Direnç Önerisi?

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
erayerdin
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Direnç Önerisi?

Mesaj gönderen erayerdin »

Tabi bu bağlama göre değişebilen bir durum. Şu an 24 seviyeyim. Hiç dirence vermedim. Ama artık rahatsız etmeye başladı, 4 seviyelik iri fare bana stun atıyor :D . Bu sebeple iki sorum olacaktı:

1 - On seviyede bir direç de sıfırlanıyor mu?
2 - Direnci neye vermeliyim? (Burada sizin fikirlerinizi bekliyorum. Siz hangi direnci ne için kullanıyorsunuz?)

Birinci sorunun yanıtı evet olursa pek takmayacağım, çünkü 30. seviyede tekrar sıfırlanmış olur.

Şimdiden teşekkürler... ;)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Direnç Önerisi?

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Yetenek sıfırlaandığı zaman 25 - 40 diye biliyorum dirençler geri veriliyor yetenek puanları ile ama verdiğin dirençler seni farenin zehir atmasından korumaz daha az hasar almana yol açar ama savaşacağın yaratıklar genelde zehir kullanacağı için ben zehir ve asit direnci öneririm unutma verdiğin dirençler 1000/1 oranında savunma sağlar. yani Zehir direncini 10 yaptığında alacağın hasarın %1'inden korunmuş olursun yaratık 1000 vuruyorsa 990 vurur. 40 seviyeden sonra ben tüm karakterlerimde direncin tamamını elektiriğe verdim büyücü hariç.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

farenin stun atması direnç ile alakalı bir durum degil
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
killeraX
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen killeraX »

Merhaba,

Dostum sen dirence takma bence.30 levelde babalinin ordaki tüftüfleri kolay kesmek için asit direnci fullersin ve kurt mağaradaki canavarlarda asit kullanıyor.40 level de karacinler de asit.Yani asitten kaçış yok.Bence 49 olana kadar asit ver sonra makine atıp elek verirsin full dirence.

İyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

killeraX yazdı:Merhaba,

Dostum sen dirence takma bence.30 levelde babalinin ordaki tüftüfleri kolay kesmek için asit direnci fullersin ve kurt mağaradaki canavarlarda asit kullanıyor.40 level de karacinler de asit.Yani asitten kaçış yok.Bence 49 olana kadar asit ver sonra makine atıp elek verirsin full dirence.

İyi forumlar.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France