Ofansif Dövüşme

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
alibeyaz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Şehr İ İstanbul

Ofansif Dövüşme

Mesaj gönderen alibeyaz »

Arkadaşlar merhaba öncelikle.Şimdi yorumlar görücegim forumda araştırır bulursun dicekler. Ama bu farklı . Bende ayı ve +5 var. Kenana ve junona ofans olarak giricegim. Yetenekleri nasıl vermeliyim . kısacası size wslik yetenek soruyorum ama ayıya kaç puan vericem fln onları tam anlamam. yardımcı olursanız sevinirim .
ııKovaLaxdeLLYıı [Kıyamet Asa^] [Sıfır Kelvin Asa^] [Cehennem Asa^]
BLANK [Transformatör Asa^] [ Kıyamet Asa^] [Sifir Kelvin Asa] [ Cehennem Asa]
Kullanıcı avatarı
mhasan32
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Tılsım

Re: Ofansif Dövüşme

Mesaj gönderen mhasan32 »

alibeyaz yazdı:Arkadaşlar merhaba öncelikle.Şimdi yorumlar görücegim forumda araştırır bulursun dicekler. Ama bu farklı . Bende ayı ve +5 var. Kenana ve junona ofans olarak giricegim. Yetenekleri nasıl vermeliyim . kısacası size wslik yetenek soruyorum ama ayıya kaç puan vericem fln onları tam anlamam. yardımcı olursanız sevinirim .
Tanıdığın olmadığı sürece grup bölgelerine ofansif giremezsin, Tank ( defansif dövüş ) modunda olman lazım.
Defansif 15
Sakınma 15
Kışkırtma 15
Savaş narası 15
Sarsılmaz 15
Süpürme 1
Ayı 12
hedef saptırma 15

Eğer +5 Var ise bu yetenekler iyi,

Ofansif olacaksan

Ofansif 15
depar 15
sert vuruş 15
ağır vuruş 15
dikkat dağıtma 15
zihin 10 ( atılan dikkati bozsa yeterli )
durdurma 15
sarsılmaz 1
süpürme 1

NOT: Ofansif ile ws atarken karşında savaşçı var ise sana yaklaşasıya kadar çifte ile vur dikkat at, eğer depar attıysa sarsılmazı aç ve deparının bitmesini bekle, deparı bitince durdurma at zihin gelirse bozacaktır, bozarsa dikkat at ve ağır vuruşla başla sonra sert vuruş, bunları beklerken arada süpürme vuruşu yapman işine yarayabilir :)

DİP NOT: Büyücü ile ws atarken; depar durdurma ve dikkat dağıtmanın zamanlaması çok önemli, ilk önce dikkat at deparı koy yanına git durdurmayı at ve sert vuruş yap, sonra ağır vuruş, kutup açacaktır kutup etkisi bitince sarsılmaz aç ve durdurmanın süresi dolmak üzeredir sars bitince tekrar yanına git ve durdurma ile işini bitir, Tabi büyücüde büyü bozma var ise işin biraz zor :)

YERİN DİBİ NOT: Şifacı ile ws atarken eger şifacı asitçi ise dirençlerin asit üzerine olmalı, şifacıya önce dikkat sonra ağır vurusla başla sert vurus yap, durdurmayı at süpürme vur sonra sert ve ağır.

Ben Vs atarken böyle atıyorum tabi diğer arkdaşların başka strateji ve taktikleri vardır. :)
Tekrar Tılsım - JLuee

Лучший мир возможен

Resim

€vv€L Zaman içind€ Kalbur zaman içind€, İyi Günd€ Kötü günd€ Hep: F€N€RBAHÇ€

Only Allah is Judging Me

2 Ocak 2007 - 2014
Jack02
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: usa

Mesaj gönderen Jack02 »

Gaffar, Junon, Ç.T bunları hiç bilmiyorum bu bölgelerde nasıl tank kullanılır yardımcı olabilecek arkadaş var ise biraz bilgi verebilir mi lütfen.
thatdresses offer up to 85% off on all dresses visit our site now http://www.thatdresses.co.uk
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: R U S
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Forum konularindan arastirirsan bilgi edinebilirsin.
İyi Forumlar