25 lvl savaşçım var nerede kasmalıyım

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
dragonsavascisi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

25 lvl savaşçım var nerede kasmalıyım

Mesaj gönderen dragonsavascisi »

arkadarlar bir sorum olacak henüz 25 lvlim nerede kasılmalıyım nasıl hemen 49 lvl olabilirim
Kullanıcı avatarı
55ivedik55
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: 25 lvl savaşçım var nerede kasmalıyım

Mesaj gönderen 55ivedik55 »

26 27 de aktar sevkette görev var onları al yapana kadar epey kasılırsin forumdan görev listesine bak görevleri yapmaya çalış maden cek maden parası ile urban ve yücelen eşya alırsın oynama sürene göre bir kaç güne 49 olursun
...
Kullanıcı avatarı
bjk1903bahadir
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen bjk1903bahadir »

55ivedik55 yazdı:26 27 de aktar sevkette görev var onları al yapana kadar epey kasılırsin forumdan görev listesine bak görevleri yapmaya çalış maden cek maden parası ile urban ve yücelen eşya alırsın oynama sürene göre bir kaç güne 49 olursun
arkadaş nasıl bir kaç gunde 49 olunuyor anlatinda bizde olalim. 3 gundur oynuyorum gunde minimum 7 saat 30 level anca oldum gorewlerle felan. Beles verilen yaz tatili seysi vardı onuda aldim.
(imlalarin kusuruna bakmayın mobildeyim)
kimyasalatik
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen kimyasalatik »

bjk1903bahadir yazdı:
55ivedik55 yazdı:26 27 de aktar sevkette görev var onları al yapana kadar epey kasılırsin forumdan görev listesine bak görevleri yapmaya çalış maden cek maden parası ile urban ve yücelen eşya alırsın oynama sürene göre bir kaç güne 49 olursun
arkadaş nasıl bir kaç gunde 49 olunuyor anlatinda bizde olalim. 3 gundur oynuyorum gunde minimum 7 saat 30 level anca oldum gorewlerle felan. Beles verilen yaz tatili seysi vardı onuda aldim.
Şifacı en zor kasılan sınıftır, üçüncü günün başı gibi 49 yaptım ben. Üstelik hızlı kasmaya da çalışmadım, maden gezdim bol bol alışveriş yaptım. Milletin görevine yardım ettim (şifacı olunca nedense bütün boss görevlerine yardım edesin geliyor :) ) Biraz oyun bilginle ve mantığınla alakalı. Oynadıkça çok daha kolay geliyor. 1,5 ay içinde 9-10 tane karakter kasıp 2-3 yıldız rütbe yapanlar var.
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

kimyasalatik yazdı:
bjk1903bahadir yazdı:
Şifacı en zor kasılan sınıftır, üçüncü günün başı gibi 49 yaptım ben. Üstelik hızlı kasmaya da çalışmadım, maden gezdim bol bol alışveriş yaptım. Milletin görevine yardım ettim (şifacı olunca nedense bütün boss görevlerine yardım edesin geliyor :) ) Biraz oyun bilginle ve mantığınla alakalı. Oynadıkça çok daha kolay geliyor. 1,5 ay içinde 9-10 tane karakter kasıp 2-3 yıldız rütbe yapanlar var.
Galiba yanlış anladın arkadaşın şifacısı yok savaşcısı var :) Ben antik mızrak odasının orda kasılmanı tercih ederim çok yaratık olduğu için kısa sürede bayağı lvl atlayabilirsin.
Kullanıcı avatarı
byceo77
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen byceo77 »

Ben 3günde 1 sav 49 1 büyü 49 birde şifa 31 level kastım ayrıca sabahları oynuyamıyorum çalışıyorum saat 9 da başlıyorum kasmaya kasmak çok kolay zaten yaz tatili hediyeside var onu hergün alın bide plus oldumu çok rahat level kasıp madenleri al sonra sat ben böyle yaparak taşkanat zırh ürettim ;) 8-)
Saygılarımla Byceo
Kullanıcı avatarı
byceo77
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen byceo77 »

oyun içi tüm görevlerde tank olarak yardım ederim :D
Saygılarımla Byceo
utku1907
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen utku1907 »

y2 li büyücüsü olan holde 2 dakikada kasıyor zaten.