Çemberlitaş Tank hk.

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
killeraX
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Çemberlitaş Tank hk.

Mesaj gönderen killeraX »

Benim tüm sınıflarda deneyimim var ama bir savaşçıda yok dedim ve 1 hafta evvel 1 savaşçı açtım ayı aldım ve 49 yapmış bulunmaktayım.Üstüm full farabi kolye yüzük farabi solucan m2.5 element gözlük m.a ve m.a ayakkabım herşeyim hazır.Kaos görevini aldığımda durdum.Be adam sen ne bilirsin tank oynamayı.Gittim vahdet abinin videolarını izledim az birşey kaptım.Ama pratiğim yok ve elime yüzüme bulaştırırım diye bir garip oldum.Sizin tank oynarken refleks haline getirdiğiniz ve banada önerdiğiniz neler ? Mesela bir arkadaş korteks meselesinde '' zaten artık tanka ihtiyaç yok yolda bb3 diye bir tılsım var sadece boss larda ihtiyaç var ama sen yinede slotları topla.Eğer korteks i sana atarsa kendini boz farklı 2 kişiye atarsa birini boz diğerini bb3 ler bozacaktır.İlk girişnide zorlanırsın sonra elin alışmaya başlar'' demişti.sizce ne yapmalıyım nasıl tanka alışabilirim
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Re: Çemberlitaş Tank hk.

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

cekerken Sıhhiye yi kiskirtarak cek en son o kesildiği için sende kalsın sürekli tabiki pratik çok önemli
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
TabipYarbay
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: Kabile

Mesaj gönderen TabipYarbay »

aslında basittir savaşçı kullanmak. Yaratiklari üstünde tutman yeterli sana tavsiyem daha yeni basliyacagin için halden anlayan dürüst insanlarla gir coluk çocuk,la girme hemen savaşcidan soguturlar çünkü benim başıma'da geldi bende senin gibi yeni başladım Çemberlitaşa kendi sunucumda bi kaç kendini oyunun sahibi zannedenle daha ilk slotta bb yi kaçırdım diye çıkalım dediler ve çıktık ilerleyen zamanda malum tekrar tekrar girince işi kaptik ve gun geldi ben grp topluyodum o şahıslar benden grup istedi
Carpie Diem
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

Sana tavsiyim eğer yapabiliyorsan evo takı setini tmmlayıp öyle gir derim cok rahat olursun canın fazla inmez düşen taş itemleri giyersin tankın pratik yerine gelirsek eğer ister istemez ilk oynadığın için hata yapacaksındır hata insana mahsus olabilir slotu cekerken supur hacı bi kere şifacıya gitmesin zaten evo veya zırh hını 75 lemezsen eğer şifacı senden hedef saptıema isticektir canın cok hızlı ineceği icin slotu cekerken supurursun hacı ma takarsın goz ayakkabı oyalamaya bakacaksın zaten en fazla 15 sn kadar oyaladınmı buyuculer 2 tane keser geriside sana vursa bile bişey olmaz bb gelince slotu cekerken genelde farklı 2 kişiye atıyor cok dikkatli olman lazım ck varsa onu değildi başkasını bozman lazın zatwn grupta buyucude bb 3 yoksa şifacı alt veya ust diye sana yazıyor
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

4 5 kere girmen yeterli alışırsın
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

Seninle aynı durumdayım. Ve olgun insanlarla işk deneyimlerini yap diyen arkadaşlara kesinlikle katılıyorum.

Bende video izledim ama birebir olayı yaşamadan pek faydası olmuyor.

Bugün tankı öğrenmen için bana yardım ettiler. Şuan napmam gerektiğini biliyorum sadece pratik kazanmam lazım.

Kesinlikle olgun insanlarla gir. Ve olayı kapıp alışacaksındır.
Kullanıcı avatarı
altar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Sancak Fedaileri

Mesaj gönderen altar »

Sakin olmak çok önemli yaşadıklarını bende yaşadım.Tam tıklamadan kişinin üstüne bb atma çok oldu bana boşa giderse azar yersin.
Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
killeraX
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen killeraX »

Teşekkürler herkese.O zaman evocati takı setini tamamlayayım sonrada düzgün kişilerle girmeye çalışayım.Yardım edecek varsa sunucum eminönü :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

evocati boş ver Farabi solucan takılar ve mor eldiven işini görür
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

istanbulunsesi yazdı:Seninle aynı durumdayım. Ve olgun insanlarla işk deneyimlerini yap diyen arkadaşlara kesinlikle katılıyorum.

Bende video izledim ama birebir olayı yaşamadan pek faydası olmuyor.

Bugün tankı öğrenmen için bana yardım ettiler. Şuan napmam gerektiğini biliyorum sadece pratik kazanmam lazım.

Kesinlikle olgun insanlarla gir. Ve olayı kapıp alışacaksındır.

Bu arkadaşı gözüm bi yerden ısırıyor :D
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim