GAFFAR'DA TANK KULLANMAK :)

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
SULH
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Iııı Bizbize Iııı

GAFFAR'DA TANK KULLANMAK :)

Mesaj gönderen SULH »

Selamın Aleyküm arkadaşlar rahatsız ediyorum ama 43bin enerjim var 2 direncim bin oluyor heralde denemedim sayısız stu kestim tankla şifayla gaffarda kestim ama tankla bilmiyorm gaffar kesmeyi detaylı olarak anlatacak veya beni götürüp uygulamalı anlatacak olan varmı :)
Beyazköşk Sunucusu. :D :D
[*]Heraklia &Karacabey &

Geleceğim'le Oynayanı-Geç'mişe Gömerim

Iıı bizbize Iııı
Bir zamanlar KinGoOdBye , Goodbye
Kullanıcı avatarı
Gulyabani
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: GAFFAR'DA TANK KULLANMAK :)

Mesaj gönderen Gulyabani »

viewtopic.php?f=15&t=93505&hilit=Sava%C ... B1+rehberi
Gayet anlaşılır açıklamış arkadaşımız. Hs ver m1'liler kessin bitti :D
"Dünyâda 100 gram akıl varsa, bunun 90 gramı Abdülhamîd Han'da, 5 gramı bende, kalan 5 gramı da diğer dünyâ siyâsîlerindedir" Prens Bismarck
Kullanıcı avatarı
SULH
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen SULH »

Gulyabani yazdı:viewtopic.php?f=15&t=93505&hilit=Sava%C ... B1+rehberi
Gayet anlaşılır açıklamış arkadaşımız. Hs ver m1'liler kessin bitti :D
Burada Ayrıntılı deil dostum ya :) ben her aşamasını istiyorm :D
[*]Heraklia &Karacabey &

Iıı bizbize Iııı
Kullanıcı avatarı
Gulyabani
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Gulyabani »

Yahu grup bulursan girmekten korkma naranı at hs'ni ver. Kaosta boz bırak elemanlar kessin.
"Dünyâda 100 gram akıl varsa, bunun 90 gramı Abdülhamîd Han'da, 5 gramı bende, kalan 5 gramı da diğer dünyâ siyâsîlerindedir" Prens Bismarck
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Guardians Of İstanbul

Mesaj gönderen Refresh »

Daha hiç Gaffar kesmemişsin 43 bin can nasıl oldu :)
Kıyametin göbeğinde, İstanbul'da ya Kıyametin Efendisi olursun ya kölesi!

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
SULH
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen SULH »

Refresh yazdı:Daha hiç Gaffar kesmemişsin 43 bin can nasıl oldu :)
Karakter arkadaşımın ya oyunu bıraktı bana devreddi
[*]Heraklia &Karacabey &

Iıı bizbize Iııı
Kullanıcı avatarı
Buminhan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen Buminhan »

Önce gaffar kesmeden semiha bulunduğu odanın dışında karşılar seni onu 49 cana düşürünce gafafrın yanına gider, semihayı 49 a düşürürken sapma geldikçe sapacaksın 85 candan sonra akılsız uşaklar dediğinde kışkırtma yapacaksın dikkatli olacaksın büyülere dönerse veta şifaya arkasından nara atacaksın. 64 canda ateşimle kömür olacaksın dediğinde ktp açaacklar aynı yol savaşçısı gibi her ktpdan sonra sapma atacaksın ve yerin büyülerden az uzak büyüler hasar almıyacak şekilde olacak ama ktp içinde kalacak şekildede yakın olacaksın onu ayarla genelde sol tarada duruluyor. Artık hasarlar fazla hızlı kesim olduğu için 70 canlarda sapılınca ayı salıp semihada devamlı kanatma olmasına dikkat et.

