Tılsım

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
QuadRoS
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Tılsım

Mesaj gönderen QuadRoS »

Arakadaşlar ofans bir savaşçi için zihin toplama III tilsimi nasil gider bu tilsimi kullanan arkadaşlar yazabilir mi üretmeye değermi açıkçası onu soruyorum? Dikkat III daha mı iyi gider ofans 2 3 ve ofans III Tilsimlarina sahibim.
Kullanıcı avatarı
Fabre
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Tılsım

Mesaj gönderen Fabre »

Dikkat 3 vuruş hızına bir etki etmiyor, sadece hareket hızını daha fazla etkiliyor. Bu savaşçıya karşı bir işe yaramaz ama büyücü ve şifacılara karşı bir puan öne geçirir zira büyücüler ve zehir asit vs şifacılar kaçarak savaşıyor. Savaşçı vs si için, ofans 2-3 ve ofans 3 demişsin bunları süpürme vuruşu 1-3 ile destekleyebilirsin. Zira ilk girişten sonra atılan ağır ve sert vuruş sonrası eşitlik var sa ws çarında süpürme vuruşunu 15 yaparak tılsımla 1900 2500 arası hasar veriyorsun. Bu da 9-13 can arasına denk geliyor. Ws çarı içinse eğer dediğimi uygularsan pişman olmazsın. Depardan kısıp süpürmeyi 15 yapacaksın.
QuadRoS
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen QuadRoS »

Hocam ws icin demedim normal klan savasi icin soyledim
Kullanıcı avatarı
Fabre
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Fabre »

dikkat 3 bas sonra büyücü avla o zaman
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen Brainiac »

zihin toplama III bence çöp tılsım
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

QuadRoS yazdı:Arakadaşlar ofans bir savaşçi için zihin toplama III tilsimi nasil gider bu tilsimi kullanan arkadaşlar yazabilir mi üretmeye değermi açıkçası onu soruyorum? Dikkat III daha mı iyi gider ofans 2 3 ve ofans III Tilsimlarina sahibim.
Bence dikkat uret paran olur sonra zihin yaparsın iş yaparmı yapar fazlasıyla klan savaşı yaparsın adam zehirler seni bozarsın fizik atar bozarsin dk atar bozarsın kanatma yersin o tılsıma sahip olduğun için kolaylıkla bozarsın yani mukemmel bir tılsım ama dikkat ta olmassa olmaz tılsımlardan bi tanesı buyucuyu yakalamak icin ideal bir tilsim o tilsim yoksa yakalaman imkansiz gibi bişey
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Klan savaşları için zihin toplama ve büyü bozma tılsımları olmazsa olmaz.Kabile arkadaşımızın dediği gibi ihtimal gerektiren zehir , kanatma , fiziksel ve buz hasar , direnç kırma falan bunlardan kurtulman demek , savaş esnasında sana öyle bir faydalar sağlarki herkes seni izler ağzı açık :)
Zırhını fulle , al tılsımını , yanına da bir şifacı al ortalığı darma duman edersiniz.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
xSHoCLe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları