Tank Yardım

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Blonoise
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Tank Yardım

Mesaj gönderen Blonoise »

Merhaba arkadaşlar şuan 48 levelim 90 exp var yani 49 sayılır. Benim şuan 7m200bin param var. Elimdeki İtemler:
Farabi Plevne Ayakkabı
Farabi Solucan Kolye
Karacin Esteregon Yüzük
Işık Havuzu Emsali Demirci Dilek Eldiven
Işık Havuzu Conk Ceket
Aktar Şevket Tungsten Cellat Satırı
Kenan ve migrat için ne yapmalıyım? Yetenek direnç vb yazarsanız sevinirim
kimyasalatik
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Tank Yardım

Mesaj gönderen kimyasalatik »

Kenan'a tank olarak alacağını sanmıyorum kimsenin. Adam bulamazlarsa şalter dolsun diye alırlar anca. Çünkü 240 direnç + iksir + 1 item ile elektrik direncini 1000 yapabiliyorsun. Büyücü de yapabiliyor, savaşçı da. Ama büyücü ek olarak hasar veriyor. O yüzden sığınakta tercih edilen bir şey değil tank.
Kullanıcı avatarı
Blonoise
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Blonoise »

Loncada olduğum için kenanda sorun yaşıyacağimı sanmıyorum.Bir de elek direncini hangu efsun veriyor ?
Migrat a item yazarsanız sevinirim. Bir de yazmamışım tılsım defansif dövüşme 1 var
Kullanıcı avatarı
byceo77
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen byceo77 »

Benim tank karakterim var daha dün taşkanat zırh ürettim sığınak bitti sıra migo da zırhım 75 savunma 235 bayada bi sağlamımm bence sen taşkant zırh üret o zırhın havasıda var sonra zaten görevden farabi sol. eldiven alırsın bana 15m değerinde yatağan çıktı mesela :D taşkant zırh üret ;)
Saygılarımla Byceo
Kullanıcı avatarı
Anduril
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Anduril »

byceo77 yazdı:Benim tank karakterim var daha dün taşkanat zırh ürettim sığınak bitti sıra migo da zırhım 75 savunma 235 bayada bi sağlamımm bence sen taşkant zırh üret o zırhın havasıda var sonra zaten görevden farabi sol. eldiven alırsın bana 15m değerinde yatağan çıktı mesela :D taşkant zırh üret ;)
●●●●AuriL●●●●
●●●●AnduriL●●●●
●●●●AegloS●●●●
Resim
Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
[/color]
KAPALIYIZ KARDEŞ :D