İKV ÇT Sorun

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

İKV ÇT Sorun

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Sa Beyler ben 49 level Teşkilat sunucusunda tank hesabım var ÇT De Kenan da Migrat da X de falan ne yapacağımı hiç bilmiyorum Dirençlerimi vermedim şuanda İtemlerim şu şekilde

M.2.5 element
Farabi Solucan Eldiven
Farabi Solucan Pantolon
Farabi Plevne Ayakkabı
Farabi Yatağan
Farabi Yüzük
Evocati Kolye
Işık Havuzu Conk Usulü Ceket
Taş kanat Zırh (ürettim)

Arkadaşlar tankın yeteneklerını öğrenmem için neler yapmaliyim ve içeride ne yapıcagımı detayli anlatirmisniiz acaba internette biraz video araştırdımda pek anlamadım. teşekkür ederim
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ACESO
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Irresistible

Re: İKV ÇT Sorun

Mesaj gönderen ACESO »

Bu konuyu inceleyebilirsin.
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

bu konuya baktım fakat pek birşey anliyamadim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ACESO
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ACESO »

Aslında olay gayet basit. Yapman gereken taarruz ve sıhhiye keserken grubun kestiği slot dışındakini üzerinde tutman ve hasar almamak için dolaştırman. Bu sırada taarruzlar korteks attığında bozman. İlk çektiğinde 2 taarruz olduğundan büyülere atarsa sen üstekini bozarsın alttakine şifa ck atar süren gelir gelmez bozarsın. Gerçi artık her grupta Büyü Bozma (III)'lü büyücü olduğundan problem olmaz. Taarruz-Sıhhiye gruplarını keserken şifaya hs verebilirsin. Canlar tam değilse böylece çember açma şansı olur. Çırak keserken konslayan hasarı yüksek bir büyücüye hs verebilirsin. Kalfa ve makine keserken zaten büyücüler çekiyor, yapman gereken makineyi üzerinde tutman deprem olduğunda da büyücülerden birine dönük ise kalfaya nara atarsın kutuptan sonra. Yol boyunca böyle ilerleyeceksiniz. Bossları zaten attığım konudaki arkadaş güzel şekilde anlatmış. Ayrıca o konuda yetenekler belirtilmiş. Zırhını ve dirençlerini güzel ayarlaman gerek. Onun dışında teori de bu kadar.

Şimdi tüm içtenliğim ile söylüyorum sana tank pratiğim 0. Yeni bir savaşçı kasıyorum tank oynamak için. Lakin teoriyi bildikten sonra gerisi pratik yapmana kalmış. Tavsiyem ilk girişlerinde tanıdık gruplar ile çevren ile gir problem çıkmasın. Teoriyi ezberledim yakında pratikte uygulayacağım. :)
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Pekala Teşekkür ederim :) birde rahat para kasmak gibi birşey varmi bu oyunda böyle nasil para kasabilirim yani
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ACESO
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ACESO »

Onun içinde tavsiyeler verebilirim. Lakin karakterlerinin seviyesi, sınıfı, hasarları nedir? Bilgi verirsen daha iyi yardımcı olurum.
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

49 Level Savaşci var işte bir tane tank

birde şifaci var iyileştirmeci + li hidrojen asa ibni sina set full
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ACESO
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ACESO »

Büyücü karakterin olsaydı hasarı çok olmasa dahi yeraltında gün içinde iyi para kasabilirdin.
Seçenekler:

1. Tankının holde uzun süre dayanamayacağını düşündüğüm için maden artırıcı alıp Sivri Ada'da maden çekebilirsin. Maden başında beklemek yerine adayı turlaman gerekiyor.

2. Alışverişler ile kâr edebilirsin. Örneğin uygun fiyata bir tılsım buldun. Bunu alıp sonrasında 10-20 m kâr ile satabilirsin.

3. Tankını ofansif yapıp yer altında hem yaratık kesip hem de maden çekebilirsin. Böylece yaratıklardan düşen eşyaları satabilirsin. Hemde madenlerin safları çıktıkça satarsın.

Genelde kazancı iyi olan seçenek 2'dir. Lakin bunun için öncelikle elinde bir tılsımın veya belirli bir miktar paran olması gerekir.

Aklıma gelenler şimdilik bu kadar. Eğer başka bir şey gelir ise aklıma konuya ilave ederim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Başka bir sorun var ise bana buradan veya Özel Mesaj yolu ile ulaşabilirsin.

İyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Büyücü karakterim var 22 level onu 49 yapıp kasma ihtimalim yokmu
Resim
Resim