Fakir bir SAVAŞÇI için . . .

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Fakir bir SAVAŞÇI için . . .

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Selamun Aleykum arkadaşlar iyi günler , başlıktada belirtildiği gibi fakir bir savaşçıyım . 3 yıl aradan sonra tekrar başlamak istedim oyuna ve baya bir eksiğim hem item konusunda hem de oyun bilgisi konusunda.Gelelim asıl konuya ;

Şimdi ben ecel getiren mi üretmeliyim yoksa latif mi ? Diğer grup bölge itemlerini üretmem mümkün bile değil. Kaldı ki grup bölgesine alan kimsecikleri yok , sebebi çantamın boşluğuyla birlikte karakterimin tipi sanırım :D
Üstüm full yücelen (tek ve çift item karışık ) beni hem ws'de hem de yaratık tarzı kesimlerde başarılı bir şekilde idare etmesini istiyorum.Tabi bunun yanında tipi de önemli :)

ECEL GETİREN mi LATİF mi üretmeliyim ?

Şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: Fakir bir SAVAŞÇI için . . .

Mesaj gönderen Sparineus »

bırakmalısın.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
ReaLiZM
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Munzur

Mesaj gönderen ReaLiZM »

Savaşçı için herhangi bir item üretmene gerek yoktur . Ama oyunda hiç çevrem yok diyorsan üreteceğin ilk item Taşkanat Zırh olmalıdır . Bu itemi ürettiğin zaman zaten çemberlitaş için önünde hiç bir engel kalmayacağını belirtmek isterim . Maliyetine gelirsek ecel veyahut latif ile hemen hemen aynı maliyettedir. İtemi ürettim ama çemberlitaş hakkında hiçbir şey bilmiyorum diyorsan forumlarda gerekli konulardan veya youtube'dan eğitim videolarını izleyebilirsin . Aşağıdaki linke bir bak istersen

http://m.youtube.com/watch?v=bVHW68mdOg0.
ReaLıZM
ııReaLıZMıı
ıııReaLıZMııı
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Oyunda dizilmesi en kolay olan karakter savaşçıdır çünkü savaşmak için ona yeten tek efsunlu eşya Bıçak Sırtıdır, diğerleri savaşırken hiç işe yaramaz, Hidra Nefesi hala neyde üstün çözemedim.. Her neyse Element gözlük ve Shen ko ve Kara efsunları ile üstünü diz dirençlerini 1000le ve bir kaç video izleyerek pratik yap. 10 defa girsen kaparsın zaten o yüzden Ecelede gerek yok Latifede şöyle bir şey var full olsan bile değişen bir şey olmayacak %95 attığın savaşçı vsleri berabere biticek kalan %5lik kısım ise ya 0- 2-3-5 canın kalır yada pc donar ölürsün.

Başarılar.
Kullanıcı avatarı
TabipYarbay
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile

Mesaj gönderen TabipYarbay »

aleykum selam baslama oyuna guncelememi geldi :) tekrar baslican millet dagiliyor zaten
Carpie Diem
Kullanıcı avatarı
yusfcuk95
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen yusfcuk95 »

Vezirx27 yazdı:Oyunda dizilmesi en kolay olan karakter savaşçıdır çünkü savaşmak için ona yeten tek efsunlu eşya Bıçak Sırtıdır, diğerleri savaşırken hiç işe yaramaz, Hidra Nefesi hala neyde üstün çözemedim.. Her neyse Element gözlük ve Shen ko ve Kara efsunları ile üstünü diz dirençlerini 1000le ve bir kaç video izleyerek pratik yap. 10 defa girsen kaparsın zaten o yüzden Ecelede gerek yok Latifede şöyle bir şey var full olsan bile değişen bir şey olmayacak %95 attığın savaşçı vsleri berabere biticek kalan %5lik kısım ise ya 0- 2-3-5 canın kalır yada pc donar ölürsün.

Başarılar.
Öncelikle merhaba günlüğünü okuyorum.
Element itemler konusuna gelince ki zehir ile buzu seçmenizi tavsiye ederim. Direnç olarak en az verilen onlar. Savasçılarda element itemler vsde kullanilir hocam mesela 49 un ilk yıllarında karma element dizerdim üstümü. Rakibinde o dirençleri efsunlarımdan az ise daha çok hasar aldigindan tercih ediyordum yani hidra nefesi set ateş (element) olduğundan daha çok hasar veriyor diye biliyorum savaşçılara ben hidra seti giyip bicak kilicida takiyorum faydası oluyor.
Bu arada max itemler yaratıklara daha çok vuruyor
Element itemler ise vs de kullanılıyor.(savaşçılarla)
Umarim doğru bilgi verebilmişimdir
Kedimiiiiiiğ çaldılar kedimiiiiieeeğ çaldılar kedimiiiiiiğ çaldılar
kutuya koydular
kutuyaaa koydular
kutuyaaaaaa koydular..
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

yusfcuk95 yazdı:
Vezirx27 yazdı:Oyunda dizilmesi en kolay olan karakter savaşçıdır çünkü savaşmak için ona yeten tek efsunlu eşya Bıçak Sırtıdır, diğerleri savaşırken hiç işe yaramaz, Hidra Nefesi hala neyde üstün çözemedim.. Her neyse Element gözlük ve Shen ko ve Kara efsunları ile üstünü diz dirençlerini 1000le ve bir kaç video izleyerek pratik yap. 10 defa girsen kaparsın zaten o yüzden Ecelede gerek yok Latifede şöyle bir şey var full olsan bile değişen bir şey olmayacak %95 attığın savaşçı vsleri berabere biticek kalan %5lik kısım ise ya 0- 2-3-5 canın kalır yada pc donar ölürsün.

Başarılar.
Öncelikle merhaba günlüğünü okuyorum.
Element itemler konusuna gelince ki zehir ile buzu seçmenizi tavsiye ederim. Direnç olarak en az verilen onlar. Savasçılarda element itemler vsde kullanilir hocam mesela 49 un ilk yıllarında karma element dizerdim üstümü. Rakibinde o dirençleri efsunlarımdan az ise daha çok hasar aldigindan tercih ediyordum yani hidra nefesi set ateş (element) olduğundan daha çok hasar veriyor diye biliyorum savaşçılara ben hidra seti giyip bicak kilicida takiyorum faydası oluyor.
Bu arada max itemler yaratıklara daha çok vuruyor
Element itemler ise vs de kullanılıyor.(savaşçılarla)
Umarim doğru bilgi verebilmişimdir
Element olayı eskidendi.Şimdi tamamen max'a bağlandı.
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Başarılar.
Element olayı zırhı yüksek olan savaşçılar (defansifler) için ideal bir hasar tercihidir. Defansif 2 3 takmış bir savaşçıyı Bıçak set ile değil Hidra set ile kesmeye çalışırsan ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsın. Dikkat etmen gereken kısım şurası TANK dediğimiz full taş kanat itemlere sahip savaşçıyı hidra ile kesmeye çalışırsan direnç ateş puanları olacağı için bıçak itemler ile vereceğin hasardan daha az hasar verirsin ama direnci olmayıp zırhı yüksek olan her sınıf için Hasar Element kullanmanı tavsiye ederim.
Konu sahibi arkadaş için de diğer arkadaşların bahsettiği üzere çemberlitaş için hazırlık yapmasını ve kesinlikle bahsettiği silahları üretmemesini hiç gereğinin olmadığını söyleyebilirim. Nitekim Savaşçı karakteri en kolay grup bulabilen ve yine item düşme şansı en çok olan sınıftadır.