Def Çifte ve Balyozu h.k

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
AltinSehir
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Def Çifte ve Balyozu h.k

Mesaj gönderen AltinSehir »

Merhaba Arkadaşlar.
Savaşçı karakter diziyorum. Balyoz ve çifte ne alsam hangi özeliklerini yükseltsem karar veremiyorum.
Genelikle def ağırlıklı oynıcam bana yardımcı olursanız sevinirim yazdığınız itemlerin hakında su nedenden bunu diyorum felan v.b açıklama yaparsanız sevinirim.
Şindiden yaptınız ve yapacağınız. Bütün yardımlar için tşkler.

ALTINORDU
Altinordu
altınKASA
Kullanıcı avatarı
leoNHeaRt
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Def Çifte ve Balyozu h.k

Mesaj gönderen leoNHeaRt »

Savaşçı Dizmek, Defans Ağırlıklı Oynamak İstiyorsun, Efsunların Tamam mı, Şaheser Olanlar ? Sanırım Değil o Yüzden Farabi Dizmelisin Grup Bölgelerinden Nadide Eşyalarını Düşür, Ondan Sonra Bir kez Daha Konuşalım.
  • ResimResim
  • MadeNKasası
  • ıIıLEONHEARTıIı
  • KozMaça
AltinSehir
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen AltinSehir »

leoNHeaRt yazdı:Savaşçı Dizmek, Defans Ağırlıklı Oynamak İstiyorsun, Efsunların Tamam mı, Şaheser Olanlar ? Sanırım Değil o Yüzden Farabi Dizmelisin Grup Bölgelerinden Nadide Eşyalarını Düşür, Ondan Sonra Bir kez Daha Konuşalım.
Derdimi tam anlatamadım galıba.Savaşcımı suan diziyorum c.t itemlerinde sorun yok zaten ben karakteri dizince
vs'lık def oynamayı düşünüyorum ve buna göre hangi vslik cifte ve balyoz almalıyım ve hangi özeliyini yükseltmeliyim^ .
Kullanıcı avatarı
Hayalolsam
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Bizbizeyeteriz

Mesaj gönderen Hayalolsam »

Merhabalar, balyoz olarak [Yücelen Ekolü Halit Girmenç İcadı Osmiridyum Rünlü Balyoz ]'u üretmelisin reçetesini mısır çarşısındaki Demirci Rüstem'den elde edebilirsin.Sunucudan sunucuya değişse de ortalama 40 m maliyeti vardır.Balyoz üretimini gerçekleştirdikten sonra Yücelen Ekolü adlı özelliğini yükselterek [Yücelen Ekolü(^) Halit Girmenç İcadı Osmiridyum Rünlü Balyoz] haline getirmelisin.
Çifte olaraksa karşımıza iki seçenek çıkmakta.1.si
[Urban İcadı Tora Tora Misali Tungsten Kesik Çifte] ikincisi ise [Urban İcadı Philotheos Modeli Tungsten Kesik Çifte] birinci seçenekteki Urban özelliği yükselterek hasarına hasar katabilirsin ya da ikinci seçenekteki philotheos özelliğini yükselterek kritiğine kritik katabilirsin.
Kılıcınız keskin olsun!