Tank Abiler Konuya Bekleniyorsunuz!!!!!

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: Tank Abiler Konuya Bekleniyorsunuz!!!!!

Mesaj gönderen wonka »

Güncellemeden sonra gaffar atmaya karar verdik 4m1 ne hikmetse tank bulamadık ara ara çıkmıyor arkadaş saat sabahın 6 sı :mrgreen: Arz klanından bir arkadaş denk geldi lodos klanında kp çarı varmış e hadi gir dedik makine iksir eşya aktarımı derken 29 k can ile kendimizi gaffarda bulduk 3 tur normal gaffar attık hiç bir sorun çıkmadı hatta arkasından fullde attık bir sorun olmadı artık gruplar metlilerden kuruldugu için itemi felan dert etme..
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
Leqendyyy
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Instructive

Mesaj gönderen Leqendyyy »

wonka yazdı:Güncellemeden sonra gaffar atmaya karar verdik 4m1 ne hikmetse tank bulamadık ara ara çıkmıyor arkadaş saat sabahın 6 sı :mrgreen: Arz klanından bir arkadaş denk geldi lodos klanında kp çarı varmış e hadi gir dedik makine iksir eşya aktarımı derken 29 k can ile kendimizi gaffarda bulduk 3 tur normal gaffar attık hiç bir sorun çıkmadı hatta arkasından fullde attık bir sorun olmadı artık gruplar metlilerden kuruldugu için itemi felan dert etme..
ya abi bu bana söylenirmi ya 29 canla gaffar attınız ve bana söy.... ya git başımdan ya :evil: :evil:

şaka bi yana bi gün beni de bulursanız alın gaffarsızlıktan azım kokuyo :D
Resim

R A M M S T E İ N N N
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

Leqendyyy yazdı:
wonka yazdı:Güncellemeden sonra gaffar atmaya karar verdik 4m1 ne hikmetse tank bulamadık ara ara çıkmıyor arkadaş saat sabahın 6 sı :mrgreen: Arz klanından bir arkadaş denk geldi lodos klanında kp çarı varmış e hadi gir dedik makine iksir eşya aktarımı derken 29 k can ile kendimizi gaffarda bulduk 3 tur normal gaffar attık hiç bir sorun çıkmadı hatta arkasından fullde attık bir sorun olmadı artık gruplar metlilerden kuruldugu için itemi felan dert etme..
ya abi bu bana söylenirmi ya 29 canla gaffar attınız ve bana söy.... ya git başımdan ya :evil: :evil:

şaka bi yana bi gün beni de bulursanız alın gaffarsızlıktan azım kokuyo :D
Sunucular aynı olsaydı seninle bölgeye gitmek isterdim eğlenceli bir kişiliğe sahip gibisin :ugeek:
WONKA
WANCHOPE
GINSENG