Tank yolunda

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
DonsuzLeblebi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Tank yolunda

Mesaj gönderen DonsuzLeblebi »

Merhaba arkadaşlar.Ben 47.seviye bir savaşçıyım.49.seviyeye geldiğimde tank olmak istiyorum ama elimde 2 alex 1 sibiryalı 1 açık pembe ametist ve 1 turuncu safirden baska değerli maden yok.Birkaç parça görev eşyası olmayan yücelen eşya var.Sığınağa ve migrata da alınmam diye düşünüyorum onerileriniz nelerdir.(Eminönü sunucusundayım piyasa hakkında hiç bilgim yok)
Kullanıcı avatarı
Gulyabani
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Tank yolunda

Mesaj gönderen Gulyabani »

Ben şimdi sana o itemi al şu puanı ver derim ama hikaye.
Kimse seni almaz, belki çok nadir en iyi ihtimalle ayda bir birinin kafasına eser eksiği olan gelsin der onunla gidersin. Şimdilerde IKV'de kapitalizm var. Zengin olanlar daha da zengin oluyorlar. Mesela nedir büyücü Y2 basmıştır, bir çar açar itemsiz koyar oyuna, Y2'li başka adamları alır gruba o çarı dizer çeker gider :)
"Dünyâda 100 gram akıl varsa, bunun 90 gramı Abdülhamîd Han'da, 5 gramı bende, kalan 5 gramı da diğer dünyâ siyâsîlerindedir" Prens Bismarck
Kullanıcı avatarı
DonsuzLeblebi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen DonsuzLeblebi »

Çok haklısın :)
Kullanıcı avatarı
koseku
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen koseku »

ben de 15m verdim aldım bi set tank oldum, holde bi büyücüyle grup oldum bütün yetenekleri abanıyom yine de bana dalmıyor akrepler nasıl bi oyun sistemi bu anlamadım tank olamayaksam neden savaşçı var?
Kullanıcı avatarı
55ivedik55
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen 55ivedik55 »

koseku yazdı:ben de 15m verdim aldım bi set tank oldum, holde bi büyücüyle grup oldum bütün yetenekleri abanıyom yine de bana dalmıyor akrepler nasıl bi oyun sistemi bu anlamadım tank olamayaksam neden savaşçı var?
Büyüye 15 puan sapma verip büyücü vurmadan önce hiddet alıp çekersen dönmemesi lazım
...
Kullanıcı avatarı
InFLaMeS
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen InFLaMeS »

Aynı şey banada oluyor sapma 15 bn çekiyorum adamlara gidiyor nara atıyorum gine gelmiyor hs ciye sapıyorum bu sistem doğrumu?
Bütün dünya ölme tehlikesi geçirirken onları bir kişi kurtarıcak!

Kargaşaxbüyü [Kıyamet Asa(^)]
Kullanıcı avatarı
55ivedik55
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen 55ivedik55 »

Sapmanin kışkırtmanin naranin 15 olması lazım ve tank sapma vermeden can basılmaması birisinin vurmaması lazım
...