gerek kalmaması aslında bir oyun hatası fakat oyuncular artık bu durumu normal kabul ediyor çünkü bu konuda herhangi bir güncelleme yapılmadı.Bu durumlar üzerine güncelleme yapılırsa Çemberlitaş için gruba her sınıftan ihtiyaç duyulur.

Malesef sana şu anda yapabileceğim öneri çevren yoksa yeni güncelleme gelene kadar savaşçı ile grup bölgesi kapılarında beklememektir,tamamen zaman kaybıdır.Onun yerine bir şifacı kasarsan kolaylıkla bölgelere girip eksiklerini tamamlayabilirsin.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

Savaşçıyı normalde bölgelere almak lazım hem ona hemde onun girdiği gruplara daha bol item atabiliyor. Ben eksiğim olduğu zamanlarda grubuma kesin tank alırdım öyle öyle dizdim. Ama gel gör ki savaşçıya çok item düşüyor diye bölgeye almıyorlar malesef. Çevren olmadan bi savaşçı dizmen neredeyse imkansız. Şifacı sınıfını seviyorsan onu önereyim hiç birşey yapmadan rahatlıkla dizebilirsin her bölgeye tılsımsız itemsiz girmen mümkün. Ama illa savaşçı dizmek istiyorum dersen beklemekten başka bir çaren yok yada y2lerle muhabbet kur arkadaş edin onlar yardımcı olurlar elbet
Resim