Üretim Puanı

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Rogger
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Üretim Puanı

Mesaj gönderen Rogger »

Bn savaşçıyım üretim puanlarımı nasıl dizmeliyim, zırh ve silah üretmek istiyorum lakin üretebilmem için zırhtar ve silahrat olmam gerekir,diyelimki zırhtar ve silahtara verdim gerekli malzameyi nasıl ve nerden bulucam. :cry:
Kullanıcı avatarı
busecalikk
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos
Lonca: Time of Death

Re: Üretim Puanı

Mesaj gönderen busecalikk »

Rogger;
Eğer öncesinden Çembelitaş kutu yüklediysen Mısır Çarşısında bulunan GBM-0B ile üretim ve toplama puanlarını istediğin zaman sıfırlayabilirsin. Lakin dikkat et. Orada 2 benzer cihaz var. Biri yetenekleri ve dirençleri sıfırlarken diğeri üretim ve toplama puanlarını sıfırlar.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.
İyi forumlar.
ıDUMBLEDOREı
DASH
Thered
<Time Of Death>
ANKA
Rogger
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Rogger »

busecalikk yazdı:Rogger;
Eğer öncesinden Çembelitaş kutu yüklediysen Mısır Çarşısında bulunan GBM-0B ile üretim ve toplama puanlarını istediğin zaman sıfırlayabilirsin. Lakin dikkat et. Orada 2 benzer cihaz var. Biri yetenekleri ve dirençleri sıfırlarken diğeri üretim ve toplama puanlarını sıfırlar.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsin.
İyi forumlar.
Kardeş kutu almasını bnde biliyordum ama tükendiği için alınamıyor.
Kullanıcı avatarı
busecalikk
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka
Lonca: Time of Death

Mesaj gönderen busecalikk »

Rogger;

Buradan TTNet Playstore üyeliğin ile % 25 indirimle Çemberlitaş Kutu'ya sahip olabilirsin.

İyi forumlar...
ıDUMBLEDOREı
DASH
Thered
<Time Of Death>
ANKA
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: R U S
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Merhaba Rogger ;

Ne çemberlitaş kutu nede herhangi bir akçe artık İKV nin resmi sitesinden satılmamaktadır.

Artık bu satış işlemleri TTNETİN satış portalı Playstoreden yapılmaktadır.

Çemberlitaş kutu almak için bu adrese gidebilirsin. http://www.playstore.com/#!/oyun/ikv-cemberlitas-paketi

Playstoreden nasıl alışveriş yapacağını anlamamış veya bilmiyorsan eğer açtığım 11 Adımda Playstoreden Alışveriş Yapmak adlı konumda detaylı olarak herşeyi anlattım. Konum için bu adrese gidebilirsi. viewtopic.php?f=46&t=122639

İyi forumlar. Kolay gelsin.