Tank Savaşçı Nasıl Olunur?

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Petcarar
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Tank Savaşçı Nasıl Olunur?

Mesaj gönderen Petcarar »

Infecter yazdı:
Petcarar yazdı:
Infecter yazdı:Hahahaha tank hızlı kesen güçlü savaşcı anlamına geliyor ws ci de olabilir bu arada durdurma işlemez diyorsun unutma durdurma 15 olduğu zaman cok fazla bir ihtimal zihnin tutuluyor lütfen bundan nasıl kurtulacaksın
3 vuruşluk canın var zaten...
8-)
tankın anlamını bilmiyosun konusuyosun.ayrıca zihin tutulması bana işlemez git adam gibi bir durdurma at durdurmanın zayıf yönünü görürsün.
Zihin toplaması esnasında hareket edemez veya yetenek kullanamaz ona el tutulması denir.
murat9393 yazdı:
Infecter yazdı:Hahahaha tank hızlı kesen güçlü savaşcı anlamına geliyor ws ci de olabilir bu arada durdurma işlemez diyorsun unutma durdurma 15 olduğu zaman cok fazla bir ihtimal zihnin tutuluyor lütfen bundan nasıl kurtulacaksın
3 vuruşluk canın var zaten...
8-)
Tankın amacı yaratığı üstüne çekip, çok dayanıklı olmaktır. Vs yapabilir, ancak avantajlı değildir ;) Üstüne iyi item giyer amaç çok vurmaktır ama kesmek için değil üzerine gelsin diye çok vurur. Dayanıklıdır, çünkü şifaclar sürekli yardım edemez kendini idare etmesi gerekir.
Sana gelince bilki bnm tank savaşcım vardır.Tank dayanıklı diyorsun evet haklısın zırhı yüksek olmalı ama karşısındakini de def etmek için max yada element olmalıdır 2 kategoriye ayrılır.Bunlar dayanıklı ve saldırı amaçlıdır.Petcarar oyunu bilmiyorsan oynama savaşcı acıp 40 yapmanı öneririm durdurmanı 15 lersen zihnin ne işe yaradığını görürsün.
çocuğum sen git bana bi durdurma at noluor gör.sonra gel burada laf çarptırmaya çalış.küfür yemek istiyorsan bu forumdan edemem onu da belirteyim.
Kullanıcı avatarı
complex
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen complex »

Bu oyunda tanklık falan yok. Yeni bölgeler için de söylüyeyim illa da "Ben tank vazifezi görecem." diyorsan; git üç beş parça direnç + savunma + zırh giyin hiddeti üstünde tut. Düşmanını yenmek için uygulayabileceğin en iyi kombinasyonlarla yaratıklara yetenek uygula, mesela:

Büyücüler çabuk çabuk ölüyor ama malesef Dev Komodo görevi için de büyücü şart. Bu yüzden nara atacağın zamanı bil.
Ya da grup olarak Buz Büyücüsü kesiyorsunuz ama o da ne, Uçan Muhafız arkadaşına saldırmaya başladı. Dikkatini sana vermesini sağla(Dikkat Dağıtma yeteneğini kullan artık onu da biz öğretmeyelim.).

Tank ismi savunmadan ve yakın dövüşte başarılı olmadan geliyor.
APCAĞAApçağa
Ŧıгคt özɠüภ

________________________________________________________________________________________
Kullanıcı avatarı
hicretsidan
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen hicretsidan »

TANK GİBİ ÖLMEK BİLMEYEN Bİ SAVAŞÇI OLICAKSIN İŞTE... :D :D :D
Kullanıcı avatarı
EmirBerkKorkmaz
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen EmirBerkKorkmaz »

complex yazdı:Bu oyunda tanklık falan yok. Yeni bölgeler için de söylüyeyim illa da "Ben tank vazifezi görecem." diyorsan; git üç beş parça direnç + savunma + zırh giyin hiddeti üstünde tut. Düşmanını yenmek için uygulayabileceğin en iyi kombinasyonlarla yaratıklara yetenek uygula, mesela:

Büyücüler çabuk çabuk ölüyor ama malesef Dev Komodo görevi için de büyücü şart. Bu yüzden nara atacağın zamanı bil.
Ya da grup olarak Buz Büyücüsü kesiyorsunuz ama o da ne, Uçan Muhafız arkadaşına saldırmaya başladı. Dikkatini sana vermesini sağla(Dikkat Dağıtma yeteneğini kullan artık onu da biz öğretmeyelim.).

