Ofans Vs Ofans Hk.

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Yatcinizz
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kuva İ Milliye
İletişim:

Ofans Vs Ofans Hk.

Mesaj gönderen Yatcinizz »

Ofansif vs Ofansif atarken hangi takıları veya hangi üstleri takmayı tercih ediyorsunuz ? Ben en azından 1 parça Yücelen solucan item takıyorum. İyi midir kötü müdür ? Yada Full bıçak mı takmak gerekir ? Fakat Solucan takınca da saldırıyı azaltıyor :grimacing:
Paşaxömerfaruk
Kullanıcı avatarı
Kskberkay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Börteçin

Re: Ofans Vs Ofans Hk.

Mesaj gönderen Kskberkay »

Yatcinizz yazdı: 26 Kas 2017 12:25 Ofansif vs Ofansif atarken hangi takıları veya hangi üstleri takmayı tercih ediyorsunuz ? Ben en azından 1 parça Yücelen solucan item takıyorum. İyi midir kötü müdür ? Yada Full bıçak mı takmak gerekir ? Fakat Solucan takınca da saldırıyı azaltıyor :grimacing:
Yücelen solucan takı setinide vs de denemiş biri olarak pek bir sonuç alamadım.Zırhı 30 yapıyorsun ama bu sefer hasarın da azalıyor ki bunun yanında saldırıda azalıyor.Işık hanım takıları takınca sonuçlar daha farklı oldu.Bu yüzden ışık hanım takı diyorum
BerkayBey
StormRage
Beyazköşk sunucusu
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Evocati Takı seti takanda var anlamıyorum vs esnasında bence pek bir faydası olmayacak diye biliyorum.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Yeteneklerin bekleme süresine girdiğinde rakibin yetenek atacagını biliyorsan zırh item tak.
Kılıcın tam saldırı yapacakken MOR parlak balyozun varsa balyozu giy.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Tolgacan108 »

Eğer evo takar isen son anda mesela ikinizinde canı az ofans ws sinde 2 3 can çok fark eder ws de iken de genellikle ayakta kalanın canı cok az oluyor son anda evoları çıkartıp yücelen solucan giyer iseniz canınız artar birde 1 parca evo takın rakibinizde full bıcak olsun ikinizde birer adet ağır vuruş vurun rakibinizin canı sizden daha az olucagına emin olun
TETRADOX