Defansif savaşçı

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Outliers
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Defansif savaşçı

Mesaj gönderen Outliers »

Aklıma takılan bir soru var bu yüzden bu konuyu açtım, defansif savaşçı olduğumuzda defansif dövüşme 2 (III) tılsımının yanına hangi tılsımları takmak daha çok işimize yarar ve hangi itemleri giymemiz daha kullanışlı olur?
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Alfayildirim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Ezikler

Re: Defansif savaşçı

Mesaj gönderen Alfayildirim »

dikkat dağıtma tılsımı olabilir
Resim
Kullanıcı avatarı
SR7GEN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen SR7GEN »

Outliers yazdı:Aklıma takılan bir soru var bu yüzden bu konuyu açtım, defansif savaşçı olduğumuzda defansif dövüşme 2 (III) tılsımının yanına hangi tılsımları takmak daha çok işimize yarar ve hangi itemleri giymemiz daha kullanışlı olur?
Ofansif dövüşme I (mavi) dikkat dağıtma I (mavi).. eğer üstün full ise evo takılarını takıp defansif 1 I (kırmızı) ile canını yükseltebilirsin.
Sergen YENİCE
Kullanıcı avatarı
Alfayildirim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Ezikler

Mesaj gönderen Alfayildirim »

SR7GEN yazdı:
Outliers yazdı:Aklıma takılan bir soru var bu yüzden bu konuyu açtım, defansif savaşçı olduğumuzda defansif dövüşme 2 (III) tılsımının yanına hangi tılsımları takmak daha çok işimize yarar ve hangi itemleri giymemiz daha kullanışlı olur?
Ofansif dövüşme I (mavi) dikkat dağıtma I (mavi).. eğer üstün full ise evo takılarını takıp defansif 1 I (kırmızı) ile canını yükseltebilirsin.
Ofansif dövüşme açıkken geçerli değilmi ofansif 1 tılsımı
Resim