İçeride kesimde bir büyü semihayı tesla ile veya vurarak yerini ayarlıyo sen sağ taradan gaffarı çekip hs ye sapacaksın gaffar 90 olunca gaffarı üzerinde tutacaksın ta ki semiha canı 20 oluncaya kadar, gaffarı ilk çekmenden itibaren semiha yanına bir oyuncuyu çeker onu zihin toplama ile hemen bozacaksın, gaffar 90 semiha 20 olunca birini çektiğinde büyülere konslayıp semihayı devirirler ve semiha ölür eğerki semihayı kesemediler ve semiha can bastıysa hs ye tekrar sapacaksın hemen gaffarın canını düşürmesi için bu arada büyüler semihaya vurmaya devam ederler sen semiha kesilinceye kadar can basmasına dikkat edeceksin can basarsa h ye sapacaksın hemen semiha keslince bundan sonra tek gaffar kalır , gaffar kesiminde hs ye sapıyorsun 89 cana gelince kaos atar onu bozacaksın kendi kaosunu, genelde bu 89 da ki kaosda kutup açıyorlar, sonra tekrar sapıyosun 74 candan sonra sana acıyorum der bir oyuncuya burdada kışkırtma atıyosun bu acımalarda devamlı kışkırtmaya devam edeceksin kesim bitinceye kadar, 69 canda deprem olur burda büyüler ktp açarlar ve bu depremlerde kesim bitene kadar devam eder sen bu depremden sonra hemen hs ya sapacaksın kaoslarda kendini bozacaksın bir de acıyorum dediğinde kışkırtma tacaksın bu kadar.
BuMiNHaN- DoĞuKaĞaN- XAlPaRsLaNX

Resim
Kullanıcı avatarı
SULH
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen SULH »

Buminhan yazdı:Önce gaffar kesmeden semiha bulunduğu odanın dışında karşılar seni onu 49 cana düşürünce gafafrın yanına gider, semihayı 49 a düşürürken sapma geldikçe sapacaksın 85 candan sonra akılsız uşaklar dediğinde kışkırtma yapacaksın dikkatli olacaksın büyülere dönerse veta şifaya arkasından nara atacaksın. 64 canda ateşimle kömür olacaksın dediğinde ktp açaacklar aynı yol savaşçısı gibi her ktpdan sonra sapma atacaksın ve yerin büyülerden az uzak büyüler hasar almıyacak şekilde olacak ama ktp içinde kalacak şekildede yakın olacaksın onu ayarla genelde sol tarada duruluyor. Artık hasarlar fazla hızlı kesim olduğu için 70 canlarda sapılınca ayı salıp semihada devamlı kanatma olmasına dikkat et.

İçeride kesimde bir büyü semihayı tesla ile veya vurarak yerini ayarlıyo sen sağ taradan gaffarı çekip hs ye sapacaksın gaffar 90 olunca gaffarı üzerinde tutacaksın ta ki semiha canı 20 oluncaya kadar, gaffarı ilk çekmenden itibaren semiha yanına bir oyuncuyu çeker onu zihin toplama ile hemen bozacaksın, gaffar 90 semiha 20 olunca birini çektiğinde büyülere konslayıp semihayı devirirler ve semiha ölür eğerki semihayı kesemediler ve semiha can bastıysa hs ye tekrar sapacaksın hemen gaffarın canını düşürmesi için bu arada büyüler semihaya vurmaya devam ederler sen semiha kesilinceye kadar can basmasına dikkat edeceksin can basarsa h ye sapacaksın hemen semiha keslince bundan sonra tek gaffar kalır , gaffar kesiminde hs ye sapıyorsun 89 cana gelince kaos atar onu bozacaksın kendi kaosunu, genelde bu 89 da ki kaosda kutup açıyorlar, sonra tekrar sapıyosun 74 candan sonra sana acıyorum der bir oyuncuya burdada kışkırtma atıyosun bu acımalarda devamlı kışkırtmaya devam edeceksin kesim bitinceye kadar, 69 canda deprem olur burda büyüler ktp açarlar ve bu depremlerde kesim bitene kadar devam eder sen bu depremden sonra hemen hs ya sapacaksın kaoslarda kendini bozacaksın bir de acıyorum dediğinde kışkırtma tacaksın bu kadar.
Saolasın :D Biraz kafamda canlandı
[*]Heraklia &Karacabey &

Iıı bizbize Iııı
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

Videolarini izle youtube den
Resim
Kullanıcı avatarı
Buminhan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen Buminhan »

En iyisi şifan varsa önce bir şifayla gir takip et kesimi şifa en kolayı gaffarda, sonra tankla girersin.
BuMiNHaN- DoĞuKaĞaN- XAlPaRsLaNX

Resim