Savaşçı İtem Fiyatları

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
humantourc3
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Savaşçı İtem Fiyatları

Mesaj gönderen humantourc3 »

Selamlar

Arkadaşlar ben oyuna yeni başladım Eminönü sunucusunda ilk karakterim savaşçı şuan için 39 lvl. Bu konuyu açmamın sebebi yeni oyuncu olduğumdan itemlerin piyasa fiyatlarını bilmiyorum ve sağolsun bazı arkadaşlarda çok dürüst(!) bi şekilde fiyatlar konusunda yardımcı oluyorlar. Bir kaç itemi piyasa fiyatının neredeyse 20 katı fiyatına aldığımı öğrenince bu konuyu açma gereği duydum. Şimdi sizden istediğim şu arkadaşlar ilerisi için savaşçıya gerekli olan tank itemlerini fiyatlarıyla birlikte yazmanız. Gerçekten bir çok yeni oyuncunun bu konuda sıkıntı çektiğini biliyorum dürüst arkadaşların bilgilendirmelerini bekliyorum.
Şimdiden Teşekkür Ederim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Savaşçı İtem Fiyatları

Mesaj gönderen Retaliation »

Buz ve Elektrik dirençli setler dizmelisin.Ben zamanında Farabi Shen ve Karakürk efsunlu eşyaları 50-60M arasında almıştım.Şimdilerde piyasasını bilmem ancak tek efsunlu yani mavi yazılı direnç efsunları işini çok rahat görecektir.Zırhın 75/75 olduktan sonra içeride fazla sıkıntı çekmezsin.
Resim