Yok canıım.
Biz Dev Komodo'yu sabahın kötünde 4 Savaşçı + 20 küsür seviyelik Şifacıyla yaptık.
Kolay bir görev ve savaşçılardann biri de 30 küsür seviyeydi.
  • αяz'ıη çσ¢υкℓαяı кℓαηı
    тнє ∂єαтн тєαм
    тüяк ѕιℓαнℓı кυννєтℓєяι ℓση¢αѕı вιηвαşı
    ResimResim
    Resim
Kullanıcı avatarı
complex
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü

Mesaj gönderen complex »

EmirBerkKorkmaz yazdı:
complex yazdı:Bu oyunda tanklık falan yok. Yeni bölgeler için de söylüyeyim illa da "Ben tank vazifezi görecem." diyorsan; git üç beş parça direnç + savunma + zırh giyin hiddeti üstünde tut. Düşmanını yenmek için uygulayabileceğin en iyi kombinasyonlarla yaratıklara yetenek uygula, mesela:

Yok canıım.
Biz Dev Komodo'yu sabahın kötünde 4 Savaşçı + 20 küsür seviyelik Şifacıyla yaptık.
Savaşçıların element giymesi lazım.
APCAĞAApçağa
Ŧıгคt özɠüภ

________________________________________________________________________________________
OnurXxXAY
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen OnurXxXAY »

Yeni gelecek olan migrat ve sığınaklarda tanka çok ihtiyaç olacaktır tannk çoğunluklar savaşçı olur ama şifacı da olabilir şifacı full solucan defans ise bide ruh kalkanı ve dirençler 15 ise [tabi şifa ve ck de olacak]bu şekilde şifacıdan güzel tank olur bu arada tank çoğunlukla öncelikli olur ve bi yaratığa dalınacakken ilk ö dalar fe canı 50 ye kadar kimse can basmaz 49 da anınka şifacılar can basar [kendişi şifa ise kendisi de basıo galiba ve genellikle buınu öneriyorum cunki hiddet var ]bu şekilde ölmez ve diwerleri dalmaya başlar ki ben böle biliyorum yanlış olabilir YORUM İSTEMİYORUM.
pisikobatu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen pisikobatu »

murat9393 yazdı:
Petcarar yazdı:GM'lere söyle statüleri serbest bıraksınlar ozaman detaylı açıklarız.
ayrıca not olarak belirteyim,
Tanklık insanın içinde olması gereken birşey...

Ufack bir bilgiyi bile insana söylemiyorsun saçma saçma konuşuyosun. Bir çok kişi bilir, bende bildiğim kadaryıla açıklıyayım kardeş.

* Eşyaları; Zırh, Max Enerji, Max Hasar gibi yaratığa yüksek vurucak ancak kendisin hasarını min.'e indiricek şekilde giyer
* Yetenek dağılımı; Yaratıktan kaçabilecek (depar, zihin), Üzerine çekebilecek (Hedef Saptırma, Kışkırtma, nara), savunması ve enerjisini koruyabilecek (defasin dövüşme, sarsılmaz) gibi yapar.

Yani amacı yaratığın sadece kendisine çekmek ve sağlam yatmadan durmaktır. Örneğin Hidra yı keserken Tank savaşçı çok iyi olur nara, kışkırtma atar deparlar tüm şifalarr onuu korur, böylece grupta hidrayi keser. ;)
grup bölgelerinde bildiğim kadarıyla depar açılmıyo :D
Kullanıcı avatarı
gkhnsckn
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen gkhnsckn »

Saçma sapan mesajlar yazarak konuyu 3 sayfa sürdürmüşsünüz.Tebrikler.Ayrıca tank savaşçı için vs 'cidir veya ağır sert 15 puan olmalıdır diyenlere hepten şaşırdım.Sanırım tankın anlamını bilmiyorlar.
JacksoN [(^)Ejder Asa]

Resim
Kullanıcı avatarı
BalyozMan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen BalyozMan »

Tank ağır bi araç oyunda tankın ne işi var? (WALLA ŞAKA, BİLİOS TANKI :mrgreen: )
Bildiğim tek bir şey var ise, o da;İSTANBUL-Kıyamet Vakti
Kullanıcı avatarı
mitmet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen mitmet »

EmirBerkKorkmaz yazdı:

Yok canıım.
tek büyü de kesebiliyor tek basına çok kısa bi sürede
yazamayacağım kadar çok karakter..

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster

GİZLİ İÇERİĞİ AÇTIN!! BU MESAJ KENDİNİ 3 SAAT 17 DAKİKA 3 SANİYE SONRA İMHA EDECEKTİR!!
VAMOS RAFA!