Bakarsanız Sevinirim

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Blonoise
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Bakarsanız Sevinirim

Mesaj gönderen Blonoise »

Merhaba tank dizmek istiyorum 2m var +5 ayı filan alıcam 31 k can 74 zırh var itemler:
Aktar Şevket Zırh
Aktar Şevket Cellat Satırı
Aktar Şevket pantalon
Shen Kuo Battal Yatağanı
Solucan Ceket
Farabi Plevne Ayakkabı
Farabi Solucan Kolye
Farabi Solucan Yüzük
Yücelen Eldiven
Yücelen takmamın sebebi Işık Havuzu Dilek eldiven var ama leveli az olduğu için yücelen daha fazla zırh veriyor. Ne almalıyım, tank olarak nasıl para kasabilirim? Bunları cevaplarsanız sevinirim. Loncada olduğum için onlarla girebilirim.Bir de ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim sadece 2 kere girdim. Normal yaratıklarda ilk çekicem mi yoksa ilk hs mi atıcam? Bunun gibi şeyleri cevaplarsanız sevinirim
Kullanıcı avatarı
Blonoise
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Re: Bakarsanız Sevinirim

Mesaj gönderen Blonoise »

xXESREFPASALIXx yazdı:Dostum ilk önce merhaba
Loncam var dedın loncadaşlarınla birlikte atarsın senın için daha avantaj olur az buz sana yardımcı olurlar içerde
kenanda 2li slotlarda hs atılmıyo 3lu slotlarda hs atarsın cek süpür hsle onlar keserler zaten kenandan ewo kolye frabı solucan eldiven alıcaksın zırhını 75'ler büyük ihtimal zaten hep aynı taktıkler kenanda sadece bakcan şalter olay bu zor bı yanı yok
Başka takıldıgın nokta varsa yardımcı olayım ?
Saol diğerlerini artık gire gire öğrencem de lonca da aktif değil yani o yönden umudum kesildi :D