GAFFAR'DA TANK KULLANMAK :)

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Bloodmage
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Crash

Re: GAFFAR'DA TANK KULLANMAK :)

Mesaj gönderen Bloodmage »

SULH yazdı:Selamın Aleyküm arkadaşlar rahatsız ediyorum ama 43bin enerjim var 2 direncim bin oluyor heralde denemedim sayısız stu kestim tankla şifayla gaffarda kestim ama tankla bilmiyorm gaffar kesmeyi detaylı olarak anlatacak veya beni götürüp uygulamalı anlatacak olan varmı :)
Beyazköşk Sunucusu. :D :D
Gaffarı çekeceksin grub semiha ayarladıktan sonra bi büyüye hedef vereceksin gaffarı 90 yapacak sonra semiha 20 sen şifaya hedef ver sağlam grubla gidin büyüler kons açıp semihayı patlatsın cok rahat oluyor
BEYAZKOŞK SİNCE 2007
Kullanıcı avatarı
METANET
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: HICRET

Mesaj gönderen METANET »

SULH yazdı:Selamın Aleyküm arkadaşlar rahatsız ediyorum ama 43bin enerjim var 2 direncim bin oluyor heralde denemedim sayısız stu kestim tankla şifayla gaffarda kestim ama tankla bilmiyorm gaffar kesmeyi detaylı olarak anlatacak veya beni götürüp uygulamalı anlatacak olan varmı :)
Beyazköşk Sunucusu. :D :D
Öncelikle asla grup penceresiyle yada yetenek penceresine bakarak oynama gözünü 4 açman gerek nerede ne oluyor kim ne yapıyor kime ne oluyor oyunu en aktif olabildiğin şekilde takipetceksin gerisi kolay açimalarda ve akilsizda gaffar veya semihayi takipetigin gibi kirmizi yazilarida takip etmelisin sapmalar, onları grubun nasıl oynadigina bagli verirsin kutup gectimi kaos yakinmi açicakmi icinemi çekecek Semiha,gözünü 4 değil 5 açacaksın . =) Hersey yerine oturduktan sonra basit kurallarida bilmelisin mesela acimayi alsanda şifaya veya büyüye geri döne bilir hiddet alırlarsa sağlamsa kulanicilar dönmez =D acimada can basılmaz mesela ama oldu da oldu sen toparlamalisin. Bu tabiki ilk basta perfect olmaz ama sifa ve diğer karakterlerinle izlersen ve 1 yere odaklanmaz san kolay tank kulanmak. Araç kullanmak gibi diye biliriz. Kg simdiden.
Kullanıcı avatarı
Leqendyyy
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Instructive

Mesaj gönderen Leqendyyy »

Ct de en zor kullanilan karakter tank dir akrkadasa katılıyorum ilk bi sifayla dene
Resim

R A M M S T E İ N N N
Kullanıcı avatarı
MiurA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen MiurA »

Merhaba,

Konunuz Karakter Okulları>Savaşçı bölümüne taşınmıştır.

Bilgilerinize sunar, iyi forumlar dilerim.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Teşekkürler.Benimde baya işime yaradı.